Vand server Neoserver csgo remake

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Doctor whO? <3
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1196
Joined: 21 Jun 2013, 12:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 109 times
Been thanked: 75 times
Contact:

16 Sep 2022, 17:29

Salutare, vand server cs 1.6 mod csgo remake de la neoserver.
Pret 50 euro paypal // 240 lei Revolut.

Il vand deoarece nu ma mai ocup de el + vine impreuna cu categoriile de pe forum .
Dupa achizitionare, voi trimite tiket la firma de host pentru a se muta serviciul in contul vostru.

Contacte :
PM
Steam : https://steamcommunity.com/id/kenvelo_leterna/
Discord : [SyoNNaiRE] D3nyo#1348


Image
Addonsul care ruleaza pe server este cel de aici click
Cateva poze cu meniul:
| Afiseaza codul
Poze meniu
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Addonsul contine si Chat Tag care se ofera dintr-un fisier .cfg
Sunete la inceput de runda ( pentru a ridica moralul echipelor )
Sunete first blood & headshot + kill cutit. Fara mesaje in hud sau chat.
Event system ( Kill Bonus & Wanted Player )
V.I.P Gold & V.I.P Silver + meniu pe tasta N cu diferite optiuni pentru fiecare beneficiu.
MVP bonus ( jucatorul cel mai bun primeste un mic bonus )
Rang UP bonus ( urci in rang si primesti un mic premiu )
+ alte optimizari facute cu modulul unpracacher pentru a putea baga mai multe resurse.
Pe server sunt skinuri HD / Non-HD + Special Skins. Absolut toate skinurile ( inafara de cele default ) au 5x manusi + stralucire pe corpul armei, brate si manusi.
Skinurile Speciale nu au drop si se pot da printr-o comanda
Skinurile HD au numele numeskin[1080P] pentru a se face deosebirea lor de cele non-hd
Mai multe detalii ofer in privat.
Last edited by Doctor whO? <3 on 17 Sep 2022, 19:33, edited 7 times in total.
RoyalServer
User avatar
SloCket
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 389
Joined: 23 Oct 2015, 19:59
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: cspower.ro
SteamID: travis_bickle1
Fond eXtream: 0
Location: Dragasani
Discord: SloCket
Has thanked: 3 times
Been thanked: 9 times
Contact:

16 Sep 2022, 18:46

UP pentru baiat , seen plus block la o singura intrebare :)
User avatar
Doctor whO? <3
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1196
Joined: 21 Jun 2013, 12:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 109 times
Been thanked: 75 times
Contact:

16 Sep 2022, 19:28

SloCket wrote:
16 Sep 2022, 18:46
UP pentru baiat , seen plus block la o singura intrebare :)
Image

Intrebarea a 2-a a fost stupida. De asta ti-am dat si block.
Ai vrut sa faci anumite manevre cum fac altii ca sa ia totul mai ieftin.
zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 840
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

17 Sep 2022, 13:30

Serverul e gol, nu este populat deloc si nici rank n-are. E pe locul 1957 in Gametracker. Firma de host cere 13 euro, tu 50. Din partea mea poti sa ceri 1000 euro, dar serverul valoreaza 13 euro, avand valabilitate o luna. Daca era platit pe 6 luni - 1 an mai ziceam, ar fi meritat 50 euro. Intrebarea e perfect normala, si eu sunt curios ce oferi in plus fata de un sever nou la 13 euro ? Faptul ca ai trantit 3 pluginuri acolo ? Asta nu valoreaza nimic. E plin de pluginuri si addonsuri pe net.
User avatar
Doctor whO? <3
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1196
Joined: 21 Jun 2013, 12:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 109 times
Been thanked: 75 times
Contact:

17 Sep 2022, 14:07

zark wrote:
17 Sep 2022, 13:30
Serverul e gol, nu este populat deloc si nici rank n-are. E pe locul 1957 in Gametracker. Firma de host cere 13 euro, tu 50. Din partea mea poti sa ceri 1000 euro, dar serverul valoreaza 13 euro, avand valabilitate o luna. Daca era platit pe 6 luni - 1 an mai ziceam, ar fi meritat 50 euro. Intrebarea e perfect normala, si eu sunt curios ce oferi in plus fata de un sever nou la 13 euro ? Faptul ca ai trantit 3 pluginuri acolo ? Asta nu valoreaza nimic. E plin de pluginuri si addonsuri pe net.
Pluginuri si addonsul de pe net? Mama, se vede ca voi vreți să cumpărați anumite chestii pe gratis si veniți cu astfel de vorbe. Nu va place? Nu sunteți interesați? Ocoliți subiectul. Scrieți doar ca sa vă aflați în treabă. Sunt multe optimizări făcute pe partea de resurse+ pe skinuri. Dar mnah, gura lumii nu o poți astupa.

Sa îmi arăți si mie te rog un addons de csgo remake de pe internet care sa conțină sistemul de mănuși ( asta daca tot spui ca e luat de pe net ). Cius. Nu voi mai răspunde la mesaje de genul ci voi da automat report
Last edited by Doctor whO? <3 on 17 Sep 2022, 19:06, edited 1 time in total.
zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 840
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

17 Sep 2022, 17:42

Discutie de genul:
- Vand masina cu 4 roti.
- Ce masina? Cati cai putere are, ce consum are?
- Block. Vrei sa aflii detalii doar ca sa o cumperi mai ieftin!

Nu vreau sa cumpar nimic mai ieftin, am fost doar curios ce oferi spre vanzare la banii aia. Sunt genul care plateste 500 daca am nevoie de chestii foarte "speciale". Ma stiu destui de pe aici ca nu sunt genul care se zgarceste la 50 euro. Problema e la tine, nu la noi. Efectiv refuzi sa ne spui ce oferi la banii aia. Nu stiu cum iti imaginezi ca iti va da cineva 50 euro fara sa stie ce cumpara defapt. Era greu sa spui "bre, am un addons foarte smecher facut de cei mai smecheri scripteri si nu se va gasi niciodata asa ceva pe net, ce contine: x, y, z, chestii" ? Sa stim si noi pe ce dam banii, nu de alta..

In fine, se pare ca trebuie sa apeleze lumea la vrajitoare ca sa afle ce vinzi tu, pentru ca tu refuzi sa zici. Ma retrag din discutie pentru ca n-am cu cine. Eram doar curios sa vad ce vinzi, poate m-ar fi interesat ceva, dar nu am reusit sa aflu.
Succes la vanzare!
User avatar
Sokar
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 596
Joined: 13 Jan 2018, 21:18
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Constanța
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

18 Sep 2022, 20:40

serverul valoreaza MAXIM 20 euro, am fost printre primii cumparatori ai lui renegade la acest mod si am "ajutat" cu multe sugestii, stiu cati bani si-ar merita un addons de genul iar pentru sv-ul tau care nu e populat (din ce comentarii am vz aici) mai mult de 20 nu-ti da nimeni, eu cu 100 eur am vrut sa dau acelasi addons (chiar cu mai multe pluginuri custom cumparate / unice), aceeasi firma de host si sv loc 90 global / full non-stop aproape boostat la 2 firme timp de 3 luni luna de luna (just sayin).
UP
User avatar
Doctor whO? <3
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1196
Joined: 21 Jun 2013, 12:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 109 times
Been thanked: 75 times
Contact:

18 Sep 2022, 22:59

Sokar wrote:
18 Sep 2022, 20:40
serverul valoreaza MAXIM 20 euro, am fost printre primii cumparatori ai lui renegade la acest mod si am "ajutat" cu multe sugestii, stiu cati bani si-ar merita un addons de genul iar pentru sv-ul tau care nu e populat (din ce comentarii am vz aici) mai mult de 20 nu-ti da nimeni, eu cu 100 eur am vrut sa dau acelasi addons (chiar cu mai multe pluginuri custom cumparate / unice), aceeasi firma de host si sv loc 90 global / full non-stop aproape boostat la 2 firme timp de 3 luni luna de luna (just sayin).
UP
Um.. Vezi ca nu este fix ce are renegade. Addonsul a plecat de la el, insa este total diferit. Nu conteaza ca nu e populat, cu un boost westcstrike / gtrs.rs si dupa ce va expira boostul, va vor ramane jucatori datorita gameplay-ului placut si a skinurilor lucrate.
Nu stiu de ce anume veniti cu astfel de reply-uri daca nu sunteti interesati sa cumparati... Vreti chestii aproape pe moca si veniti cu astfel de subiecte. Chiar nu ma intereseaza ca veniti si spuneti ca addonsul costa X sau Y ca are N sau P. Este produsul meu, o parte din munca mea si eu spun cat valoreaza nu voi.
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information