Seriozitatea firmei ESAGAMES

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
eternity
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 07 Oct 2022, 12:16
Detinator Steam: Da
CS Status: :D
Fond eXtream: 0
Discord: stefanutzh
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times

28 Nov 2022, 00:26

și cât te-au plătit...? sau cum te-au fraierit? când a fost uploadat fișierul a fost șters imediat de pe mediafire după ce a făcut Syko și din câte am înțeles de la @The Kalu dovezile sunt clare că au fost luate de la sursă deci nu știu cum îi poți crede pe cuvânt, mă rog... așa au mai făcut cu o persoană dar în alt mod.
RoyalServer
User avatar
Syko
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 131
Joined: 14 Apr 2019, 21:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Good
SteamID: sykozawr
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Discord: sykozawr
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times
Contact:

28 Nov 2022, 22:21

beststrike wrote:
28 Nov 2022, 00:07
Doresc acest topic sa fie inchis, deoarece am primit log-urile live si m-am uitat daca au fost ei cu adevarat si nu au fost ei. Nu are rost sa le facem reputatie negativa aiurea fara sa fii gresit baieti cu nimic, ce au facut ei in trecut e fix problema lor. Va rog frumos ca acest topic sa fie inchis, deoarece ma include si pe mine ca persoana si nu doresc sa fiu inclus in astfel de topic-uri mai ales cand nu au gresit baieti.
Dezamăgitor, ti au oferit banii inapoi pe serviciile cumpărate și acum te retragi.
Topicul nu dispare, ei l au postat și o sa las dovada și aici sa vadă oamenii semnătura clara.
vim
Programator eXtream
Programator eXtream
Posts: 853
Joined: 29 May 2009, 19:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Trag cu praştia !
Reputatie: Fost programator web eXtreamCS
Administrator tehnic
Sysadmin
Location: Bucureşti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 342 times

02 Dec 2022, 12:01

The Kalu wrote:
24 Nov 2022, 17:12
Mare hacker asta. :boundlessly_laughing:
Image
Stai să înțeleg și eu.
Omul amenință cu flood pentru că i-ai editat semnătura de pe forum sau îmi scapă mie ceva?
Dacă am înțeles bine, sper că are sub 14 ani.
I'm not antisocial, I'm just not user friendly.
⎯ retired
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

02 Dec 2022, 12:31

vim wrote:
02 Dec 2022, 12:01
The Kalu wrote:
24 Nov 2022, 17:12
Mare hacker asta. :boundlessly_laughing:
Image
Stai să înțeleg și eu.
Omul amenință cu flood pentru că i-ai editat semnătura de pe forum sau îmi scapă mie ceva?
Dacă am înțeles bine, sper că are sub 14 ani.
Da, avea in semnatura link catre fisiere luate ilegal de pe hostul unui client si nu permit share-ul de asa ceva pe aici conform regulamentului.Nu am actionat asa de capul meu, daca erau open source nu era problema dar cel care a creat fisierele a facut reclamatie.Are si interdictie aici pentru ca a insistat in mesaje private cu injuraturi si jigniri, daca atat il duce capul!

Image
Image
User avatar
eternity
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 07 Oct 2022, 12:16
Detinator Steam: Da
CS Status: :D
Fond eXtream: 0
Discord: stefanutzh
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times

02 Dec 2022, 12:46

vim wrote:
02 Dec 2022, 12:01
The Kalu wrote:
24 Nov 2022, 17:12
Mare hacker asta. :boundlessly_laughing:
Image
Stai să înțeleg și eu.
Omul amenință cu flood pentru că i-ai editat semnătura de pe forum sau îmi scapă mie ceva?
Dacă am înțeles bine, sper că are sub 14 ani.
Daca ti-as spune ca are peste 30 de ani, m-ai crede?
vim
Programator eXtream
Programator eXtream
Posts: 853
Joined: 29 May 2009, 19:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Trag cu praştia !
Reputatie: Fost programator web eXtreamCS
Administrator tehnic
Sysadmin
Location: Bucureşti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 342 times

02 Dec 2022, 13:55

eternity wrote:
02 Dec 2022, 12:46
vim wrote:
02 Dec 2022, 12:01
Stai să înțeleg și eu.
Omul amenință cu flood pentru că i-ai editat semnătura de pe forum sau îmi scapă mie ceva?
Dacă am înțeles bine, sper că are sub 14 ani.
Daca ti-as spune ca are peste 30 de ani, m-ai crede?
Eu te cred, dar dacă la peste 30 de ani omul amenință cu flood pentru că semnătura de pe forum a fost editată de către un administrator, are peste 30 de ani numai în buletin. Maturitate nexam.

În altă ordine de idei, având în vedere că zilele trecute eXtreamCS chiar a fost ținta unui ddos, sunt curios pe unde scoate cămașa dacă se ajunge în instanță. Miroase a vinovăție chiar și dacă în realitate nu a dat el ddos-ul. :flexed_biceps:
Last edited by vim on 02 Dec 2022, 14:13, edited 1 time in total.
Reason: typo
I'm not antisocial, I'm just not user friendly.
⎯ retired
User avatar
Syko
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 131
Joined: 14 Apr 2019, 21:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Good
SteamID: sykozawr
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Discord: sykozawr
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times
Contact:

03 Dec 2022, 23:17

vim wrote:
02 Dec 2022, 13:55
eternity wrote:
02 Dec 2022, 12:46
vim wrote:
02 Dec 2022, 12:01
Stai să înțeleg și eu.
Omul amenință cu flood pentru că i-ai editat semnătura de pe forum sau îmi scapă mie ceva?
Dacă am înțeles bine, sper că are sub 14 ani.
Daca ti-as spune ca are peste 30 de ani, m-ai crede?
Eu te cred, dar dacă la peste 30 de ani omul amenință cu flood pentru că semnătura de pe forum a fost editată de către un administrator, are peste 30 de ani numai în buletin. Maturitate nexam.

În altă ordine de idei, având în vedere că zilele trecute eXtreamCS chiar a fost ținta unui ddos, sunt curios pe unde scoate cămașa dacă se ajunge în instanță. Miroase a vinovăție chiar și dacă în realitate nu a dat el ddos-ul. :flexed_biceps:
In mod direct nu cred ca a dat el, pentru ca nu este atat de capabil incat sa stie cum sa faca acest lucru, probabil are bani pentru ca locuieste in Elvetia si na... nevasta-sa produce, dar ii lipseste creierul.

Da, el da flood pentru ca cineva a indraznit sa-i stearga semnatura infecta pe care a pus-o, postarea unor fisiere private, si tot el face gura ca "de ce".

Si ca sa vezi cat de... e omul, iti recomand sa te uiti si aici (alliedmods) - pentru simplul fapt ca eu am copiat acel template al lor, oamenii astia nu inceteaza cu prostia, vor continua asa pentru ca atat ii duce capul.
Nu a venit insusi autorul sa faca atat tam-tam cat a facut paduchele asta de powerel. Eu mi-am asumat faptul ca am copiat acest template, dar am facut-o pentru ca am avut pe cineva care isi dorea un panou asa, iar mai departe mi-a placut sa continui sa fac pe el si sa-l actualizez cu alte functii pe care powerel asta nu le are.

Oricum, cu românașii nostri nu prea ai cum s-o dai, ca-s unii batuti rau in cap si nu-i mai salveaza nimeni din prostia in care se ineaca, pacat ca suntem asa de spurcati ca natie, MAI ALES unii cu altii.
User avatar
eternity
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 07 Oct 2022, 12:16
Detinator Steam: Da
CS Status: :D
Fond eXtream: 0
Discord: stefanutzh
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times

04 Dec 2022, 02:13

el da 800e pe un stylesheet copiat și codul probabil copiat de undeva... gg? bun venit pe vremea lu' 2016 cand scotea unu cv si era originalul romaniei.
și dacă e adevărata toată povestea cum că își pune femeia la produs e și mai grav. speța joasă, om jegos, you name it.

foarte bine că i-au spus băieții de la esa să se potolească dacă nu își știe locul. cât despre resursa aia de preferat să dai mesaj la un moderator de pe forumul ăla și o să dea jos și probabil îi dă și ban.
Metin2Algeria
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 28 Sep 2022, 16:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc ce vreau eu
Fond eXtream: 0
Been thanked: 2 times

09 Dec 2022, 14:22

Stiati ca delfinii dorm cu un ochi inchis si altu deschis ? :hand_to_chin:


Last bumped by Syko on 09 Dec 2022, 14:22.
Despre mine tre' să înţelegi că-s un golan finuţ :face_begging_eyes:
Nu sunt genu' ăla, bro, să te lase desculţ :lifting_eyes:
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 27 guests