freakz

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
eternity
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 07 Oct 2022, 12:16
Detinator Steam: Da
CS Status: :D
Fond eXtream: 0
Discord: stefanutzh
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times

30 Dec 2022, 19:06

Ionut wrote:
30 Dec 2022, 17:31
Care sunt costurile de întreținere lunare, Laur? Mare investitor cu cursuri in trading si nu poti acoperi o suma de bani pentru un forum care ți-a adus atatea lucruri, plus bani? Mereu ai fost doar dupa bani si doar asta te-a interesat.
Deci, care sunt costurile lunare?
tot nu cred eu că acoperă el costurile toate, sunt 5 admini până la urmă ce fac restul se uită pe forum și își fac propria lege? :)) vindeți comunitatea cuiva care chiar își permite să o țină dacă tot e vorba de asta.
RoyalServer
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

30 Dec 2022, 19:25

eternity wrote:
30 Dec 2022, 19:06
Ionut wrote:
30 Dec 2022, 17:31
Care sunt costurile de întreținere lunare, Laur? Mare investitor cu cursuri in trading si nu poti acoperi o suma de bani pentru un forum care ți-a adus atatea lucruri, plus bani? Mereu ai fost doar dupa bani si doar asta te-a interesat.
Deci, care sunt costurile lunare?
tot nu cred eu că acoperă el costurile toate, sunt 5 admini până la urmă ce fac restul se uită pe forum și își fac propria lege? :)) vindeți comunitatea cuiva care chiar își permite să o țină dacă tot e vorba de asta.
Stefan, daca tot faci afirmatii de ce nu iti pierzi timpul pe pcprobleme ala acolo cu Julian Dillon (de il striga mami lui Iulica) si incetezi cu postarile astea "utile"? In octombrie ti-ai facut cont si in noiembrie ai primit avertisment pentru off topic, vad ca esti bun doar sa comentezi dar sa ajuti utilizatorii cam deloc.
sunt 5 admini până la urmă ce fac restul se uită pe forum și își fac propria lege?
Exact, frecam menta ca asa vi se pare voua!
Image
User avatar
eternity
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 07 Oct 2022, 12:16
Detinator Steam: Da
CS Status: :D
Fond eXtream: 0
Discord: stefanutzh
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times

30 Dec 2022, 22:03

The Kalu wrote:
30 Dec 2022, 19:25
eternity wrote:
30 Dec 2022, 19:06
Ionut wrote:
30 Dec 2022, 17:31
Care sunt costurile de întreținere lunare, Laur? Mare investitor cu cursuri in trading si nu poti acoperi o suma de bani pentru un forum care ți-a adus atatea lucruri, plus bani? Mereu ai fost doar dupa bani si doar asta te-a interesat.
Deci, care sunt costurile lunare?
tot nu cred eu că acoperă el costurile toate, sunt 5 admini până la urmă ce fac restul se uită pe forum și își fac propria lege? :)) vindeți comunitatea cuiva care chiar își permite să o țină dacă tot e vorba de asta.
Stefan, daca tot faci afirmatii de ce nu iti pierzi timpul pe pcprobleme ala acolo cu Julian Dillon (de il striga mami lui Iulica) si incetezi cu postarile astea "utile"? In octombrie ti-ai facut cont si in noiembrie ai primit avertisment pentru off topic, vad ca esti bun doar sa comentezi dar sa ajuti utilizatorii cam deloc.
sunt 5 admini până la urmă ce fac restul se uită pe forum și își fac propria lege?
Exact, frecam menta ca asa vi se pare voua!
te-ai supărat din ce motiv..? ce leg are ce ai spus tu acolo când eu v-am oferit doar o sugestie dacă tot se plânge de banii și că se închide comunitate în tralala că nu donează nimeni..? 🤦‍♂️ numai de comentat știu eu:)) că te-ai supărat tu 🤷‍♂️.
w/e bafta să țineți comunitatea up că e amuzant totul.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

31 Dec 2022, 02:10

eternity wrote:
30 Dec 2022, 22:03
The Kalu wrote:
30 Dec 2022, 19:25
eternity wrote:
30 Dec 2022, 19:06


tot nu cred eu că acoperă el costurile toate, sunt 5 admini până la urmă ce fac restul se uită pe forum și își fac propria lege? :)) vindeți comunitatea cuiva care chiar își permite să o țină dacă tot e vorba de asta.
Stefan, daca tot faci afirmatii de ce nu iti pierzi timpul pe pcprobleme ala acolo cu Julian Dillon (de il striga mami lui Iulica) si incetezi cu postarile astea "utile"? In octombrie ti-ai facut cont si in noiembrie ai primit avertisment pentru off topic, vad ca esti bun doar sa comentezi dar sa ajuti utilizatorii cam deloc.
sunt 5 admini până la urmă ce fac restul se uită pe forum și își fac propria lege?
Exact, frecam menta ca asa vi se pare voua!
te-ai supărat din ce motiv..? ce leg are ce ai spus tu acolo când eu v-am oferit doar o sugestie dacă tot se plânge de banii și că se închide comunitate în tralala că nu donează nimeni..? 🤦‍♂️ numai de comentat știu eu:)) că te-ai supărat tu 🤷‍♂️.
w/e bafta să țineți comunitatea up că e amuzant totul.
Observ ca esti in zodia berbecului, am subliniat faptul ca te-ai legat de noi ca frecam pisica ca administratori din 5 cati suntem si ti-am spus ca tu esti incredibil, in cateva zile de la inregistrare pe forum ai reusit sa iei un avertisment desi ai alte comentarii inutile pe forum pe care nu le-am bagat in seama.
w/e bafta să țineți comunitatea up că e amuzant totul.
Aroganta nu este o calitate prietene, cauta in alta parte unde sa pari inteligent, amuzant si smecher! Stiti doar sa veniti pe forum si sa faceti tam tam, sa aruncati vina in stanga si in dreapta iar daca vi se reproseaza la greseli va plangeti pe la Laur ca "ne facem propiile reguli"(asa cum ai spus tu).
RESPECTATI COMUNITATEA in primul rand, MODERATORII, UTILIZATORII SI REGULAMENTUL!
Image
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

31 Dec 2022, 02:52

Echipa de administrare are rolul sau important in comunitate, si eu am rolul meu, la fel si administratorul tehnic. Daca oricare dintre noi nu am fi, comunitatea nu ar fi functionala.
Probabil si din acest motiv multe site-uri extraordinare s-au stins dealungul timpului pentru ca nu au putut avea un staff care sa isi rezolve problemele. Desi, au fost la fel ca noi, aproape de noi ca popularitate sau mai puternice de atat.
Si totusi, noi inca suntem in picioare.
User avatar
Alexeey
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1191
Joined: 04 Feb 2012, 11:40
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Nume anterior: Alexander132
Location: Romania,Constanta
Has thanked: 36 times
Been thanked: 58 times

31 Dec 2022, 07:54

Cei care s-au inchis nu au vrut sa pastreze un forum...ei voiau playeri, business si nu se mai putea

Aia voiau sa aiba playeri pe servere, nu se rezumau la un forum. Nu le pasa de forum, de posts, et
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

31 Dec 2022, 12:09

eternity wrote:
30 Dec 2022, 19:06
Ionut wrote:
30 Dec 2022, 17:31
Care sunt costurile de întreținere lunare, Laur? Mare investitor cu cursuri in trading si nu poti acoperi o suma de bani pentru un forum care ți-a adus atatea lucruri, plus bani? Mereu ai fost doar dupa bani si doar asta te-a interesat.
Deci, care sunt costurile lunare?
tot nu cred eu că acoperă el costurile toate, sunt 5 admini până la urmă ce fac restul se uită pe forum și își fac propria lege? :)) vindeți comunitatea cuiva care chiar își permite să o țină dacă tot e vorba de asta.
Laur intodeauna a acoperit costurile intr-un fel sau altul. Calculeaza pe long term, nu short + ia in considerare si mentenantele.
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

04 Jan 2023, 12:00

Laur eXtream wrote:
29 Dec 2022, 01:34
tweky wrote:
28 Dec 2022, 21:59
usor , usor.... toate se duc... pacat ...
sa speram ca si superbet-ul ca m-a rupt......
Toti va spargeti banii la cs:go beturi, superbet, maxbet, dar la extreamcs nu donati sa pot plati hostul ... incasari din reclame oricum nu mai sunt, iar eu acum sustin comunitatea din banii mei.
Daca nu devenim o adevarata comunitate dupa 15 ani de existenta, va trebui sa renunt la site. :everything_ok:
Greu ce doresti, majoritatea staff-ului au proiecte pe alte comunitati, aici sunt ca la job :))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 731 guests