Problema joc

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
BaDBoY-
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 23
Joined: 05 Sep 2008, 00:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

05 Mar 2009, 22:23

Sallut vin la voi ca cu voi ma inteleg da cu eng aia de pe forum la Talismanonline da imi da si mie o eroare jocul....il instalez toate bune si frumoase ma joc si mai bune si ies din joc si dupa cand intru imi da eroare asta Image
Image ii ceva de facut??aa si am uitat sa zic cv daca il install dinou merge
intrati si facetiva cont si provocatine la un meci de clan hns clanul se numeste cOnNeCtAici
connect hns.extreamcs.com
Image
Image
Image
Image
Image
RoyalServer
Endless-
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 19
Joined: 20 Feb 2009, 09:39
Detinator Steam: Da

06 Mar 2009, 10:42

BaDBoY- wrote:Sallut vin la voi ca cu voi ma inteleg da cu eng aia de pe forum la Talismanonline da imi da si mie o eroare jocul....il instalez toate bune si frumoase ma joc si mai bune si ies din joc si dupa cand intru imi da eroare asta Image
Image ii ceva de facut??aa si am uitat sa zic cv daca il install dinou merge
semi`analfabetismul e in floare!
Buru
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 224
Joined: 29 Mar 2008, 12:43
Detinator Steam: Da

16 Mar 2009, 07:47

Niste programe din calculatorul tau se bat cap in cap. ori incearca sa dezintsalezi cate unu sa vezi care ii buba ori reinstalezi windowsul si aunci sigur o sa-ti mearga sigur.
'
Am aflat de curand ca mama m-a facut din greseala :(
User avatar
asddsa
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 52
Joined: 23 Feb 2009, 17:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

16 Mar 2009, 09:46

Buru wrote:Niste programe din calculatorul tau se bat cap in cap. ori incearca sa dezintsalezi cate unu sa vezi care ii buba ori reinstalezi windowsul si aunci sigur o sa-ti mearga sigur.
'

Here to =))
LcS Net va ofera urmatoarele servicii: Servere Counter Strike, Servere GTA San Andreas MP, Servere PvPGN, Servere Trackmania, Gazduire web, Inregistrare domenii, Conturi reseller gazduire web, Servere Radio. Pentru toate aceste servicii puteti plati prin SMS, Paypal sau transfer bancar.

-Uptime Garantat 99.9%
-Servere localizate in Romania
-Suport tehnic gratuit
-Plata prin SMS , PAYPAL sau BANCA .


Detalii despre cum se misca un server hostat la LcsNet , sau vrei sa cumperi CLICK
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 366 guests