In ce conditii lucreaza angajatii GOOGLE

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
m2rkus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1403
Joined: 28 Mar 2009, 13:51
Detinator Steam: Da
CS Status: BRB !
Detinator server CS: DR.eXtream.ro
SteamID: llegolas_rops
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
0.6 / 3 puncte
Fond eXtream: 7
Has thanked: 378 times
Been thanked: 39 times
Contact:

27 May 2009, 13:24

*Dr@Cu$oRuL* wrote:LooL ;)) Mai facut sa rad mai markus. Daca zici ca lucrezii la google de ce ai la profil ocupatia student. Asteptam pozele :)).

ON: Frumos . Cui nu i`ar place sa lucreze la google ? Dar va dati si voi seama ce cunostinte au oamenii aceia.
Hmm.. sunt student la faculatatea de grafica si arte plastice.
Fara facultate (cel putin 2) nu vad sa te aleaga vreun manager de acolo pentru loc de munca.
Last edited by LemoN on 27 May 2009, 17:13, edited 1 time in total.
Reason: De la tine asteptam inca pozele cu o mana ridicata la sediul google.ro
www.4Metin.ro - Servere Metin2, Tutoriale Metin2, Clienturi, Resurse, Concursuri, Discutii
RoyalServer 2
User avatar
gashu
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1018
Joined: 30 Sep 2008, 02:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: Da
Location: Brasov
Has thanked: 86 times
Been thanked: 46 times

27 May 2009, 20:11

m2rkus wrote:
*Dr@Cu$oRuL* wrote:LooL ;)) Mai facut sa rad mai markus. Daca zici ca lucrezii la google de ce ai la profil ocupatia student. Asteptam pozele :)).

ON: Frumos . Cui nu i`ar place sa lucreze la google ? Dar va dati si voi seama ce cunostinte au oamenii aceia.
Hmm.. sunt student la faculatatea de grafica si arte plastice.
Fara facultate (cel putin 2) nu vad sa te aleaga vreun manager de acolo pentru loc de munca.
culmea eu sunt la liceul de arta sectia design, :) si stiu ca doar la design au grafica, dar fie... aratami niste lucrari :-W sau daca ai cont pe visualart.ro.. chiar te rog. :)
User avatar
ArSeNaL
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 285
Joined: 09 Sep 2008, 01:57
Detinator Steam: Da
SteamID: deeem111
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni!
Location: Romania
Been thanked: 5 times
Contact:

28 May 2009, 09:27

sper sa nu ma insel (daca o emit, ma scuzati) ... din cate am auzit, in momentul de fata directorul de la google e roman, asa am auzit din spuse, de la profi de info, etc .... va rog confirmati-mi :P sa stiu daca e A sau F :)
User avatar
scorpi
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4355
Joined: 25 May 2008, 09:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream mod
Nume anterior: scorpi, shotskat, xqvs
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Bacau
Has thanked: 66 times
Been thanked: 117 times

28 May 2009, 09:32

m2rkus, mai bine recunoaste. Au trecum aprox. 4 zile de cand ti-am spus sa faci poza + ca tu ar trebui sa fii la sediul google.ro in fiecare zi /:) . Gyuky ai primit poze?
Image
User avatar
UnforGiveN1
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 525
Joined: 12 Feb 2009, 19:28
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Madrid
Has thanked: 9 times
Been thanked: 9 times

28 May 2009, 11:37

ArSeNaL wrote:sper sa nu ma insel (daca o emit, ma scuzati) ... din cate am auzit, in momentul de fata directorul de la google e roman, asa am auzit din spuse, de la profi de info, etc .... va rog confirmati-mi :P sa stiu daca e A sau F :)

Probabil la un sediu google Romania , daca exista asa ceva , nu cunosc dar ma bag...scuzati-mi intentia :) Nu are cum sa fie director la intregul google pentru ca Romania este...Romania :)
Un 2,3 AMIN ! Am dat o blana.
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

28 May 2009, 12:26

ArSeNaL wrote:sper sa nu ma insel (daca o emit, ma scuzati) ... din cate am auzit, in momentul de fata directorul de la google e roman, asa am auzit din spuse, de la profi de info, etc .... va rog confirmati-mi :P sa stiu daca e A sau F :)
Cum sa fie roman lol ? =)) Actiunile GOOGLE sunt impartite intre 2 fosti studenti, actualmente informaticieni , Bill Gates are si el o parte din actiuni, si mai sunt cativa !
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
Cristian.R
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3958
Joined: 28 Sep 2007, 20:24
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Super Moderator
Fost Designer eXtream
Nick anterior: Masaroo
Has thanked: 134 times
Been thanked: 185 times

28 May 2009, 19:32

BraNNNN-Dy wrote:Pozele i-au costat pe romani o gramada de bani pentru a fi transpuse si pe site-urile romanesti.

Pozele sunt superbe => LOOK

Merita sa le vedeti pe toate. Asa se manifesta ei la servici, in fiecare zi. Au nevoie de relaxare si o gandire eficienta.
Vi se pare ca in acest post (primul post) este vorba despre m2rkus?! Asta inseamna off-topic.

on : conditiile google sunt extrem de frumoase. parca e un film SF. Ceea ce vedem noi acolo, e imposibil sa se intampla undeva pe la romani ;))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information