Bob Taylor - Deja vu

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
tyNNN1-
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 84
Joined: 21 Apr 2009, 19:22
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time

27 Jun 2009, 22:34

Se vede ...ca va traiti viata pe forum & counter strike toata ziua in casa ... ! habar nu avetiii ce , e aia o melodie frumoaso ..
RoyalServer
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

28 Jun 2009, 00:15

mNT. wrote:Melodia mi se pare extraordinar de proasta
Dar ce sa zic, asa Vedeta , asa Fani ...
Am vazuto pe VideoChat la radiozu ... abea lega doua cuvine , e tuta :|
cand o sa ajungi tu la valoarea Innei atunci sa comentezi....:-J pana atunci taci si joc de glezne ;)
tu daca te duceai si te vedea lumea pe videochat tu deabia vorbeai :-J
KoOLa007 wrote:Se vede ca sunteti manipulati cu totii ... toate " panaramele " ajung " vedete " in ziua de azi. :-j [-(
te rog dute la manelele tale ;)

lasa ca o sa apuc sa te vad la fata si daca oi ajunte vedeta[ceea ce nu sper] o sa zic de tine iautel si pe prostu asta a ajuns vedeta :))
Image
Image
Image
User avatar
mNT.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 770
Joined: 05 Aug 2008, 03:00
Detinator Steam: Da
CS Status: CHEATER
Detinator server CS: NU
SteamID: nuls.tiu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Location: IASI
Has thanked: 18 times
Been thanked: 47 times

28 Jun 2009, 12:42

EdWaRd_DeeJay wrote:
mNT. wrote:Melodia mi se pare extraordinar de proasta
Dar ce sa zic, asa Vedeta , asa Fani ...
Am vazuto pe VideoChat la radiozu ... abea lega doua cuvine , e tuta :|
cand o sa ajungi tu la valoarea Innei atunci sa comentezi....:-J pana atunci taci si joc de glezne ;)
tu daca te duceai si te vedea lumea pe videochat tu deabia vorbeai :-J

Nici nu am nevoie de valoarea unei tute ... si daca sunteti fanii lu asta... va da bani? va plateste? va da de mancare?
Si ia cititi aici...!
Cu siguranta ati ascultat macar o data piesa “Deja Vu“, interpretata de Bob Taylor si Anni… O puteti auzi in toate cluburile, este in heavy rotation pe posturile radio si pe primele locuri in topurile muzicale de cateva saptamani! De asemenea, se bucura deja de succes in alte tari (Rusia, Polonia) unde a fost licentiata. Ceea ce nu stiti insa este ca....
...piesa a fost compusa de Play & Win, Bob Taylor este nimeni altul decat Bogdan Croitoru (”Fizz“) iar Anni este chiar… Inna ! Toti acestia au preferat sa ramana ‘in umbra’, chiar si fata de alti artisti sau posturi de radio,pana cand piesa si-a demonstrat valoarea… poate si fiindca publicul din Romania are anumite prejudecati. Un videoclip a fost deja filmat pentru aceasta piesa, intr-un club din Neptun, in regia lui Tom Boxer. Inna nu va aparea in el.

“Consider ca o piesa buna poate sa fie promovata si ascultata fara a se sti de cine este compusa sau cine o interpreteaza. Cu ajutorul piesei “Deja Vu” am demonstrat acest lucru si iata ca, din nou, voi - publicul - ati avut cel mai mare aport. Va multumesc si nu uitati ca voi sunteti singurii care puteti face dintr-o piesa hit. Cu respect, INNA.”
Image
Loading...
Image
User avatar
hiddenLove
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 69
Joined: 06 Jun 2009, 21:34
Detinator Steam: Da
CS Status: Last Night A DJ Saved My Life \:D/
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)

28 Jun 2009, 13:31

Imi place ,pacat ca e copiata ....

Ce spuneti de asta
Download => http://rapidshare.com/files/249533881/0 ... _.mp3.html
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

28 Jun 2009, 17:35

mNT. wrote:
EdWaRd_DeeJay wrote:
mNT. wrote:Melodia mi se pare extraordinar de proasta
Dar ce sa zic, asa Vedeta , asa Fani ...
Am vazuto pe VideoChat la radiozu ... abea lega doua cuvine , e tuta :|
cand o sa ajungi tu la valoarea Innei atunci sa comentezi....:-J pana atunci taci si joc de glezne ;)
tu daca te duceai si te vedea lumea pe videochat tu deabia vorbeai :-J

Nici nu am nevoie de valoarea unei tute ... si daca sunteti fanii lu asta... va da bani? va plateste? va da de mancare?
Si ia cititi aici...!
Cu siguranta ati ascultat macar o data piesa “Deja Vu“, interpretata de Bob Taylor si Anni… O puteti auzi in toate cluburile, este in heavy rotation pe posturile radio si pe primele locuri in topurile muzicale de cateva saptamani! De asemenea, se bucura deja de succes in alte tari (Rusia, Polonia) unde a fost licentiata. Ceea ce nu stiti insa este ca....
...piesa a fost compusa de Play & Win, Bob Taylor este nimeni altul decat Bogdan Croitoru (”Fizz“) iar Anni este chiar… Inna ! Toti acestia au preferat sa ramana ‘in umbra’, chiar si fata de alti artisti sau posturi de radio,pana cand piesa si-a demonstrat valoarea… poate si fiindca publicul din Romania are anumite prejudecati. Un videoclip a fost deja filmat pentru aceasta piesa, intr-un club din Neptun, in regia lui Tom Boxer. Inna nu va aparea in el.

“Consider ca o piesa buna poate sa fie promovata si ascultata fara a se stii de cine este compusa sau cine o interpreteaza. Cu ajutorul piesei “Deja Vu” am demonstrat acest lucru si iata ca, din nou, voi - publicul - ati avut cel mai mare aport. Va multumesc si nu uitati ca voi sunteti singurii care puteti face dintr-o piesa hit. Cu respect, INNA.”
si daca zice ce :-j uite bravo mie eu is fann Inna de cand a aparut Hot....nu am voie sa fiu fan sau ce ?
inseamna frate ca esti cocalar dute dupa Guta ca mai are nevoie de fan da cu mi-a de euro :-j daca te duci :-j
Image
Image
Image
User avatar
Teddy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2162
Joined: 18 Oct 2008, 18:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Ba esti nebun , ba esti nebun ?! :o
Detinator server CS: Nu
SteamID: barky1234
Reputatie: Fost moderator
0.2/3
Location: Milano,Italia
Has thanked: 52 times
Been thanked: 118 times
Contact:

28 Jun 2009, 17:37

prea tare melodia o ador:x
+ ca este cantata si de inna:x
Salut,
Vrei sa gasesti o solutie la orice intrebare despre Counter-Strike Global Offensive? Aici este locul potrivit:https://www.youtube.com/channel/UCaCu8j ... BxXBKazNTA
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

28 Jun 2009, 21:43

Bai asta DeeJay ... ia asculta aici ... stii macar cine sunt eu ma ? Cu cine rasa ta iti permiti sa vorbesti asa ma ratonule ... sa de-a Domnu sa ai ghinionul sa da-i ochii cu mine si sa vedem atunci cine la cine comenteaza ma jegosule ... :-j ... eu ascult Hip-Hop si Rapp ... atata ... nu prea ascult dastea ... si Inna asta ... da-o-n **** ca a ajuns si ea o vedeta din panarama luata de pe strada ... :-j ... sufera in rasa ta acolo si nu mai judeca lumea ca sa nu fii tu judecat zdreanta.




PS.: Daca ai sta in oras cu mine ( ceea ce nu cred ) te-as fi mutat cu siguranta in rasa ta. Ciao :*

PS. 2. Manelist esti tu cu **** , tactu si tot neamu tau ... :-j ... sufera sufera :)) ;)
Road to 3k.
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

28 Jun 2009, 21:49

KoOLa007 wrote:Bai asta DeeJay ... ia asculta aici ... stii macar cine sunt eu ma ? Cu cine rasa ta iti permiti sa vorbesti asa ma ratonule ... sa de-a Domnu sa ai ghinionul sa da-i ochii cu mine si sa vedem atunci cine la cine comenteaza ma jegosule ... :-j ... eu ascult Hip-Hop si Rapp ... atata ... nu prea ascult dastea ... si Inna asta ... da-o-n **** ca a ajuns si ea o vedeta din panarama luata de pe strada ... :-j ... sufera in rasa ta acolo si nu mai judeca lumea ca sa nu fii tu judecat zdreanta.




PS.: Daca ai sta in oras cu mine ( ceea ce nu cred ) te-as fi mutat cu siguranta in rasa ta. Ciao :*

PS. 2. Manelist esti tu cu **** , tactu si tot neamu tau ... :-j ... sufera sufera :)) ;)

bne ma gata :-j fiecare cu parerea lui :-j in fine eu nu te-am jignit dar vad ca nu ai cu cine...crezi ce vrei despre Inna :-j poti so si *** :))

BAFTA ;)
Image
Image
Image
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Petal [Bot] and 406 guests