Mi se blocheaza..

Discutii despre problemele aparute in jocul Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
spaniolul
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 27
Joined: 24 Sep 2007, 11:46

30 Dec 2007, 21:03

De la un timp (inainte mergea perfect)nu mai merge sa ma joc cs ..cand intru pe un sv sau fac eu sv la lan numai merge atunci cand intra pe sv cand trebuie sa dau ok (inainte sa aleg echipa)mi se imblocheaza chiar daca ies din tot si las doar csu si numai merge. Am luat mai multe csu-uri si nu vrea..merge doar pe unu cs 1.6v7 doar pe asta dar e varza..dar nu stiu ce are ca inainte mergea asa dintr-o data..si e bun calcu am placa video 256 3800+ procesor..1 gb rami..deci..Spuneti-mi va rog ce trebuie sa fac sau ce are..
RoyalServer 2
nFs
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 29
Joined: 27 Dec 2007, 16:32
Detinator Steam: Da
Location: GaLaTi

01 Jan 2008, 18:32

Inceark sa instalezi dinou CS cu alt patch si sa reinstalezi dinou programele pentru placa ta video ! SUCCES ! :-s
Makaveli
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 15
Joined: 15 Jun 2007, 17:21
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Location: Navodari
Contact:

01 Jan 2008, 21:44

Uite aici link'urile.

Pentru Counter-Strike 1.6

Ti-am pus si butii in caz ca mai joci cu ei :P, ca dupa ce bagi update'urile iti dispar butii.
Thug 4 Life !
F**k BIG`e F**k P.Diddy F**k the all EastCoast !
West Coast 4 Life Nigaa !
User avatar
Bmw
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 41
Joined: 16 Apr 2007, 23:35
Detinator Steam: Da
Location: Iasi
Contact:

02 Jan 2008, 11:49

nFs wrote:Inceark sa instalezi dinou CS cu alt patch si sa reinstalezi dinou programele pentru placa ta video ! SUCCES ! :-s
NfS ;) invata sa scrii tata ;) Se scrie din nou ;)
:)Click aici :P :p
Sfaturi iti pot da :) dar minte nu :|!!
Image
nFs
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 29
Joined: 27 Dec 2007, 16:32
Detinator Steam: Da
Location: GaLaTi

04 Jan 2008, 10:24

Haha ... mai bine l-ai ajuta decat sa ma critici pe mine ;)
User avatar
alecks
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 404
Joined: 14 Jul 2007, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: n-am status
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Been thanked: 12 times

04 Jan 2008, 10:52

spaniolul wrote:De la un timp (inainte mergea perfect)nu mai merge sa ma joc cs ..cand intru pe un sv sau fac eu sv la lan numai merge atunci cand intra pe sv cand trebuie sa dau ok (inainte sa aleg echipa)mi se imblocheaza chiar daca ies din tot si las doar csu si numai merge. Am luat mai multe csu-uri si nu vrea..merge doar pe unu cs 1.6v7 doar pe asta dar e varza..dar nu stiu ce are ca inainte mergea asa dintr-o data..si e bun calcu am placa video 256 3800+ procesor..1 gb rami..deci..Spuneti-mi va rog ce trebuie sa fac sau ce are..
instaleaza asta http://www.esnips.com/doc/750a2196-5535 ... reamcs.com
pste cs-ul acela care ai zis ca iti merge da ii varza!!
spaniolul
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 27
Joined: 24 Sep 2007, 11:46

08 Jan 2008, 19:52

alecks wrote:
spaniolul wrote:De la un timp (inainte mergea perfect)nu mai merge sa ma joc cs ..cand intru pe un sv sau fac eu sv la lan numai merge atunci cand intra pe sv cand trebuie sa dau ok (inainte sa aleg echipa)mi se imblocheaza chiar daca ies din tot si las doar csu si numai merge. Am luat mai multe csu-uri si nu vrea..merge doar pe unu cs 1.6v7 doar pe asta dar e varza..dar nu stiu ce are ca inainte mergea asa dintr-o data..si e bun calcu am placa video 256 3800+ procesor..1 gb rami..deci..Spuneti-mi va rog ce trebuie sa fac sau ce are..
instaleaza asta http://www.esnips.com/doc/750a2196-5535 ... reamcs.com
pste cs-ul acela care ai zis ca iti merge da ii varza!!
Pai daca instalez ala tot imi face asa ca am incercat..am instalat vreo 10 cs-uri..
Post Reply

Return to “Probleme in jocul Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 40 guests