Cont Metin2RO leonis

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
*Dr@Cu$oRuL*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 235
Joined: 13 Jul 2008, 17:25
Detinator Steam: Nu
CS Status: www.tinere.org
Detinator server CS: Nu
Location: Slatina
Has thanked: 1 time
Contact:

02 Aug 2009, 14:17

Salut... Cine are sa imi dea si mie un cont pe metin2 ro server leonis care nu ii trebuie. Ofer yang sau iteme ! Astept oferte
www.tinere.org - Forum pentru adolescenti
RoyalServer 2
crazy_techno
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 26
Joined: 01 Aug 2009, 19:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: crazy_techno / MariusXCS / Respect me = ban permanent!
(Ban scos de 1 mai!)
(Ban scos de 1 mai!)

02 Aug 2009, 14:44

yang sau iteme ? /:) zi unde..
nedreptatea_girl
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 28
Joined: 22 Jul 2009, 23:07
Detinator Steam: Nu
Reputatie: banat permant [limbaj vulgar + atac asupra unui moderator]
(Ban scos de 1 mai!)
(Ban scos de 1 mai!)

03 Aug 2009, 11:43

ce iteme ?

sabie lunga / bambus / lunga +0 ? calugar tunata cu grabei +0 ? nu mc , am eu unul de 63 nu am mai intrat pe el are iteme de la +8 in sus.....nu stau sa ti le zik tie dar....atat ti-am zis ca daca ai un fms/rib +9 cu paguba 40%+ (in sus) si competentei fara - 5%+ (in sus) e a tau contul , atat timp cat am acces sa mai intru pe el , sa vad daca nu faci vreo prostie......leonis sura m6 la lure,G1 la aura sabiei, G1 LA VARTEJ, G2 LA INCIZIE, m1 la izbitura. cal armat lvl 19 :D>- pm :X :* te poop doolce. pa :*
bebyto
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 280
Joined: 27 Nov 2008, 11:05
Detinator Steam: Da
CS Status: <X:X>
Location: Onesti
Has thanked: 39 times
Been thanked: 9 times
Contact:

03 Aug 2009, 11:48

nedreptatea_girl wrote:ce iteme ?

sabie lunga / bambus / lunga +0 ? calugar tunata cu grabei +0 ? nu mc , am eu unul de 63 nu am mai intrat pe el are iteme de la +8 in sus.....nu stau sa ti le zik tie dar....atat ti-am zis ca daca ai un fms/rib +9 cu paguba 40%+ (in sus) si competentei fara - 5%+ (in sus) e a tau contul , atat timp cat am acces sa mai intru pe el , sa vad daca nu faci vreo prostie......leonis sura m6 la lure,G1 la aura sabiei, G1 LA VARTEJ, G2 LA INCIZIE, m1 la izbitura. cal armat lvl 19 :D>- pm :X :* te poop doolce. pa :*

nu iti este rusine sa deschizi gura :-l nu vezi ca esti vai de steaua ta............mi-a faci si pe destetut/desteapta

Acum o saptamana ziceai ca ai cont de lvl 78,76,73 si azi zici ca ai de 46 si 53
nedreptatea_girl
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 28
Joined: 22 Jul 2009, 23:07
Detinator Steam: Nu
Reputatie: banat permant [limbaj vulgar + atac asupra unui moderator]
(Ban scos de 1 mai!)
(Ban scos de 1 mai!)

03 Aug 2009, 11:54

bai baiete...nu am 1 cah am peste 10 cahuri..in timp ce ma joc pe un cah mai joc pe 4 ca altfel nu aveam atatea,crede-ma,mai ai de invatat,daca iti zic ca am mai multe de lvl 50+ nu ma crezi?il stii pe LightLord200 ? Il stii pe Boss ? astea is caractere de baietzi, ca de fetze m-am pikctisit :P
iar la fete am vreo 4 cu lvl 50+ biankymi , gileta21 , byankata , am mai si uitat desi la multe nu am iteme decat la cele pe care intru macar 2,3 ore pe saptamana, cand ai lvl 60+ esti lejer.....nu prea mai ai ce sa cresti..
bebyto
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 280
Joined: 27 Nov 2008, 11:05
Detinator Steam: Da
CS Status: <X:X>
Location: Onesti
Has thanked: 39 times
Been thanked: 9 times
Contact:

03 Aug 2009, 12:13

nedreptatea_girl wrote:bai baiete...nu am 1 cah am peste 10 cahuri..in timp ce ma joc pe un cah mai joc pe 4 ca altfel nu aveam atatea,crede-ma,mai ai de invatat,daca iti zic ca am mai multe de lvl 50+ nu ma crezi?il stii pe LightLord200 ? Il stii pe Boss ? astea is caractere de baietzi, ca de fetze m-am pikctisit :P
iar la fete am vreo 4 cu lvl 50+ biankymi , gileta21 , byankata , am mai si uitat desi la multe nu am iteme decat la cele pe care intru macar 2,3 ore pe saptamana, cand ai lvl 60+ esti lejer.....nu prea mai ai ce sa cresti..

Tu ai impresia ca mai prostit :)) =)) :)) ;))

[-x [-x [-x [-x
nedreptatea_girl
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 28
Joined: 22 Jul 2009, 23:07
Detinator Steam: Nu
Reputatie: banat permant [limbaj vulgar + atac asupra unui moderator]
(Ban scos de 1 mai!)
(Ban scos de 1 mai!)

03 Aug 2009, 12:18

bine , nu mai zic nimic ca nu am cu cine , daca imi lasam idu de mess veneai simi cerseai cont , stiu cum esti lasaneee :D>-
User avatar
aLLinuTz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 342
Joined: 11 Aug 2008, 21:03
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

03 Aug 2009, 17:23

Daca joci pe ro e clar :-j
Astia care jucati pe RO .. ori va bate engleza .. ori va place sa jucati cu toti ratatii de acolo :-j am jucat 2 zile pe Ro sa vad cum e. .. am trecut la UK fara sa ma mai gandesc :) e mult mai tare !!
Image
Image
Image
Image
Voi intra mai rar , a inceput vacanta :X

Image
Bobby
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 161
Joined: 22 May 2008, 10:36
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban pe 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Location: Behind you!
Has thanked: 1 time

03 Aug 2009, 19:33

ce e asa clar? ca e unul din putinele jocuri in limba romana ? mai arata-mi tu un joc mmorpg in limba romana
joaca-te tu animalutz.ro si opublicitate ca e mai avansat pentru genii :) tu nu esti ***** ca astia de joaca metin2 ro asa ca nici nu trebuia sa postezi aici ca ne uimesti :O
Va pupa bobby :*
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Yandex [Bot] and 437 guests