Am nevoie de Niste sfaturi in dragoste

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

red.EYE
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 59
Joined: 12 Jul 2009, 08:39
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

12 Aug 2009, 21:00

Ma cum sa va spun... niste lucruri banale nu le intelegeti de pe acuma la varsta asta...
Dragostea e un rod al muncii... Un om intelectual se concentreaza pe propria sa cariera pana in 24-25 de ani.

Nu merita sa ramaneti faliti deoarece banii sunt o prioritate majora in viata si nu ma refer la zicala "Goana dupa bani...", ma refer sa truditi ca sa vedeti favorizari.

Dragostea nu afecteaza anturajul insa femeia nu e dispusa sa stea o viata cu un calic si sa faca credite anuale la banci pentru platirea datoriilor. NU! Spune-ti NU la astfel de lucruri!!

Banii nu cumpara fericirea sau dragostea dar va ajuta enorm ca resurse financiare. Poate o sa vreti sa va cumparati un anumit lucru sau ei sa ii luati ceva mai deosebit si o cautati paralele prin buzunare si ce urmeaza? Jena...

Viitorul individual e in mana fiecaruia. Cum va obisnuiti asa va veti mentine...
RoyalServer 2
User avatar
lilwayne
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1049
Joined: 05 Aug 2008, 17:12
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Restrictie moderator!
Nume anterior : wayn3
Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Location: Craiova
Has thanked: 23 times
Been thanked: 14 times

13 Aug 2009, 10:03

Sa va zic cum sta treaba ... am vrut sa o scot la un suc in oras dar ea mi-a zis "poate eu o plac dar ea nu poate spune asta" ... deci am luat-o mai moale . Si am impresia ca trebuie sa o ignor putin ca sa se bage ea in seama ( o tot prind uitanduse la mine cu coada ochiului :)) )

@red.EYE : ai explicat exact ca un om matur :)
WARN sau BAN pe nedrept / Abuzuri moderatori
Nu fac parte din lista intermediarilor. Intermediarii ii gasiti AICI
BoGdaN.STAR!!!
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 250
Joined: 23 Apr 2009, 13:44
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 5 times

13 Aug 2009, 19:44

Frate am trecut si eu prin asa ceva si stiu cum e ;)

Iesi afara cu gasca ta in care probabil va venii si ea ...daca este cu mai multe fete zi si tu buna ,chestii datsea dar ei nu-i da atentie fata ca no observi ;) si ai sa vezi ca te va baga singura in seama daca te place :) Atunci po-ti so intrebi si tu care este parerea ei despre tine...daca va spune ca te place eu cred ca e momentul sa o saruti :) la mine chestia asta a mers ;) .Iti urez succes :*
Vârsta : 18 •
Nick CS : lOve ;x •
Y!M : bogdan_bebe_xxx •
Oras : Bucuresti •


http://www.neobuX.com - Make Money !
http://www.lockerz.com - You are the winner !
http://www.eXtreambuX.com - Click to pay 3> eXtream !
wokeN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 260
Joined: 24 Jul 2008, 12:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Cine vrea 1-1 add: eu_faraparola pe mess
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

13 Aug 2009, 22:18

BoGdaN.STAR!!! wrote:Frate am trecut si eu prin asa ceva si stiu cum e ;)

Iesi afara cu gasca ta in care probabil va venii si ea ...daca este cu mai multe fete zi si tu buna ,chestii datsea dar ei nu-i da atentie fata ca no observi ;) si ai sa vezi ca te va baga singura in seama daca te place :) Atunci po-ti so intrebi si tu care este parerea ei despre tine...daca va spune ca te place eu cred ca e momentul sa o saruti :) la mine chestia asta a mers ;) .Iti urez succes :*
Deci , la chestia asta , cu "sarutul" trebuie sa ai si ceva tupeu ;) am mai spus odata si am s-o repet de 2001 ori daca e nevoie. Sunt unii care ajung in situatia "sarutului" si ii iau emotii exasperate(LOL) si incep sa fuga=)))) . Acum nu vreau advertisement , deoarce nu am ras de wayn3 , ci de unii emOtivii care ajung in aceasta situatie si se prapadesc de emotie. Ai grija ca si daca exagerezi poti sa dai gres. Si cel mai important. NU LUA ASTA CA PE O MISIUNE. Stiu ca suna lOoL?! dar trebuie sa intelegi ce am spus. Ca sunt unii care se cred in counter strike si in viata reala=)). Salut , sper s-o cuceresti ;)
LEEE: Faza cu florile e umpic demodata, adica.. doar de la 20+ ar merge ... >.< Incearca cu un suc( fi atent, paiul poate duce la situatii amuzante ;) deci :D dai un suc la pai [mcdonalds.. alea alea] ) poate credeti ca eu imi bat joc dar ii spun cu cea mai mare seriozitate lucrurile astea. Toate detaliile trebuiesc analizate corect.!
User avatar
xfenix
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 183
Joined: 23 May 2008, 17:23
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: da
Location: Radauti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

14 Aug 2009, 13:24

wayn3..........ai cautat pe net ....google? sunt o gramada de site-uri/forumuri cu scopul acesta (seductie/dragoste/agatat/etc) ........ia uite iti dau eu un site + forum care m'a ajutat si pe mine in foarte multe probleme si chiar mi'a schimbat viata baietii acestia ....CLCIK .. iti faci cont pe site/forum .......citesti TOT sau ce te intereseaza pe tine (acolo gasesti tot legat de seductie) .Daca vezi ca tot nu gasesti rezolvarea cere ajutorul printr'un topic nou la Incepatori.....si scrii problemele care le ai in acest domeniu.......baietii sunt foarte de treaba si vor sa te ajute cu orice pret.Succes

Scuze daca am facut publicitate ...... dar am trecut si eu prin prob de dragoste/seductie si vrau sa ajut baiatu.
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

14 Aug 2009, 13:38

Din cate stiu , si`a rezolvat problenma :)
!UL!@N
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4194
Joined: 29 Aug 2008, 21:51
Detinator Steam: Da
CS Status: In Activ
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS
Has thanked: 29 times
Been thanked: 283 times

14 Aug 2009, 17:10

krystann wrote:Din cate stiu , si`a rezolvat problenma :)
La injurat si a plecat ? =)) (glumsc)

De unde stii tu....daca era gata...vedea zi spunea ...dac nu raspunde 1- 2 zile crezi ca e gata....sa faci lucruri de astea iti ia cel putin 1 saptamana (ca sa o faci k la carte...si sa nu pari un obsedat dupa fete LOL...)
( ´ ▽ ` )ノ


ImageImage
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information