Loteria pe alese la 6/49 ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
iv3
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 945
Joined: 05 Feb 2010, 17:28
Detinator Steam: Da
SteamID: iv3_csgod
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Been thanked: 126 times

03 Apr 2010, 16:34

Mi se pare mie sau in ultimele saptamani numerele de la loto 6-49 sunt cam "potrivite"?

Sunt jucator vechi si stiu ca "la intamplare" are totusi o mica regula: numerele ies aiurea.

Cei ce se pricep la probabilitati cam ce spun?

Ori sunt eu un ofticos perdant...
ImageImage

яσмαηιαη яαсιηפ тєαм мємвєя
RoyalServer 2
User avatar
KungFu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 07 Aug 2009, 22:27
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Membru Club eXtreamCS: 1 luni
Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Location: Unde am prieteni
Has thanked: 10 times
Been thanked: 6 times

03 Apr 2010, 17:29

fai si tu combinari de 49 luate cate 6 si cat iti da atat e sansa ta adica 1 la nr care iti iese
dar din cate am auzit eu stiam ca loteria e o facatura si asta cand s-a dat de gol in bulgaria cand au iesit aceleasi numere 2 saptamani la rand
Image
User avatar
iv3
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 945
Joined: 05 Feb 2010, 17:28
Detinator Steam: Da
SteamID: iv3_csgod
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Been thanked: 126 times

03 Apr 2010, 17:33

KungFu wrote:fai si tu combinari de 49 luate cate 6 si cat iti da atat e sansa ta adica 1 la nr care iti iese
dar din cate am auzit eu stiam ca loteria e o facatura si asta cand s-a dat de gol in bulgaria cand au iesit aceleasi numere 2 saptamani la rand
Nu este o solutie !! Incep sa imi pierd increderea in acest joc , si eram foarte fidel !!! Am citit multe articole despre aceasta topica [-(
ImageImage

яσмαηιαη яαсιηפ тєαм мємвєя
User avatar
KronoS eXtream
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4378
Joined: 02 Apr 2009, 19:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost detinator Zombie-Land.eXtream.Ro
Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Location: Bucharest
Has thanked: 551 times
Been thanked: 820 times
Contact:

03 Apr 2010, 19:20

Sansele de a nimeri cele 6 numere sunt de la 1 la 14 milioane(aproximativ) deci imagineaza-ti si tu.Si eu jucam la loto dar e o facatura :-j
Nu efectuez tranzactii pe mess, skype etc. Aveti grija la indivizii care se dau drept mine!
Nu mai ofer suport asa ca nu imi mai trimiteti mesaje in legatura cu asta!


Zombie Plague Shade 1.2-debug1 [with Item Limiter] (12 September 2015) - Bombardier Branch
yOz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 112
Joined: 14 Mar 2009, 01:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Detinator server CS: CS/DR.FakeCS.Com
Location: Bucharest
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

03 Apr 2010, 20:14

KronoS # GG wrote:Sansele de a nimeri cele 6 numere sunt de la 1 la 14 milioane(aproximativ) deci imagineaza-ti si tu.Si eu jucam la loto dar e o facatura :-j
Joc de 12 ani, bine nu eu, parintii, cu aceleasi numere, si am nimerit maxim 4 :D din 6 :)
User avatar
Faby007
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1179
Joined: 11 Feb 2008, 19:47
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
SteamID: Secret
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Location: Ramnicu Valcea
Has thanked: 8 times
Been thanked: 12 times
Contact:

04 Apr 2010, 13:59

Te sfatuiesc sa te lasi de jocul asta de noroc :| Norocul vine la cei cu portofelu` mare ;) Unde e banu e si norocu, eu cred ca loto 6/49 e un fake, Daca era adevarat, trebuia sa se inchida la loto la ora 7 sau cu 5-10 minute inainte de extragere, asa se inchide cu vre-o 7 ore inainte ca sa faca ei o combinatie cu care ar dezavantaja majoritatea jucatorilor, adica sa iasa maxim 4 numere, baga magneti pe bile si ies acele bile care vor ei, sau nu stiu ;) Oricum daca erau cinstiti era asa cum am spus eu, sa se inchida cu putin timp inainte, biletele sunt la noi, data era si ea pe bilet + ora, adica daca era in acelasi timp cu extragerea se depista si nu se lua in calcul... dar asa au timp sa isi faca "jocul murdar"
yOz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 112
Joined: 14 Mar 2009, 01:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Detinator server CS: CS/DR.FakeCS.Com
Location: Bucharest
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

04 Apr 2010, 22:58

Faby007 wrote:Te sfatuiesc sa te lasi de jocul asta de noroc :| Norocul vine la cei cu portofelu` mare ;) Unde e banu e si norocu, eu cred ca loto 6/49 e un fake, Daca era adevarat, trebuia sa se inchida la loto la ora 7 sau cu 5-10 minute inainte de extragere, asa se inchide cu vre-o 7 ore inainte ca sa faca ei o combinatie cu care ar dezavantaja majoritatea jucatorilor, adica sa iasa maxim 4 numere, baga magneti pe bile si ies acele bile care vor ei, sau nu stiu ;) Oricum daca erau cinstiti era asa cum am spus eu, sa se inchida cu putin timp inainte, biletele sunt la noi, data era si ea pe bilet + ora, adica daca era in acelasi timp cu extragerea se depista si nu se lua in calcul... dar asa au timp sa isi faca "jocul murdar"
Mda, poate fi adevarat, dar s-a castigat in trecut la loto, adica au fost oameni care au nimerit toate cele 6 numere si au castigat zeci de miliarde ! a fost chiar unul din bucuresti din cate stiu. acum 1 sau 2 ani
User avatar
Dav1d
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1265
Joined: 20 Oct 2009, 07:27
Detinator Steam: Nu
Location: Ploiesti
Has thanked: 103 times
Been thanked: 153 times

05 Apr 2010, 12:42

mai bine bagi la aparate ( pacanele / slots ) ai mai mari sanse de castig , bineinteles si premiul este mai mic , dar e o buna sansa sa te alegi cu ceva ... !
Vreau sa fiu o stea, eu pot sa stralucesc
Si nu ma pune la perete, acum ca pot s-o dovedesc
Lasa-ma sa lupt, tu nu vezi ca nu cedez?
Lasa-ma macar in gand, fericirea s-o vanez !
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

05 Apr 2010, 15:32

Fosta directoare de la Loteria Romana 6/49,Liliana Mincă candideaza pentru un loc de deputat din Colegiul 19 din Parlamentul Romaniei :))
User avatar
alexno3
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 6
Joined: 05 Apr 2010, 19:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Salve
Detinator server CS: Nu
Location: Rădăuţi
Contact:

06 Apr 2010, 08:45

Numai facaturi la 6/49 , cum bai frate sa cada de doua ori 34? Nu cred ca exista om care sa incerce asa ceva , acest lucru fiind putin bizar , sa cada asemenea numere . Cel mai bine te'ai duce la pariloto , acolo castigi foarte usor , pui sume mici , castigi acele sume x3 . :-h
"Pesimistul vede dificultatea in fiecare oportunitate.Optimistul vede oportunitatea in fiecare dificultate."-W.Churchill
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information