România - Nu e locul potrivit. Sau este?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
roby_the_dude
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4135
Joined: 13 Jun 2009, 18:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Ce gay sunteți bă!
Detinator server CS: MIXERS.eXtreamCS.com
SteamID: delta_senzor
Reputatie: Fost eXtream mod
Fost eXtreamCS Addons Master
Nume anterior: Robert
Fost deținător CS.eXtreamCS.com
Location: Madrid, España.
Has thanked: 33 times
Been thanked: 814 times
Contact:

11 May 2010, 15:43

AdyCted te rog nu posta video-uri,asta nu este topic de video-uri :) .
Ba[N]diT wrote:Si roby , e destept ca traieste in Spania ...Macar e o tara civilizata
Romania ce e.. ? Cu un basinos presedinte si cu niste comunisti prin parlament.
Frate nici în Spania nu pot uita de România ma... deci m-am scârbit de-a dreptul,nu este zi în care sa nu aud vreo masina ca trece pe sub balconul meu si bubuie manele la maxim,vezi români beti pe strada,într-o zi am fost cu un prieten cu bicicletele în alt oras pe nume Valdemoro si ne-a oprit o masina de politie pe strada sa ne întrebe daca nu cumva l-am vazut pe unu care a scapat de la închisoare; Îmi scoate politaiul o foaie A4 cu fata la unu (avea o fata de român de te durea mintea daca vedeai) , si când colo ghici ce,da,era român, îl chema Bergheni Vasile (sau ceva de genul,nu am apucat sa vad bine ca a luat foaia repede ca se grabeau...) . Îti dai seama ca si strainii au alta mentalitate fata de noi si gândesc,ca suntem un popor de rahat.
Câteva topicuri utile, făcute de mine pentru eXtream: Vrei un sv_downloadurl pentru serverul tău? Am făcut două site-uri, special pentru membrii eXtreamCS. Le puteți accesa aici: http://www.extreamcs.com/forum/diverse/ ... 93589.html
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

RoyalServer 2
User avatar
cetare
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 320
Joined: 11 Apr 2010, 13:31
Detinator Steam: Da
CS Status: aha
Detinator server CS: da
Has thanked: 15 times
Been thanked: 25 times
Contact:

11 May 2010, 16:25

romania nu este si nici no sa fie niciodata locul potrivit.
Image
Image
connect specii.freakz.ro Dau admini gratis !
MRBogdan
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1884
Joined: 24 Dec 2009, 14:58
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (5 mar)
Ban 3 luni !
Ban 2 luni !
Has thanked: 16 times
Been thanked: 102 times

11 May 2010, 16:32

Suntem o tara de c@c@t.
Membru din: Dum Ian 27, 2008 5:37 pm
User avatar
ase
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 223
Joined: 07 May 2009, 15:00
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.explod.ro
SteamID: asealex0596
Reputatie: Fost Manager
Fost detinator CS3.eXtreamCS.com
Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Bucuresti
Has thanked: 20 times
Been thanked: 9 times
Contact:

11 May 2010, 16:50

Frate in Romania ca sa traiesti BINE , iti trebuie bani , dar bani nu gluma .
Ganditiva si voi din 22 de milioane de oameni 5 milioane muncesc restu sunt pensionari sau casnici .
De asta noi nu putem face nimic niciodata !
gLocK.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 2
Joined: 30 Apr 2010, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

11 May 2010, 17:00

Noi orice am vorbi despre romania nu putem schimba nimica , asta e romania , nu o poate schimba nimeni.
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

11 May 2010, 18:17

gLocK. wrote:Noi orice am vorbi despre romania nu putem schimba nimica , asta e romania , nu o poate schimba nimeni.


Din contra. "Noi" putem schimba! Asa cum au schimbat ceva si cei din '89. Acum 21 de ani si ceva, nu era libertatea care este astazi,nici pe departe. Acum nimeni nu mai vrea libertate,s-au acrit de libertate,mai nou este un "curent" de a avea cat mai mult CASH in buzunar! Vorbesc prostii eu acuma ?


Putem schimba ceva, dar doar printr-o revolutie asemanatoare sau mai intensa decat a cea din '89. Dar cine are timp pentru asa ceva ?! Nimeni!

Preferam sa facem tot ce am facut pana acuma si sa traim tot asa cum stim(mai bine,mai rau) si nu o sa se schimbe nimic :-j


Dar de schimbat, se poate ...
Last edited by KoOLa007 on 11 May 2010, 18:18, edited 1 time in total.
Road to 3k.
User avatar
AdyCted
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 630
Joined: 23 Jan 2010, 15:27
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times

11 May 2010, 18:17

Cum am facut-o asa o avem ! Sa traiti bine .
~
User avatar
ArSeNaL
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 285
Joined: 09 Sep 2008, 01:57
Detinator Steam: Da
SteamID: deeem111
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni!
Location: Romania
Been thanked: 5 times
Contact:

11 May 2010, 18:18

Voi generalizati totul. Romania de tot cacatul - FALS ! Guvernul si Parlamentul sunt de tot cacatul ! Crezi ca vor mai ramane aia peste 15-20 ani la guvern - parlament ? NU ! Nu te-ai gandit ca vor da si aia coltul odata si odata ? Fratilor, se va schimba Romania, totul consta in noi , in adolescentii de 16-20 ani, asta va fi generatia de aur peste cativa ani. Romania e prea frumoasa ca tara, unii locuitori nu stiu sa o 'cultive' frumos. Imaginea ne este patata datorita tiganilor si a altor etnii care au origine romana si tot fura / ucid .. Vorba unui coleg de-al meu. Banul face pamantul sa se invarta. De fapt banul face Romania de ras. Eu sunt de parere ca Romaniei i-ar trebui regimul din perioada '38. Sunt N faze prin care Romania se poate schimba, insa totul consta in puterea de a vrea acel lucru 100% ..
AdyCted wrote:Cum am facut-o asa o avem ! Sa traiti bine .
Scuza-ma prietenas, am facut-o eu ? Am doar 18 ani, ce am facut eu pentru Romania ca sa traiesc asa ? GENERALIZEZI prietene.
User avatar
iv3
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 945
Joined: 05 Feb 2010, 17:28
Detinator Steam: Da
SteamID: iv3_csgod
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Been thanked: 126 times

11 May 2010, 18:19

MasteR wrote:Si cine e de vina pentru asta ? :) Cei care l-au votat pe Basescu .
In urmatorii 4 ani sau cati mai are , sa spunem mersi daca ar ramane totul asa cum e in prezent ( salarii , pensii , etc ) .
Iti zic eu l-au votat peste 5 mil de romani incosnstienti !! Diferenta au facut-o oamenii din Spania ,etc ... le-a dat mita :-j
ImageImage

яσмαηιαη яαсιηפ тєαм мємвєя
User avatar
ArSeNaL
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 285
Joined: 09 Sep 2008, 01:57
Detinator Steam: Da
SteamID: deeem111
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni!
Location: Romania
Been thanked: 5 times
Contact:

11 May 2010, 18:21

iv3 wrote:
MasteR wrote:Si cine e de vina pentru asta ? :) Cei care l-au votat pe Basescu .
In urmatorii 4 ani sau cati mai are , sa spunem mersi daca ar ramane totul asa cum e in prezent ( salarii , pensii , etc ) .
Iti zic eu l-au votat peste 5 mil de romani incosnstienti !! Diferenta au facut-o oamenii din Spania ,etc ... le-a dat mita :-j
Exact. Cei de peste granita au votat Basescu, deoarece ei traiesc bine acolo, au salarii mari, etc... ii dor in fund de tara originara. Majoritatea populatiei aflata in tara au votat Geoana.
User avatar
iv3
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 945
Joined: 05 Feb 2010, 17:28
Detinator Steam: Da
SteamID: iv3_csgod
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Been thanked: 126 times

11 May 2010, 18:31

ArSeNaL wrote:
iv3 wrote:
MasteR wrote:Si cine e de vina pentru asta ? :) Cei care l-au votat pe Basescu .
In urmatorii 4 ani sau cati mai are , sa spunem mersi daca ar ramane totul asa cum e in prezent ( salarii , pensii , etc ) .
Iti zic eu l-au votat peste 5 mil de romani incosnstienti !! Diferenta au facut-o oamenii din Spania ,etc ... le-a dat mita :-j
Exact. Cei de peste granita au votat Basescu, deoarece ei traiesc bine acolo, au salarii mari, etc... ii dor in fund de tara originara. Majoritatea populatiei aflata in tara au votat Geoana.
Cand am votat eu unul a pus stampila pe amandoi deoarece dupa parerea mea nici unul nu este potrivit ;;) .
Daca era Geoana presedinte ,isi instala iar toti aliatii in parlament dandu-le salarii imense si dandui lui posibilitatea de a fura cum a facut atunci cand era PSD la putere iar oamenii lui Nastase au furat la greu ...
Nu sunt rasist dar din postul lui Arsenal .. m-a facut sa gandesc altfel . Romanii si Romii se doreste sa se trateze la fel . Cum lume sa se trateze la fel cand ei ne-au facut tara de rusine prin Italia,Spania prin crime ,inselaciuni,etc ...
Ar trebui sa fie o demarcatie intre noi si ei . Sa va amintesc :-j ei nu sunt romani sunt indieni (asiatici) colonizati ...
ImageImage

яσмαηιαη яαсιηפ тєαм мємвєя
User avatar
abbymiez
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 406
Joined: 28 Dec 2009, 23:23
Detinator Steam: Da
CS Status: salut
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni ( 14.06.2010 )
Ban 3 luni ! ( 10.10.2010 )
Has thanked: 39 times
Been thanked: 30 times

11 May 2010, 19:07

Cred ca daca mai postati de 2 ori sa ajungeti sa va luati si la bataie, cum am zis pe pagina 2, mai bine in Romania decat in Africa. Acum cred ca puteti da TC.
frustratii dr_eq.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information