Acer Aspire One D250

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
-=ELeMenT=-
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 281
Joined: 17 Jan 2008, 21:02
Detinator Steam: Nu
Location: Miserupia
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

25 May 2010, 14:35

Salut. vreau sa imi cumpar acest Netbook. Am citit pe net mai multe informatii despre el si mi-am format in mare o parere destul de buna (80-90%) + ca imi place si are un pret foarte bun.
Vreau si eu niste pareri de la oameni de detin acest netbook sau de la cei care cunosc domeniul. Si eu ma pricep in pc-uri/laptop-uri dar poate este cineva mai bun decat mine si are o parere in +.
LINK <===
RoyalServer 2
User avatar
raiden
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3260
Joined: 22 Jun 2009, 22:56
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Location: Bucharest
Has thanked: 81 times
Been thanked: 218 times

25 May 2010, 14:41

Nu prea merge...Iti recomand http://www.emag.ro/notebook_laptop/note ... .ECV0X.006 E mai bun decat ala

Edit: Eu am pus cam pana in 15 milioane cu cat vrei mai performant cu atat e mai scump
-=ELeMenT=-
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 281
Joined: 17 Jan 2008, 21:02
Detinator Steam: Nu
Location: Miserupia
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

25 May 2010, 14:54

sunt perfect constient ca acest netbook (daia ii se spune si asa) nu se poate compara cu modele satelite (toshiba), vayo (sony) si pavillion (hp). pe el pot juca maxim un gta vice city, sims...jocuri mai slabe dintre anii 2000 iHr - 2007 dupa Hristos.
eu mai am un laptop destul de puternic dar acela este mare si nu mi-a placut (15.6 sau 15.4...i l-am dat lu tata).
in link este o oferta la flanco foarte buna in comparatie cu alte laptopuri care se presupun mai puternice.
eu calatoresc destul de mult...tren, masina...cred ca mi sar protrivi
nu am nevoie de performante foarte bune...un film...o muzica mai mult pentru pierdere de timp :))
poate are cineva acest produs si imi spune si mie parerea lui :D
User avatar
FaByaN
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 980
Joined: 21 Aug 2007, 11:59
Detinator Steam: Da
CS Status: RETRAS DEFINITIV
Reputatie: Fost moderator
Fost eXtreamCS Addons Master
Fost Unbanner CS.eXtreamCS.com
Location: VASLUIANGELES
Has thanked: 8 times
Been thanked: 41 times

25 May 2010, 22:18

UP-ul se da la interval de 1 zi , cand tu ai dat in aceeasi zi , fii atent data viitoare !
ON : Mi se pare destul de slabut notebook-ul , m-am uitat pe cel al lui raiden si mi se pare mai accesibil :)
-=ELeMenT=-
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 281
Joined: 17 Jan 2008, 21:02
Detinator Steam: Nu
Location: Miserupia
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

26 May 2010, 13:17

da e mult mai bun...numai ca hellooo...al meu este NETbook si ala este laptop...normal ca ala va fi mai bun, alta marime, alta putere...:| eu nu vreau alte solutii..doar pareri...
+ ca asta vreau sa mil iau fiindca este netbook (ceea ce vreau, ceva mic) + ca la pretul si caracteristicile sale nu e mai nimic pe piata...intelegeti?....nu am nevoie de alte modele fiindca si eu m-am documentat
prefer un netbook (10.1) adica asta...pareri?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 357 guests