Începuturile Hip-Hopului românesc.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

dejoc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1783
Joined: 04 Mar 2010, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 120 times
Been thanked: 101 times

31 May 2010, 17:40

KoOLa007 wrote:OFF: Imi aduc aminte cum dadeam televizorul la maxim de vibrau peretii cu muzica Hip-Hop, ce vremuri. Pe timpul acela,2002-2003, vedeam pe "Atomic", "Sisu si Puya - Foame de Bani", etc. Super vremuri, pacat de ce a ajuns Puya sa faca, comerciala si a uitat de spiritul adevarat de strada.

Frate, foame de bani a apărut in 2005, noi vorbim de ani 93'-94' aici.
H3adShoT wrote:
reTry wrote:groaznic, se aude super nasol
pai c-am asa se auzeau melodiile pe atunci
daca iei primul album scos de Black Underground Mafia aka BUG Mafia o sa vezi ca vocea lui Tataee este ingrosata si melodiile nu au calitate de loc ( ma refer la sunet )

Primele melodii au fost înregistrate cu magnetofonul.
RoyalServer 2
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

31 May 2010, 19:05

dejoc wrote:
KoOLa007 wrote:OFF: Imi aduc aminte cum dadeam televizorul la maxim de vibrau peretii cu muzica Hip-Hop, ce vremuri. Pe timpul acela,2002-2003, vedeam pe "Atomic", "Sisu si Puya - Foame de Bani", etc. Super vremuri, pacat de ce a ajuns Puya sa faca, comerciala si a uitat de spiritul adevarat de strada.

Frate, foame de bani a apărut in 2005, noi vorbim de ani 93'-94' aici.
H3adShoT wrote:
reTry wrote:groaznic, se aude super nasol
pai c-am asa se auzeau melodiile pe atunci
daca iei primul album scos de Black Underground Mafia aka BUG Mafia o sa vezi ca vocea lui Tataee este ingrosata si melodiile nu au calitate de loc ( ma refer la sunet )

Primele melodii au fost înregistrate cu magnetofonul.


Asa,si ?! Care e problema aici ?! Spuneam cum era prin 2002-2006. Nu am gresit cu nimic. Salut.
Road to 3k.
dejoc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1783
Joined: 04 Mar 2010, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 120 times
Been thanked: 101 times

31 May 2010, 20:49

KoOLa007 wrote:
dejoc wrote:
KoOLa007 wrote:OFF: Imi aduc aminte cum dadeam televizorul la maxim de vibrau peretii cu muzica Hip-Hop, ce vremuri. Pe timpul acela,2002-2003, vedeam pe "Atomic", "Sisu si Puya - Foame de Bani", etc. Super vremuri, pacat de ce a ajuns Puya sa faca, comerciala si a uitat de spiritul adevarat de strada.

Frate, foame de bani a apărut in 2005, noi vorbim de ani 93'-94' aici.
H3adShoT wrote: pai c-am asa se auzeau melodiile pe atunci
daca iei primul album scos de Black Underground Mafia aka BUG Mafia o sa vezi ca vocea lui Tataee este ingrosata si melodiile nu au calitate de loc ( ma refer la sunet )

Primele melodii au fost înregistrate cu magnetofonul.
Asa,si ?! Care e problema aici ?! Spuneam cum era prin 2002-2006. Nu am gresit cu nimic. Salut.
Începuturile Hip-Hopului românesc ce-ţi zice ? Dacă vroiam să fac un topic despre anii 2002-2006 discutam despre ăla.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information