Traducere [TUTORIAL]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Gammer
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1278
Joined: 11 Mar 2009, 20:53
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back
Detinator server CS: da
SteamID: cz_gaming
Location: Bucuresti
Has thanked: 152 times
Been thanked: 64 times
Contact:

05 Jun 2010, 14:51

Cine imi poate traduce tutorialul la problema postata de acel utilizator ?

http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &p=3948645
Image
I'M BACK :D
RoyalServer 2
User avatar
Marius'
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 981
Joined: 01 Jan 2010, 02:19
Detinator Steam: Da
SteamID: parvmarius
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior : w1Nker
Restrictie moderator( 2 mai)
Location: Negresti - Oas
Has thanked: 68 times
Been thanked: 79 times

05 Jun 2010, 15:06

Code: Select all

Bună ziua Darcie, Vă mulţumim pentru răspunsul dumneavoastră. Da, mă refer la login regulate. Când m-am semnul de pe şi bifaţi caseta, apoi petrece ceva timp la bord, apoi faceţi log off şi revizuiască bord, numele de utilizator şi parola nu sunt completate şi am nevoie pentru a verifica caseta din nou. (Notă: Am încercat doar acest lucru la bord şi, de asemenea, creeaza un venit înapoi la numele de utilizator şi parola nu completat) În ceea ce priveşte propria placa mea: calea este http://www.naturallivingforums.com/forums/phpBB3 Setări cookie-uri: cookie-uri domenii::. cookie naturallivingforums.com numele cookie cookie calea: / forums/phpBB3 cookie sigur: cu handicap Motivul pentru care am întrebat de unde în ţările ACP pot seta pentru a permite conectare auto este cineva într-un alt post în acest thread întrebat dacă am stabilit " permite conectare auto "în ţările ACP meu. Eu nu pot par să localizeze în cazul în care pentru a face acest mulţumiri. Multe pentru ajutor. Gail
Image
User avatar
FyNNN
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1421
Joined: 09 May 2010, 14:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Shhht guritza !
Detinator server CS: Nu
SteamID: mircea_fynn
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 3 luni!
Location: Arad
Has thanked: 125 times
Been thanked: 167 times
Contact:

05 Jun 2010, 16:05

w1Nker wrote:

Code: Select all

Bună ziua Darcie, Vă mulţumim pentru răspunsul dumneavoastră. Da, mă refer la login regulate. Când m-am semnul de pe şi bifaţi caseta, apoi petrece ceva timp la bord, apoi faceţi log off şi revizuiască bord, numele de utilizator şi parola nu sunt completate şi am nevoie pentru a verifica caseta din nou. (Notă: Am încercat doar acest lucru la bord şi, de asemenea, creeaza un venit înapoi la numele de utilizator şi parola nu completat) În ceea ce priveşte propria placa mea: calea este http://www.naturallivingforums.com/forums/phpBB3 Setări cookie-uri: cookie-uri domenii::. cookie naturallivingforums.com numele cookie cookie calea: / forums/phpBB3 cookie sigur: cu handicap Motivul pentru care am întrebat de unde în ţările ACP pot seta pentru a permite conectare auto este cineva într-un alt post în acest thread întrebat dacă am stabilit " permite conectare auto "în ţările ACP meu. Eu nu pot par să localizeze în cazul în care pentru a face acest mulţumiri. Multe pentru ajutor. Gail
Google translate ^^
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information