"Adevarul despre extreamcs!" 'pareri/opinii'

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
betiv14^^/
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 13
Joined: 07 Sep 2010, 01:05
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

07 Sep 2010, 01:18

Ciprian wrote:
Xcite wrote:Si eu am primit warn pentru ca l-am injurat pe unu si am cenzurat cu ***** . De unde stiu moderatorii ce am spus eu , nu stiu ei ca l-am injurat sau ... am CENZURAT . Topicul era vechi de cateva luni si userii tot postau iar moderatorii nicaieri , au trecut pagini pana sa ivit un moderator nu stiu care e sigur :-j ... si PAC warn pentru limbaj neadecvat . Dar cand sa inchideti un topic trebuie sa asteptam zile/saptamani/luni pentru a da T.C la un topic . Dar la orice mici probleme sar toti , daca postezi titlul cu o litera in plus , hai ba ca nai postat bine , titlu neadecvat , il ducem la cos ;) . La orice prostii ei sar repede , dar cand trebuie ceva mai serios , undes moderatorii.... Dar dupa 100 de ani se trezesti vreunu mai 'smecher' si sa nu se observe absenta de moderare , mai arunca in topic cu warn in stanga si in dreapta . Eu respect staff-ul eXtreamCS , doar sa isi faca treaba si ei cum se cuvine . Am facut acest topic ca sa spun ce am de spus . Sper sa nu o luati un nume de rau , iar daca o luati sa fiti sanatosi
1. Nu te-am pus noi sa vorbesti ca porcu'
2. Niciun topic nu se inchide daca e rezolvat,
3. Ar mai trebui moderatori cu acces la warn


Pe bine =)) in cateva ore dau ban la tot eXteamu :))

Scuze nu ma puteam abtine =)))))))
RoyalServer
User avatar
Xcite
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 558
Joined: 13 Mar 2010, 20:53
Detinator Steam: Da
CS Status: CS TIME DND !
Reputatie: Ban 3 luni !
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Insulele Virgine
Has thanked: 99 times
Been thanked: 56 times

07 Sep 2010, 01:20

Code: Select all

1. Nu te-am pus noi sa vorbesti ca porcu'
2. Niciun topic nu se inchide daca e rezolvat,
3. Ar mai trebui moderatori cu acces la warn[/quote]
1. nu am vorbit ca porcul , nu m-am putut abtine cand am vazut ce a ajuns extreamcs , ca nu mai vezi un moderator care sa isi faca treaba zilnic , doar din paste in craciun .
2.Nu era rezolvat , am zis de 1000000000 de ori sa il inchideti , voi nu erati nicaieri , parca disparuserati , si chiar tu cred ca miai dat warn . si altii ca injura si nici nu cenzureaza , pe aia nu , ca doar poate sunt amici sau altceva , sau nu ai chef... si doar cateodata ... dai warn si daca nu merita .
3.Daca ar fi mai multi moderatori cu acces la warn , ar avea toti userii cate un warn , pentru ca nu toti stiu sa isi foloseasca moderatorul . Il folosesc doar de smecheri , ca sa fie si ei moderatori , atunci am ajunge toti la ban , warnuri pana in cap .
*Daca te-am ajutat cu ceva arăta-ţi recunoştinţa prin apăsarea butonului Image
Image
Image
Image
twinklez#titans
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 86
Joined: 26 Mar 2010, 23:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

07 Sep 2010, 01:25

Ciprian wrote:
Xcite wrote:Si eu am primit warn pentru ca l-am injurat pe unu si am cenzurat cu ***** . De unde stiu moderatorii ce am spus eu , nu stiu ei ca l-am injurat sau ... am CENZURAT . Topicul era vechi de cateva luni si userii tot postau iar moderatorii nicaieri , au trecut pagini pana sa ivit un moderator nu stiu care e sigur :-j ... si PAC warn pentru limbaj neadecvat . Dar cand sa inchideti un topic trebuie sa asteptam zile/saptamani/luni pentru a da T.C la un topic . Dar la orice mici probleme sar toti , daca postezi titlul cu o litera in plus , hai ba ca nai postat bine , titlu neadecvat , il ducem la cos ;) . La orice prostii ei sar repede , dar cand trebuie ceva mai serios , undes moderatorii.... Dar dupa 100 de ani se trezesti vreunu mai 'smecher' si sa nu se observe absenta de moderare , mai arunca in topic cu warn in stanga si in dreapta . Eu respect staff-ul eXtreamCS , doar sa isi faca treaba si ei cum se cuvine . Am facut acest topic ca sa spun ce am de spus . Sper sa nu o luati un nume de rau , iar daca o luati sa fiti sanatosi
1. Nu te-am pus noi sa vorbesti ca porcu'
2. Niciun topic nu se inchide daca e rezolvat,
3. Ar mai trebui moderatori cu acces la warn
Raspunde-mi si mie te rog, tu mi-ai dat warn, de ce nu te-ai uitat in thread-ul ala sa vezi daca merit sau nu sa mi-l scoti?
User avatar
Cristiann
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 758
Joined: 17 Jul 2009, 16:56
Detinator Steam: Nu
CS Status: Livin' in da' hood baby!
Detinator server CS: Nu
SteamID: N/A
Reputatie: Nume anterior: traznituu
Location: Calarasi
Has thanked: 67 times
Been thanked: 28 times

07 Sep 2010, 03:41

Trebuie sa fiti mai drastici cu unii useri ,injura ca la usa cortului si totusi nici macar 1 warn nu primesc ,cat despre "catelusii" lui arsenal ,dau dovada de prostie si par ca niste sageti pentru arsenal ,va plateste cu ora baietii?
Image Image
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

[regulia][/regulia]
User avatar
steph shEff
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 190
Joined: 24 Aug 2010, 05:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Contact:

07 Sep 2010, 06:21

Pe mine ma enerveaza ca sunt prea multe pile pe aici. rmx ma injura mai prin toate topicurile si pe voi va doare in C_ur. Cand zic eu o injuratura mica , gata avertisment/ban. Rmx deja trebuia sa aiba de 2 ori ban. Daca asa faceti cu toti prietenii vostri , e clar ce e eXtreamCS.

Eu am vrut sa ma inteleg cu rmx ,dar se ia de toti din senin.
p3nny$v3lnia
User avatar
ARTHASdk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 542
Joined: 01 Aug 2010, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 18 times
Been thanked: 35 times
Contact:

07 Sep 2010, 07:23

Remusf wrote:Adevarul sta cam asa : Daca toate suferintele ar primii ban pe orice cont existent / pe viitor,ar fii ideal :) Eu am inceput sa sufar din cauza ratatilor gen rmx,klassen,etc.Cand ii vad cata pr0stie au in ei nici nu ma pot abtine sa nu le raspund :| Ar merita banati,dar ei au pile la moderatori si nu iau UN warn pe forum :-j

Eu cand am avut contul Remus^^ de ce am fost cuminte,am ajutat tot extreamcs cum am putut,si de cand si-a facut rmx iar cont,am devenit suferind?Aici se strica lumea cu suferintele,din cauza acestor *****,nu am cum sa le zic altfel
mai neghiob de fiecare data tu te`ai bagat primul in seama . dovada si aseara pe server , vorbeam cu uzzi sau nu mai stiu cu care si te bagi in seama din senin sa fi si tu miez .
@steph : trebuie sa vorbesc si cu fanii ca sa se simta si ei bine , d`aia te`am bagat in seama si pe tine :*
ziceti ca ma iau eu de voi asa degeaba , oare nu e cam ciudat ca va nimeriti numai voi astia la jumate de metru care sufera si n`au un covrig in buzunar ? hm cam ciudat si ca ma inteleg bine cu majoritatea staffului care este vechi si au de la 17 ani in sus . dar na sunt eu al DRACU si ma iau de voi nevinovati pl`m ce nenorocit sunt :-< .
"Atunci visul unui pusti era un mountain bike
Acum e sa ajunga cel mai bun la counter strike"

Keep growing !
t1geR
User avatar
steph shEff
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 190
Joined: 24 Aug 2010, 05:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Contact:

07 Sep 2010, 07:39

Imi zici si mie de ce sunt eu fanul tau ? Ca inca tot nu mi-am dat cu sama.
p3nny$v3lnia
User avatar
ARTHASdk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 542
Joined: 01 Aug 2010, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 18 times
Been thanked: 35 times
Contact:

07 Sep 2010, 07:49

steph shEff wrote:Imi zici si mie de ce sunt eu fanul tau ? Ca inca tot nu mi-am dat cu sama.
ce zici de copierea nickului si jucatul cu el pe serverele rambase ? mai nou am auzit ca ai luat pana si poza de la steam ! np
"Atunci visul unui pusti era un mountain bike
Acum e sa ajunga cel mai bun la counter strike"

Keep growing !
t1geR
User avatar
steph shEff
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 190
Joined: 24 Aug 2010, 05:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Contact:

07 Sep 2010, 07:52

N-am intrat in viata mea pe rambase, si nici nu ti-am furat nicku , cu avatarul e adevarat, dar sa intru cu nicku tau pe rambase , nu. Mi-a zis adoracion ca ai avu asta, si l-am scos , esti multumit acum ? iti zic eu ,nu am jucat niciodata pe rambase. Avataru nu l-am tinut nici 5 ore. Si inca odata iti spun , nu sunt fanul tau.
p3nny$v3lnia
PopaGABRiEL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1739
Joined: 06 Aug 2008, 22:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
Location: Mioveni
Has thanked: 63 times
Been thanked: 65 times

07 Sep 2010, 09:11

Parerea mea e, voi ati vazut tot timpul ca adrii, rmx, klassen, si astia care supersufera pe forum, au n conturi si tot ii mai lasati pe forum? Prima ocazie de cont, ban...s.a.m.d + ca ady1501 de cand nu avea moderator, a inceput sa injure, sa faca misto de toti si alte chestii, iar acu ii dati moderator.

P.S: Nu conteaza ca ei sunt din 2007 pe forum sau alte prostii, conteaza sa respecte regulile si sa respecte utilizatorii acestui forum.
P.S2: Sa nu credeti ca as mai opta sa reprimesc moderatorul, chiar nu am nevoie sau ma intereseaza, incepe scoala alte alea.
User avatar
scorpi
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4355
Joined: 25 May 2008, 09:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream mod
Nume anterior: scorpi, shotskat, xqvs
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Bacau
Has thanked: 66 times
Been thanked: 117 times

07 Sep 2010, 09:41

PopaGABRiEL wrote:+ ca ady1501 de cand nu avea moderator, a inceput sa injure, sa faca misto de toti si alte chestii, iar acu ii dati moderator
Aici a fost decizia administratorilor , de ce va bagati :)) ?


Parerea mea despre extreamcs ?
Fata de cum era in 2007 , acum s-a dus cu mult pentru ca au aparut suferintele (cum s-a spus si mai sus) si acum toti smecherii au inceput sa injure,sa posteze aiurea si sa se creada amuzanti. Gyuky mi-a scos super moderatorul pentru ca am dat warn la cineva care a injurat , dar era regula de cateva ore sa nu se dea pe care eu nu am vazut-o.
Acum .. ar mai trebui pusi moderatori pentru warn, vorba lui Ciprian.
Image
User avatar
ARTHASdk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 542
Joined: 01 Aug 2010, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 18 times
Been thanked: 35 times
Contact:

07 Sep 2010, 10:12

Scorpions wrote:
PopaGABRiEL wrote:+ ca ady1501 de cand nu avea moderator, a inceput sa injure, sa faca misto de toti si alte chestii, iar acu ii dati moderator
Aici a fost decizia administratorilor , de ce va bagati :)) ?


Parerea mea despre extreamcs ?
Fata de cum era in 2007 , acum s-a dus cu mult pentru ca au aparut suferintele (cum s-a spus si mai sus) si acum toti smecherii au inceput sa injure,sa posteze aiurea si sa se creada amuzanti. Gyuky mi-a scos super moderatorul pentru ca am dat warn la cineva care a injurat , dar era regula de cateva ore sa nu se dea pe care eu nu am vazut-o.
Acum .. ar mai trebui pusi moderatori pentru warn, vorba lui Ciprian.
cum poti vorbi despre forum in perioada 2007 cand tu ai cont din 2008 ?
@popo si tu si TOTI care au avut mod dupa ce l`au pierdut au inceput caterinca pe forum nu doar ady ci TOTI . asa ca nu mai vorbi de alti
@steph prietene eu iti spun doar ce am auzit si mi`au zis altii ca te`au vazut pe rambase cu nicku meu si cand au zis "sal rmx" ai zis : "ce`ai coaee sunt steph" so...
"Atunci visul unui pusti era un mountain bike
Acum e sa ajunga cel mai bun la counter strike"

Keep growing !
t1geR
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 48 guests