"Adevarul despre extreamcs!" 'pareri/opinii'

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
dragosh1
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 40
Joined: 07 Sep 2008, 23:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumu www.extreamcs.ro/forum
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 9 times

07 Sep 2010, 10:27

TAVY wrote:Am zis sa pastrati un limbaj adecvat :) fara atacuri la persoana
Asa ai zis nu ? Pe el ca are functie de ce nu ii zice nimeni nimic, eu am vorbit cu tine nu cu altcineva si el vine si se baga in seama. Dar cum sa ii se zica lui ceva.
Ciprian wrote:
dragosh1 wrote:Eu iti zic un prim motiv, care se refera la tine. Cum sa pui "semn de la messinger" in titlul topicului, arata foarte prost si plus ca parca nu promovati limbaju de pe messinger etc.
Mai bine te-ai duce acolo de unde ai iesit, daca nu vrei ban .
Pentru ce ban, pentru ca ti-am zis un adevar, si ti-am dat un sfat ? Vorbeati de seriozitate, daca prin astfel de moderatori ce o fi el, vreti sa ajungeti departe, mai aveti de selectat din ei ... (Mi-am permis sa il atac si eu, pentru ca el a inceput.)
RoyalServer 2
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

07 Sep 2010, 10:38

ARTHASdk wrote:
Remusf wrote:Adevarul sta cam asa : Daca toate suferintele ar primii ban pe orice cont existent / pe viitor,ar fii ideal :) Eu am inceput sa sufar din cauza ratatilor gen rmx,klassen,etc.Cand ii vad cata pr0stie au in ei nici nu ma pot abtine sa nu le raspund :| Ar merita banati,dar ei au pile la moderatori si nu iau UN warn pe forum :-j

Eu cand am avut contul Remus^^ de ce am fost cuminte,am ajutat tot extreamcs cum am putut,si de cand si-a facut rmx iar cont,am devenit suferind?Aici se strica lumea cu suferintele,din cauza acestor *****,nu am cum sa le zic altfel
mai neghiob de fiecare data tu te`ai bagat primul in seama . dovada si aseara pe server , vorbeam cu uzzi sau nu mai stiu cu care si te bagi in seama din senin sa fi si tu miez .
Acum de ce incepi cu discutii pe forum?Si stai tu linistit amice,ca nu am zis ca te legi DOAR de mine,te legi de toti,si pe moderatori ii doare fix in ((( de ce scrii tu,eu daca zic un simplu *** am luat warn de la george,tu care injuri ca la usa cortului in orice topic,nu iei nici un warn.si nu mai deschide subiectul cu uzzi,ca-ti dau cu glocku-n cap :( flash a vrut sa scrie cu amx_exec si nu a stiut,eu l-am ajutat,si dupa zici ca m-am bagat cu tine in seama?Marsh in *** de ****,ca nu ma mai pot abtine la cat esti de pr0st
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
User avatar
@L1N
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1351
Joined: 25 Mar 2008, 18:52
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 2 luni !
Location: Lupeni / Hunedoara / Romania
Has thanked: 34 times
Been thanked: 45 times

07 Sep 2010, 10:43

Faceţi diferenţa , ce topicuri se fac acum si ce topicuri se faceau acum 2 ani . Toata vrajeala a inceput cand sa facut topicul acela cu recrutare moderatori / minimoderatori , au postat foarte mulţi si caţiva care nu au fost acceptaţi au inceput sa injure , şi şia-u facut nenumarate conturi , au primit ban , si tot asa cu cu timpul au aparut o gramada de rataţi si acum cand intri pe extream in loc sa te distrezi e fix invers . Decat sa iţi faci stres pe extream mai bine te duci te uiţi la un film si mai incerci uşa ca e cam neatinsa la unii . Ce aţi ajuns sa va certaţi pe un forum nu aveţi si voi o viaţa ?
Image
User avatar
steph shEff
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 190
Joined: 24 Aug 2010, 05:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Contact:

07 Sep 2010, 10:44

@L1N wrote:Faceţi diferenţa , ce topicuri se fac acum si ce topicuri se faceau acum 2 ani . Toata vrajeala a inceput cand sa facut topicul acela cu recrutare moderatori / minimoderatori , au postat foarte mulţi si caţiva care nu au fost acceptaţi au inceput sa injure , şi şia-u facut nenumarate conturi , au primit ban , si tot asa cu cu timpul au aparut o gramada de rataţi si acum cand intri pe extream in loc sa te distrezi e fix invers . Decat sa iţi faci stres pe extream mai bine te duci te uiţi la un film si mai incerci uşa ca e cam neatinsa la unii . Ce aţi ajuns sa va certaţi pe un forum nu aveţi si voi o viaţa ?
exact.
p3nny$v3lnia
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

07 Sep 2010, 10:45

betiv14^^/ wrote:
Ciprian wrote:
Xcite wrote:Si eu am primit warn pentru ca l-am injurat pe unu si am cenzurat cu ***** . De unde stiu moderatorii ce am spus eu , nu stiu ei ca l-am injurat sau ... am CENZURAT . Topicul era vechi de cateva luni si userii tot postau iar moderatorii nicaieri , au trecut pagini pana sa ivit un moderator nu stiu care e sigur :-j ... si PAC warn pentru limbaj neadecvat . Dar cand sa inchideti un topic trebuie sa asteptam zile/saptamani/luni pentru a da T.C la un topic . Dar la orice mici probleme sar toti , daca postezi titlul cu o litera in plus , hai ba ca nai postat bine , titlu neadecvat , il ducem la cos ;) . La orice prostii ei sar repede , dar cand trebuie ceva mai serios , undes moderatorii.... Dar dupa 100 de ani se trezesti vreunu mai 'smecher' si sa nu se observe absenta de moderare , mai arunca in topic cu warn in stanga si in dreapta . Eu respect staff-ul eXtreamCS , doar sa isi faca treaba si ei cum se cuvine . Am facut acest topic ca sa spun ce am de spus . Sper sa nu o luati un nume de rau , iar daca o luati sa fiti sanatosi
1. Nu te-am pus noi sa vorbesti ca porcu'
2. Niciun topic nu se inchide daca e rezolvat,
3. Ar mai trebui moderatori cu acces la warn


Pe bine =)) in cateva ore dau ban la tot eXteamu :))

Scuze nu ma puteam abtine =)))))))
hahaha=))) numai pot de ras ce tare ai fost frate =)) :|
Daca incalcati O REGULA , UNA SINGURA AVETI WARN, ce e gresit ? Nu va convine pa.
Incepe si injurati unde prindeti , ban.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

07 Sep 2010, 10:46

ARTHASdk wrote:
Remusf wrote:Adevarul sta cam asa : Daca toate suferintele ar primii ban pe orice cont existent / pe viitor,ar fii ideal :) Eu am inceput sa sufar din cauza ratatilor gen rmx,klassen,etc.Cand ii vad cata pr0stie au in ei nici nu ma pot abtine sa nu le raspund :| Ar merita banati,dar ei au pile la moderatori si nu iau UN warn pe forum :-j

Eu cand am avut contul Remus^^ de ce am fost cuminte,am ajutat tot extreamcs cum am putut,si de cand si-a facut rmx iar cont,am devenit suferind?Aici se strica lumea cu suferintele,din cauza acestor *****,nu am cum sa le zic altfel
ziceti ca ma iau eu de voi asa degeaba , oare nu e cam ciudat ca va nimeriti numai voi astia la jumate de metru care sufera si n`au un covrig in buzunar ? hm cam ciudat si ca ma inteleg bine cu majoritatea staffului care este vechi si au de la 17 ani in sus . dar na sunt eu al DRACU si ma iau de voi nevinovati pl`m ce nenorocit sunt :-< .
Aici da...toti care sufera bot sa bat pariu ca au max 1.65, 13-15 ani maxim si abia si-au pus internet acasa. Oricum daca nu il luati pe rmx peste picior sau nu faceti gura mare la el nu va are treaba :). Cum sa nu te enervezi cand un tanc din asta din fata pc-ului vine si te injura de toata familia ca l-ai omorat in joc mai urat?? Nu-ti vine sa-l bati pana nu mai stie de el? Nici nu...rmx mi-a zis ca acel "klassen" nu sufera la el ca e din ploiesti si ar fi cam nasol :). Cred ca ati observat ca sufera la cei care suntem in alte orase si la departare de el din cauza sigurantei. Bat pariu ca daca toti la care sufera copilasul asta am sta undeva pe langa ploiesti sau undeva sa putem ajunge repede nu ar mai fi el asa de smecher :). Si oricum nu are rost sa-ti pui mintea cu astia de 13-14 ani pentru ca abia pe la 16-17 incep sa-si dea seama care e treaba si inceteaza cu suferinta.
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
ARTHASdk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 542
Joined: 01 Aug 2010, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 18 times
Been thanked: 35 times
Contact:

07 Sep 2010, 10:47

@FANUTZ~ da baietas eu sunt mai smecher si nu imi da lumea warn , ce sa`i facem nu toti avem PILE :-< . zici de mine ca injur ca la usa cortului si tu ce faci ? AHAHAHAHHAHAH , n`am nevoie sa va injur atata timp cat va iau la misto si din doua vorbe te`am potolit iar tu incepi iar sa injuri si sa jignesti :( nasol fanutz^^
apropo vezi ca tu dai dovada de pr0stie dar inca nu iti dai seama , pacat...
"Atunci visul unui pusti era un mountain bike
Acum e sa ajunga cel mai bun la counter strike"

Keep growing !
t1geR
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

07 Sep 2010, 10:48

Parerea mea despre rmx e foarte de treaba , ne respectem reciproc si ne mai permitem injuraturi dar nu in modul de a ne certa. :) E bine sa joci cu d'astia cs , decat sa joci cu daia care ii injuri in gluma si ei o iau in serios..
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
bwiN bY Deagle
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 197
Joined: 16 Jan 2010, 21:46
Detinator Steam: Da
CS Status: mZk
Detinator server CS: Nu
SteamID: bwiN621
Location: Constanta
Has thanked: 23 times
Been thanked: 7 times
Contact:

07 Sep 2010, 10:49

1 Sunt uni care se cred zmei ca au si ei moderatori.Gen Ciprian Care mi-a dat warn intrun topic in care toti injurau si numai pe mine ma vazut
2 Parliti de 11 ani care se bat cu vantu pe strada
Uitativa si voi Am facut topic si apare marele trika.k daca vreau sa il bat nici nu am ce sa bat la el Click

Altceva nu am ce sa mai zic.Respect Adoracion Care isi vede de treaba lui.
Face parte din structura mea sa fiu loial
E de datoria mea sa-mi exprim sentimentul clar
Iubesc CONSTANTA pentru ce este sau ce nu este
Un lucru este cert hip-hopul din sud-est traieste
Tomis nord,Tomis 3 pana in centru
Strazile sunt inca un pericol tu pazesteti rectul
Cunosc baietii fara scoala in fiecare perimetru
Sfatul meu prietenesc e sa nu faci pe desteptul
Dar treburile astea n-or sa se shimbe nici odata
De-asta imi place sa privesc mai mult partea frumoasa
Asta-i singurul loc care ma simt ca acasa
Si-o mai zic odata n-ar trebui sa schimb nimic ca sa-l fac sa-mi placa
Asta-i locu' de unde pentru mine incepe tot
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

07 Sep 2010, 10:49

bwiN bY Deagle wrote:1 Sunt uni care se cred zmei ca au si ei moderatori.Gen Ciprian Care mi-a dat warn intrun topic in care toti injurau si numai pe mine ma vazut
2 Parliti de 11 ani care se bat cu vantu pe strada
Uitativa si voi Am facut topic si apare marele trika.k daca vreau sa il bat nici nu am ce sa bat la el Click

Altceva nu am ce sa mai zic.Respect Adoracion Care isi vede de treaba lui.
De unde stii ca numai pe tine te-a vazut ?
Si daca ajungeti sa cunoasteti si pe laur o sa vedeti ca nu e suferind cum ziceti voi si acelasi lucru la intregul staff ( o mare parte ).
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
steph shEff
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 190
Joined: 24 Aug 2010, 05:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Contact:

07 Sep 2010, 10:53

rmx , ia zi ca sunt fan ca am avu asta , hai terog.
p3nny$v3lnia
User avatar
bwiN bY Deagle
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 197
Joined: 16 Jan 2010, 21:46
Detinator Steam: Da
CS Status: mZk
Detinator server CS: Nu
SteamID: bwiN621
Location: Constanta
Has thanked: 23 times
Been thanked: 7 times
Contact:

07 Sep 2010, 10:57

Acum sper sa nu se supere nimeni Dar incercati sa vorbiti cat de cat romaneste nu la perfectie dar macar sa se inteleaga Ceva
winckler ;)
Face parte din structura mea sa fiu loial
E de datoria mea sa-mi exprim sentimentul clar
Iubesc CONSTANTA pentru ce este sau ce nu este
Un lucru este cert hip-hopul din sud-est traieste
Tomis nord,Tomis 3 pana in centru
Strazile sunt inca un pericol tu pazesteti rectul
Cunosc baietii fara scoala in fiecare perimetru
Sfatul meu prietenesc e sa nu faci pe desteptul
Dar treburile astea n-or sa se shimbe nici odata
De-asta imi place sa privesc mai mult partea frumoasa
Asta-i singurul loc care ma simt ca acasa
Si-o mai zic odata n-ar trebui sa schimb nimic ca sa-l fac sa-mi placa
Asta-i locu' de unde pentru mine incepe tot
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 26 guests