"Adevarul despre extreamcs!" 'pareri/opinii'

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
PiTi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 101
Joined: 03 Apr 2008, 22:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Location: Sibiu
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

07 Sep 2010, 15:50

extreamcs a ajuns cum a ajuns si din cauza ca multi copii de 14/15 ani au/au avut moderator
RoyalServer 2
User avatar
Madalin
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3247
Joined: 16 Apr 2007, 14:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Dependent
Fost super moderator
Location: Bucuresti.
Has thanked: 109 times
Been thanked: 368 times

07 Sep 2010, 16:41

Sincer, eu am o parere cat de cat buna despre eXtream (moderatori/utilizatori).
Nu am avut nimic cu nimeni de impartit de pe aici, ceea ce este un lucru bun.
ale, ale, ale!
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

07 Sep 2010, 16:42

Mr. Kill3r wrote:O parere sincera? Se poate si mai bine, se poate si mai rau!Majoritatea userilor care sufera au 14 ani MAXIM si ies din casa doar cand mergla scoala sau sa ii cumpere un pachet de tigari lu' mami.Dar sunt cativa pe care ii judecati gresit, cum ar fi rmx.Daca il provoci si te dai b0ss pe langa el, nu te astepta sa nu te injure!si eu as face la fel!Dar cum bine zicea cineva, daca il cunosti mai bine, iti schimbi parerea(desi nu il cunosc, nu pot spune ca sufera).
Staff-ul isi face treaba, dar sunt moderatori care trec cu vederea posturi ale userilor care merita warn/ban pentru ca sunt tovarasi de câsâ .


Am observat ca se pune baza la anumite discutii, ca unii nu au nicio treaba si nici nu ies din casa. Acuma vine intrebarea mea: De ce sa iasa din casa, daca se simt bine si le place viata cum o traiesc ?

Credeti ca nu se adapteaza la societate si e mult mai usor sa se exprime in mod indirect ?

Adica ipoteza ar fi, este mult mai usor sa spui totul virtual,decat real. Cam asta ar fi.

Unii cred ca altii sunt refugiati in casa si altii la fel. Mai nou se folosesc acesti termeni, auziti altundeva.

Si o alta intrebare ar fi: Decat sa stea in casa, sa iasa pe afara.. ce sa faca afara ? Daca nu au ce face, sa stea in casa !

Fiecare isi traieste viata cum vrea, ca doar e a lui sau a ei.


M-am plictisit sa aud ca ala nu iese, ca ala nu face, etc. Pana la urma, aceste lucruri ar fi confidentiale si personale, ce face fiecare. Doar nu o sa spunem fiecare pe un forum,programul zilnic, ar fi aiurea. Ce mancam,cat dormit, ce facem cu prietena, etc.


Eu zic sa o lasam mai usor cu atacurile la persoana si sa ne axam pe altele. De ce nu putem fi amici cu totii ? De ce trebuie sa existe altul care sa strice o atmosfera placuta ?

Nu stiti sa apreciati mai nimic, copii lenesi si rasfatati de catre parinti.
Road to 3k.
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

07 Sep 2010, 16:47

@ KoOLa007
iti dau dreptate 100 % :)
Mie demult nu mai sunt fan eXtreamCS din cauza unor useri si moderatori care au fost si altii care sunt inca si in loc sa faca ceva pentru comunitate,stau si se cearta intre ei si ne intrebam de ce e atata pasivitate :|
Last edited by TAVY on 07 Sep 2010, 17:05, edited 1 time in total.
Reason: greu cu romana
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

07 Sep 2010, 18:39

Adevarau despre eXtreamCS ...hmm.
Majoritatea userilor de aici au propriul site datorita forumului extreamcs. Cand aveati probleme, postati aici si mereu se gasea o rezolvare. Ati copiat extreamcs 100 %, fara ca nimeni sa va zica ceva.
Fynn, in ultimele saptamani in fiecare zi cerea ajutor aici, si aseara dadea mass cu m.uie extreamcs :(.
Cei care incercati sa fiti glumeti, cum erau inainte George, adrii, ect...sincer nu prea va ies glumele. Lor le ieseau, chiar da sufereau, macar ne faceau sa radem..nu ca voi ma spartanilor :(.
Cat despre Tanna si deidara ala, ce il pupati in c*r pe arsenal ala? Voi nu ati vazut ce marmota e?Cica are 18 ani dar e prea prost, sincer.
La varsta lui ar trebui sa stea pe afara, sa aiba masina pnm..dar el tot virgin e.
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
JkERT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1725
Joined: 30 Jul 2010, 23:57
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior: sNNNappi, ARSHAViN
Ban 6 luni !
Has thanked: 127 times
Been thanked: 148 times
Contact:

07 Sep 2010, 20:59

KiduuuTz wrote:Adevarau despre eXtreamCS ...hmm.
Majoritatea userilor de aici au propriul site datorita forumului extreamcs. Cand aveati probleme, postati aici si mereu se gasea o rezolvare. Ati copiat extreamcs 100 %, fara ca nimeni sa va zica ceva.
Fynn, in ultimele saptamani in fiecare zi cerea ajutor aici, si aseara dadea mass cu m.uie extreamcs :(.
Cei care incercati sa fiti glumeti, cum erau inainte George, adrii, ect...sincer nu prea va ies glumele. Lor le ieseau, chiar da sufereau, macar ne faceau sa radem..nu ca voi ma spartanilor :(.
Cat despre Tanna si deidara ala, ce il pupati in c*r pe arsenal ala? Voi nu ati vazut ce marmota e?Cica are 18 ani dar e prea prost, sincer.
La varsta lui ar trebui sa stea pe afara, sa aiba masina pnm..dar el tot virgin e.
Aprob!
Sincer, mi se pare destul de ok eXteamCS, dar ma deranjeaza ca intra toate suferintele in clubul eXtreamCS (aici NU ma refer la kidutz, ma refer la fynnn,deidara,tanna) si is fac de cap, sufera pe aici, multi nici nu stiu sa sufere (gen fynn)
Acum sincer, cu ce va incalzeste daca suferiti din fata monitorului intre 4 pereti? Chiar asa de placut e? dar, din pacate, nu exista un tratament pentru asa numita boala "suferinta pe internet".
Acum astept pe cei de 18,19,20 ani care sa imi spuna ca am 13 ani si ca n-am buletin, pentru unii e o placere asta.
User avatar
VINTYLA #
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1548
Joined: 05 Apr 2009, 00:48
Detinator Steam: Da
CS Status: Do more !
Detinator server CS: CS.EXTREAM.RO
SteamID: VINTILA23
Location: Craiova !
Has thanked: 114 times
Been thanked: 87 times

07 Sep 2010, 21:04

E ROMANIA FRATE...Si fiecare face ce vrea...
STIINTA NU MOARE !
User avatar
Dav1d
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1265
Joined: 20 Oct 2009, 07:27
Detinator Steam: Nu
Location: Ploiesti
Has thanked: 103 times
Been thanked: 153 times

07 Sep 2010, 21:21

Dar nu vi se pare ciudat ca toti care cam sufera asa putin , nu pun niciodata poze cu ei ? Sa fie din cauza ca sufera doar pe internet si pe strada daca intrii putin mai tare in ei , o iau la fuga ? Eu asa cred.


Si zicea cineva Respecta si vei fi respectat , uite eu spre exemplu ( nu-mi place sa dau exemplu pe altii ) nu m-am certat cu nimeni pe forum si uite ca n-am fost respectat , si probabil ca si altii sunt in situatia mea, dar sincer nici Arsenal , nici Tanna , nici Diedra , nici fynn nu merita motorina care o ard pana la ei , asa ca mai bine nu iti bati capu cu toti umflatii pe internet si stai chill in banca ta
Vreau sa fiu o stea, eu pot sa stralucesc
Si nu ma pune la perete, acum ca pot s-o dovedesc
Lasa-ma sa lupt, tu nu vezi ca nu cedez?
Lasa-ma macar in gand, fericirea s-o vanez !
r0nan eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2109
Joined: 15 Mar 2010, 08:10
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost moderator
Restrictie moderator
Nume anterior : b00T
Location: Moreni
Has thanked: 11 times
Been thanked: 68 times

07 Sep 2010, 23:37

Ce sa spun , staff-ul este cat de cat bun , unii nu prea isi dau interesul si nu stiu pentru ce motiv ocupa locul degeaba in staff.

La partea cu userii , eXtreamCS sta mai prost. Au venit prea multi "copii" care isi bat joc de munca altora. Parerea mea este aceasta:

- cel mai bine ca atunci cand vedeti un user ca injura sau face altceva care incalca regulamentul BAN direct ( pe durata mai scurta - 7 zile sau.. ).

Eu zic sa incercati si asa ceva.
cLau1905
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1176
Joined: 25 Feb 2008, 18:58
Detinator Steam: Da
CS Status: -
Reputatie: Fost administrator
Fost eXtreamCS Webmaster
Location: explorer.exe
Has thanked: 23 times
Been thanked: 34 times

07 Sep 2010, 23:51

inregistrarea unui nou cont sa se faca numai cu aprobarea administratorului.
cu asta se rezolva toate problemele
JkERT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1725
Joined: 30 Jul 2010, 23:57
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior: sNNNappi, ARSHAViN
Ban 6 luni !
Has thanked: 127 times
Been thanked: 148 times
Contact:

07 Sep 2010, 23:53

cLau1905 wrote:inregistrarea unui nou cont sa se faca numai cu aprobarea administratorului.
cu asta se rezolva toate problemele
Iti dai seama ca atunci acel administrator ar trebui sa steam ore in sir in fata calculatorului?
User avatar
game
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1206
Joined: 28 Aug 2007, 21:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Intru mai rar, sa nu obosesc prea rau.
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost organizator Cupa eXtreamCS
Location: pe scaun
Been thanked: 9 times

08 Sep 2010, 00:01

Lumea nu ar mai suferii , nu ar mai exista certuri daca nu ar fi prosti care sa puna botul. Ca dreacu si aici sunt grupuri si pot sa zic ca e un lucru bun ca ai ceva amici daia cand il injuri pe rmx iti sufera vale si invers dar voi inca nu va dati seama :) . Eu nu inteleg un lucru la voi? La ce *** va intereseaza pe voi soarta extreamcs sau nu stiu ce. Nu va mai agitati atata pentru un nimic. b00t degeaba zici ca nu-si fac moderatorii treaba , si daca ar fi 1000 de mod tot nu s-ar face treaba. Prima oara iti place ca ai culoare insa dupa ceva timp te plictisesti si nu-ti mai vine sa mai faci nimic cand vezi ce e in jur.
Last edited by game on 08 Sep 2010, 00:10, edited 1 time in total.
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 16 guests