"Adevarul despre extreamcs!" 'pareri/opinii'

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

08 Sep 2010, 01:35

twinklez#titans wrote:Cipriane, scriptare, cum poti sa-mi dai warn ca i-am zis lu` unu acum mai bine de 2 saptamani ca e BOU? atac la persoana? nu prea, i-am zis adevarul.Voi in loc sa mutati si sa sterge topicuri/posturi inutile voi cautati injurii in thread-uri mai vechi? of Doamne, mari ... mai sunteti.
Tu crezi ca stau sa verific fiecare post? Poate sa fie si de acu' o luna, ca tot iti dau warn. Sa-l faci pe unul bou e atac la persoana. :)
RoyalServer
PopaGABRiEL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1739
Joined: 06 Aug 2008, 22:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
Location: Mioveni
Has thanked: 63 times
Been thanked: 65 times

08 Sep 2010, 08:46

Unii moderatori poate nu ai 8 clase bine facute(zic cu media peste 9.00) si au o functie pe forum, se chinuie sa vorbeasca apoi vin cu pretentii de moderator...
JkERT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1725
Joined: 30 Jul 2010, 23:57
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior: sNNNappi, ARSHAViN
Ban 6 luni !
Has thanked: 127 times
Been thanked: 148 times
Contact:

08 Sep 2010, 09:01

PopaGABRiEL wrote:Unii moderatori poate nu ai 8 clase bine facute(zic cu media peste 9.00) si au o functie pe forum, se chinuie sa vorbeasca apoi vin cu pretentii de moderator...
Idemtic. :)
User avatar
steph shEff
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 190
Joined: 24 Aug 2010, 05:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Contact:

08 Sep 2010, 09:32

AAA ,da aveam numele ARTHAS- si ma intrebat daca sunt rmx si i-am zis ca nu si dupaia am iesit ca aveam mix.
p3nny$v3lnia
User avatar
thefnk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 460
Joined: 10 Nov 2007, 11:08
Detinator Steam: Da
Location: Hunedoara
Been thanked: 3 times

08 Sep 2010, 09:43

In majoritatea posturilor din sectiunea "Anunturi" userii sunt luati peste picior, daca cineva vinde un produs cu 5euro cineva ii va spune ca e prea scump si il va lua la misto, credeti ca e normal?

Code: Select all

I'm not addicted…I’m just afraid of that voice that says ‘goodbye’
User avatar
raiden
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3260
Joined: 22 Jun 2009, 22:56
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Location: Bucharest
Has thanked: 81 times
Been thanked: 218 times

08 Sep 2010, 09:49

game wrote:Lumea nu ar mai suferii , nu ar mai exista certuri daca nu ar fi prosti care sa puna botul. Ca dreacu si aici sunt grupuri si pot sa zic ca e un lucru bun ca ai ceva amici daia cand il injuri pe rmx iti sufera vale si invers dar voi inca nu va dati seama :) . Eu nu inteleg un lucru la voi? La ce **** va intereseaza pe voi soarta extreamcs sau nu stiu ce. Nu va mai agitati atata pentru un nimic. b00t degeaba zici ca nu-si fac moderatorii treaba , si daca ar fi 1000 de mod tot nu s-ar face treaba. Prima oara iti place ca ai culoare insa dupa ceva timp te plictisesti si nu-ti mai vine sa mai faci nimic cand vezi ce e in jur.
la fel :) respect
cLau1905
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1176
Joined: 25 Feb 2008, 18:58
Detinator Steam: Da
CS Status: -
Reputatie: Fost administrator
Fost eXtreamCS Webmaster
Location: explorer.exe
Has thanked: 23 times
Been thanked: 34 times

08 Sep 2010, 10:11

aNNakin wrote:
cLau1905 wrote:
sNNNappi wrote: Iti dai seama ca atunci acel administrator ar trebui sa steam ore in sir in fata calculatorului?
nu? o data pe zi la aceeasi ora.
Si cu ce folos? ii ceri webcamul la individ ca sa-l verifici sau ce?
ii verifici ip-ul, daca e proxy nu il accepti :) si sigur arata si daca cineva mai foloseste un cont pe acel ip ( nu am folosit functia )
User avatar
T.Daniel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1222
Joined: 03 May 2009, 11:31
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior : XioNe
Fost moderator
Has thanked: 35 times
Been thanked: 58 times

08 Sep 2010, 11:18

Adevarul este ca inca sunt cateva persoane pe aici care au cunostiinte destul de bune si sunt 'oameni' dar din cauza certurilor si subiectelor alea nasoale sau retras la fel cum a facut si mutant.
Cred ca de vina este si csu asta, probabil daca ar fi fi fost alte categorii mai serioase n-ar fi existat certurile astea..

Mare dreptate are atat game cat si ultras :)>-
Yahoo Messenger: sf_daniel2010
User avatar
steph shEff
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 190
Joined: 24 Aug 2010, 05:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Contact:

08 Sep 2010, 11:33

cat timp exista in comunitate idioti care se injura din gluma prin topicuri si fac offtopic si nu iau niciun warn , comunitatea asta ramane un 0 ! Ok hai sariti cu reply :( cum faceti deobicei
p3nny$v3lnia
User avatar
Xcite
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 558
Joined: 13 Mar 2010, 20:53
Detinator Steam: Da
CS Status: CS TIME DND !
Reputatie: Ban 3 luni !
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Insulele Virgine
Has thanked: 99 times
Been thanked: 56 times

08 Sep 2010, 11:39

steph shEff wrote:cat timp exista in comunitate idioti care se injura din gluma prin topicuri si fac offtopic si nu iau niciun warn , comunitatea asta ramane un 0 ! Ok hai sariti cu reply :( cum faceti deobicei
adaug eu : si cat timp exista unii moderatori care nu prea isi fac treaba , astepti sa inchida un topic si il inchide dupa cateva luni . Asa este , cat timp vor exista acesti useri si moderatori comunitatea e praf , chiar daca e populata .
*Daca te-am ajutat cu ceva arăta-ţi recunoştinţa prin apăsarea butonului Image
Image
Image
Image
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

08 Sep 2010, 11:51

steph shEff wrote:cat timp exista in comunitate idioti care se injura din gluma prin topicuri si fac offtopic si nu iau niciun warn , comunitatea asta ramane un 0 ! Ok hai sariti cu reply :( cum faceti deobicei
Aici te aprob..rmx un exemplu,presimt ca lasa reply.Auziti voi,cate posturi va pot arata cu specimenul asta care sufera ,fara sa se fii legat cineva de el.Acum ce mai puteti spune de el?Iar veniti cu : E de treaba daca nu il injuri,etc . Ce imi pasa mie frate?El sufera la cine poate , fara sa ii fii facut nimeni nimic,si din cate vad nici warn n-are..din cate a suferit/off-topic/atac...frumos
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
User avatar
ARTHASdk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 542
Joined: 01 Aug 2010, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 18 times
Been thanked: 35 times
Contact:

08 Sep 2010, 12:04

Remusf wrote:
steph shEff wrote:cat timp exista in comunitate idioti care se injura din gluma prin topicuri si fac offtopic si nu iau niciun warn , comunitatea asta ramane un 0 ! Ok hai sariti cu reply :( cum faceti deobicei
Aici te aprob..rmx un exemplu,presimt ca lasa reply.Auziti voi,cate posturi va pot arata cu specimenul asta care sufera ,fara sa se fii legat cineva de el.Acum ce mai puteti spune de el?Iar veniti cu : E de treaba daca nu il injuri,etc . Ce imi pasa mie frate?El sufera la cine poate , fara sa ii fii facut nimeni nimic,si din cate vad nici warn n-are..din cate a suferit/off-topic/atac...frumos
continua sa te legi cu dintii de pla mea , am destula . ma frate mai cauti mult sa te bagi in seama cu mine ? esti frustrat/gay sau ce dra^cu ca nu te inteleg . vrei sa pari inteligent si baiat de treaba dupa contul remusf ? stai linistit ca majoritatea stiu ca tu esti si "binebine " si remese si celelalte enspemii de conturi dupa care ai injurat , intri si injuri dupa alt cont de frica sa nu iei warn pe asta ( AHAHAHHAHA PENIBIL ) . uita`te la warnuri 2/3 am asa ca ori iti trebuie ochelari ori trebuie sa mai iesi din casa si sa iti faci prieteni adevarati nu sa ii cauti pe net .INCETEAZA SA TE MAI BAGI IN SEAMA CU MINE SAU SA VORBESTI DESPRE MINE ATATA TIMP CAT EU NU AM NICIO TREABA CU TINE . ba frate si barem nu mai vorbiti despre altii ca fac offtopic si injura cand voi sunteti in aceeasi oala .
"Atunci visul unui pusti era un mountain bike
Acum e sa ajunga cel mai bun la counter strike"

Keep growing !
t1geR
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 38 guests