"Adevarul despre extreamcs!" 'pareri/opinii'

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

09 Sep 2010, 20:23

ultras wrote:
knight wrote:Pai ..ce trage eXtream-ul in jos sunt spammerii bun.. , Dar stafful nici nu se oboseste sa ii sanctioneze. La@ur acum da membru club extremcs tuturor care au 2-3 E , in loc sa dea pe vechime , reputatie etc. Acum am vazut ce fel de om este si marele administrator La@ur , ar face orice pentru bani :-j exemplu: Click!
Stafful n-am ce zice , mai sunt doar cativa moderatori care isi fac traba bine ,restul stau si freaca menta , si sufera ca ceilalti useri. trist :(
Counter-Strike -ul numai e ce a fost odata , am crezut ca aceasta comunitate evolueaza , dar vadca nu mai are ca principal scop CS -ul , ci certurile , jignirile & matrimonialele. Succes baieti ! :) (numai bine, aceasta a fost parerea unui user care activeaza de mai bine de 2 ani)
Nu e chiar asa cum vezi tu .Avand un site de pe urma caruia poti profita de ce sa nu profiti ? Stai linistit ca daca ar mai exista idei prin care sa scoata bani ar scoate si bine face .Faptul ca sunteti voi naivi si dati bani in stanga si in dreapta pentru nimic , e treaba voastra .Toate modalitatile gasite de laur sa scoata bani sunt originale si bravo lui ca va ia voua banii.Nu e normal asa ? E forumu lui , face ce vrea , daca el vrea ca tu sa dai 2 euro sa te inregistrezi asa o sa fie .
Mai mereu il critica pe Laur din invidie. Pun pariu ca multi si-ar dorii sa aiba o comunitatea asa mare si sa le iasa si lor ceva profit :-"
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
RoyalServer
twinklegfx
Utilizator restrictionat
Utilizator restrictionat
Posts: 14
Joined: 08 Sep 2010, 18:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Under Construction
Location: Buzau
Contact:

09 Sep 2010, 20:53

Voi chiar credeti ca Ciprian e acel moderator/administrator model? :)) e la fel ca ceilalti moderatori, mai exact degeaba.(cand zic ceilalti moderatori nu ma refer chiar la toti, sunt si unele exceptii).
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

09 Sep 2010, 20:55

twinklegfx wrote:Voi chiar credeti ca Ciprian e acel moderator/administrator model? :)) e la fel ca ceilalti moderatori, mai exact degeaba.(cand zic ceilalti moderatori nu ma refer chiar la toti, sunt si unele exceptii).
Atata timp cat nu stii ce e prin logs, nu are rost sa zici despre un moderator ca nu face nimic etc.
Image
Image
Image
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

09 Sep 2010, 21:01

twinklegfx wrote:Voi chiar credeti ca Ciprian e acel moderator/administrator model? :)) e la fel ca ceilalti moderatori, mai exact degeaba.(cand zic ceilalti moderatori nu ma refer chiar la toti, sunt si unele exceptii).
Tocmai tu te-ai gasit sa postezi , tu care mai ai un cont banat?
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

09 Sep 2010, 21:03

Si de ce il contestati pe ciprian ? va roade invidia? E foarte bun si capabil pentru aceasta functie , felicitari.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

09 Sep 2010, 21:12

twinklegfx wrote:Voi chiar credeti ca Ciprian e acel moderator/administrator model? :)) e la fel ca ceilalti moderatori, mai exact degeaba.(cand zic ceilalti moderatori nu ma refer chiar la toti, sunt si unele exceptii).
Nu e cum zici tu,sa nu crezi ca aici iei rang aiurea :) Daca a primit administrator chiar a meritat :)
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

09 Sep 2010, 21:27

Adevarul despre eXtreamcs....

Cand am intrat prima data de eXtreamCs [Joined: Sat Dec 19, 2009 4:48 pm] am crezut ca este o comunitate profesioanala, buna, insa se pare ca m-am inselat. In staff nu mai sunt membrii capabili ;) , insa doar TzaCaNeL, Marius, TDB, TAVY, IsTI37, George isi mai fac treaba si iau functia de membru din staff din serios....

Acuma o sa va aud ca de ce nu si Ciprian? ...Motive personale!

Macar ar trebui sa ii respectati pe astia care i-am mentionat mai sus si sa lasati pupincurismele la o parte si fitele voastre de Romania pentru ca sunteti niste pustani / muciosi [uni dintre voi.., mai exact majoritatea membriilor NU TOTI!!] care stau inchisi toata ziua in casa si sparg tastele cu SPAM / Injuraturi / Abureli doar de dragul de a face +1 pe acest forum si de a prinde o functie in staff...

# Cam atat am avut de zis.. Bafta membriilor din staff si sa modereze cum ar trebui... nu pe ochi frumosi.
User avatar
Xcite
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 558
Joined: 13 Mar 2010, 20:53
Detinator Steam: Da
CS Status: CS TIME DND !
Reputatie: Ban 3 luni !
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Insulele Virgine
Has thanked: 99 times
Been thanked: 56 times

09 Sep 2010, 21:45

amE wrote:Adevarul despre eXtreamcs....

Cand am intrat prima data de eXtreamCs [Joined: Sat Dec 19, 2009 4:48 pm] am crezut ca este o comunitate profesioanala, buna, insa se pare ca m-am inselat. In staff nu mai sunt membrii capabili ;) , insa doar TzaCaNeL, Marius, TDB, TAVY, IsTI37, George isi mai fac treaba si iau functia de membru din staff din serios....

Acuma o sa va aud ca de ce nu si Ciprian? ...Motive personale!

Macar ar trebui sa ii respectati pe astia care i-am mentionat mai sus si sa lasati pupincurismele la o parte si fitele voastre de Romania pentru ca sunteti niste pustani / muciosi [uni dintre voi.., mai exact majoritatea membriilor NU TOTI!!] care stau inchisi toata ziua in casa si sparg tastele cu SPAM / Injuraturi / Abureli doar de dragul de a face +1 pe acest forum si de a prinde o functie in staff...

# Cam atat am avut de zis.. Bafta membriilor din staff si sa modereze cum ar trebui... nu pe ochi frumosi.
Idem amE . Totul ce ai spus mai sus este adevarat .
*Daca te-am ajutat cu ceva arăta-ţi recunoştinţa prin apăsarea butonului Image
Image
Image
Image
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

09 Sep 2010, 21:49

Xcite wrote:
amE wrote:Adevarul despre eXtreamcs....

Cand am intrat prima data de eXtreamCs [Joined: Sat Dec 19, 2009 4:48 pm] am crezut ca este o comunitate profesioanala, buna, insa se pare ca m-am inselat. In staff nu mai sunt membrii capabili ;) , insa doar TzaCaNeL, Marius, TDB, TAVY, IsTI37, George isi mai fac treaba si iau functia de membru din staff din serios....

Acuma o sa va aud ca de ce nu si Ciprian? ...Motive personale!

Macar ar trebui sa ii respectati pe astia care i-am mentionat mai sus si sa lasati pupincurismele la o parte si fitele voastre de Romania pentru ca sunteti niste pustani / muciosi [uni dintre voi.., mai exact majoritatea membriilor NU TOTI!!] care stau inchisi toata ziua in casa si sparg tastele cu SPAM / Injuraturi / Abureli doar de dragul de a face +1 pe acest forum si de a prinde o functie in staff...

# Cam atat am avut de zis.. Bafta membriilor din staff si sa modereze cum ar trebui... nu pe ochi frumosi.
Idem amE . Totul ce ai spus mai sus este adevarat .

Se pare ca cineva inca gandeste... Mi-as dori ca multi sa faca acest lucru si sa se trezeasca la realitate... Insa numai o minune e posibila. Dar pentru voi s-a dus demult acea minune.
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

09 Sep 2010, 22:06

Imi pare rau pentru munca depusa si noptile pierdute pentru a modera topicurile si a da warn , a propune la warn , sterge posturi/propunere si chiar indrumari pentru moderatori odata noi si chiar ca v-am scapat de multe suferinte banandu-le si injurandu-ma pe mess/forum.
Pentru promovare ati vazut la moderatori nr./3 , cand faci 3/3 ai upgrade , se iau puncte numai pentru munca depusa inafara forumului , habar nu aveti cate ore am muncite pentru un punct la avansare super mod -> e mod.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

09 Sep 2010, 22:07

winckler wrote:Imi pare rau pentru munca depusa si noptile pierdute pentru a modera topicurile si a da warn , a propune la warn , sterge posturi/propunere si chiar indrumari pentru moderatori odata noi si chiar ca v-am scapat de multe suferinte banandu-le si injurandu-ma pe mess/forum.
Nu trebuie sa iti para rau :) Asa se vor invata minte..
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

09 Sep 2010, 22:08

Ba da imi pare cand nu sunt pronuntat printre cei seriosi si care isi fac treaba.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 39 guests