Ziua care a schimbat lumea

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

11 Sep 2010, 17:14

BraNNNN-Dy wrote:HAHAHAHAHAH ! sorry
Nu rade ca e de plans...
Abia astept sa se tavaleasca in chinuri toti teroristii ca nu stiu decat sa omoare oameni,in rest sunt 0 :-q
Cine e impotriva S.U.A cum ar fi Cuba,Iran,Coreea de Nord si alte tari sunt tari sarace si isi merita soarta :-q
RoyalServer
User avatar
lan1337wOw~
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 602
Joined: 11 May 2010, 01:52
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Capitala
Has thanked: 60 times
Been thanked: 61 times
Contact:

11 Sep 2010, 17:31

Nu pot sa cred, cat de pros.t poti sa fii ma aSh ?
User avatar
Andrei.B
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 6479
Joined: 17 Aug 2009, 09:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat pe mari si tari
Detinator server CS: Nu detin !
SteamID: andreybci94
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Administrator
Nume anterior : bLack, Andrei,krusc
Contribuitor
Location: ConstanTa
Has thanked: 275 times
Been thanked: 557 times

11 Sep 2010, 17:42

Pacat de acei oameni care au murit nevinovati si din acele avionuri . Dupa parerea mea cei mai curajosi au fost cei din Zborun United 93 , daca ati vazut filmul .

Mereu in suflet culorile ( Roş -Albastru )
Image
ImageImage
User avatar
[x]TaZz[x]
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2078
Joined: 08 Mar 2010, 18:49
Detinator Steam: Nu
CS Status:
Location: Iaşi
Has thanked: 209 times
Been thanked: 291 times

11 Sep 2010, 17:50

aSh wrote:Imi aduc si eu aminte ca am dat drumul la TV la stiri in 2011 cand aveam 11 ani pe atunci si am......
Trebuie să fii foarte bătrân acum :-S
ImageImage









Last edited by [x]TaZz[x] on Thu Jan 04, 1993 12:05 am, edited 22 times in total.
User avatar
Xcite
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 558
Joined: 13 Mar 2010, 20:53
Detinator Steam: Da
CS Status: CS TIME DND !
Reputatie: Ban 3 luni !
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Insulele Virgine
Has thanked: 99 times
Been thanked: 56 times

11 Sep 2010, 17:54

Am vazut un documentar in care arata ca totul a fost facut de catre americani , care au plantat bombe pe cele doua zgarie nori , si in acel video se vedeau cand a intrat avionul in ele , niste bombe care erau plasate pe cladiri . Iar asta se putea vedea de la cei 2 zgarie nori care nu s-au prabusit de sus , ci sa prabusit de pe la mijloc sau mai jos unde erau plasate bombele , si nu de unde a intrat avioanele . Iar americanii care erau cu protectia sa aiba grija sa nu se intample vreun atentat in acea zi spuneau niste aberatii , deoarece ei nu au avut grija sa intre avioane neautorizate si sa intre in WORLD TRADE CENTER . Nu mai stiu care era documentarul si cum se numea ... daca cumva il aflu am sa postez aici sa vedeti , e chiar misto .
*Daca te-am ajutat cu ceva arăta-ţi recunoştinţa prin apăsarea butonului Image
Image
Image
Image
User avatar
UnforGiveN
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 601
Joined: 10 May 2008, 14:13
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Utilizator neserios (tepar)
Location: Pitesti
Has thanked: 15 times
Been thanked: 16 times

11 Sep 2010, 17:57

aSh wrote::(( :( :(( :(( :( Imi aduc si eu aminte ca am dat drumul la TV la stiri in 2011 cand aveam 11 ani pe atunci si am vazut cum doua cladiri uriase care scoteau fum si pana la urma au cazut :(( si am ramas socat dar apoi in timp m-am documentat despre acele doua cladiri si m-am infuriat pe cei acei teroristi care au distrus cladirile X( X( X( dar apoi am vazut ca creierul acelei atentate teroriste a fost defapt liderul Al-Queda Osama Ben Laden,cand i-am vazut fatza mi-am dat seama ca era diabolul :|.
Am auzit ca cica Liderul ala nu mai are mult de trait ca cica sufera de o boala si va muri si ar trebui sa se predea impreuna cu toti teroristii lui americanilor si cei din NATO ;)

Am vazut ca se vor construi alte cladiri in locul celor doua cladiri gigantice :X in locul World Trade Center de acum 9 ani :(
Cine zice ca America acum 9 ani cand cele doua cladiri au cazut inseamna ca habar nu are pe ce lume e...America e prea puternica ca sa fie infranta ;) si noi Romania ar trebui sa tinem cu ea,fiindca astfel noi nu am exista fara S.U.A /:)

Grow up fatalaule :(


On:Dezastru...dar pot sa stiu ce a schimbat ? A schimbat lumea ? Care lume ? Cand zici lumea te referi la tot globu...poate doar america ca a suportat un fel de infrangere zic eu si Al Qaeda sau cum se scrie au fost un fel de eroi , nu le am cu astea,nici nu imi pasa ce s-a intamplat dar...ar fi foarte nasol sa ni-se intample si noua , xD !
User avatar
gashu
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1018
Joined: 30 Sep 2008, 02:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: Da
Location: Brasov
Has thanked: 86 times
Been thanked: 46 times

11 Sep 2010, 18:01

Xcite wrote:Am vazut un documentar in care arata ca totul a fost facut de catre americani , care au plantat bombe pe cele doua zgarie nori , si in acel video se vedeau cand a intrat avionul in ele , niste bombe care erau plasate pe cladiri . Iar asta se putea vedea de la cei 2 zgarie nori care nu s-au prabusit de sus , ci sa prabusit de pe la mijloc sau mai jos unde erau plasate bombele , si nu de unde a intrat avioanele . Iar americanii care erau cu protectia sa aiba grija sa nu se intample vreun atentat in acea zi spuneau niste aberatii , deoarece ei nu au avut grija sa intre avioane neautorizate si sa intre in WORLD TRADE CENTER . Nu mai stiu care era documentarul si cum se numea ... daca cumva il aflu am sa postez aici sa vedeti , e chiar misto .
Zeitgeist se numea, si aduce argumente destul de solide cum ca guvernul US ar fi fost in spatele chestiei... totul pentru a baga spaima terorismului in americani.
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

11 Sep 2010, 18:01

Ash, tu in 2011 aveai 11 ani ? ;))

on: Nu am ce sa zic, prin 2001 doar la desene ma uitam, nu am stiut de asta pana acum.
In poze pare sa fi fost haos acolo :|
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
DrinKGot.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 834
Joined: 19 Aug 2010, 11:10
Detinator Steam: Nu
CS Status: -
Detinator server CS: --
SteamID: freaky_cs
Reputatie: Restrictie PM ! [scos]
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Has thanked: 17 times
Been thanked: 43 times
Contact:

11 Sep 2010, 18:19

vintyla wrote:Ce repede au trecut anii astia... parca ieri a fost...
Cam asa ceva :|
eXtreamCS.com - User.
User avatar
Xcite
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 558
Joined: 13 Mar 2010, 20:53
Detinator Steam: Da
CS Status: CS TIME DND !
Reputatie: Ban 3 luni !
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Insulele Virgine
Has thanked: 99 times
Been thanked: 56 times

11 Sep 2010, 18:44

gashu wrote:
Xcite wrote:Am vazut un documentar in care arata ca totul a fost facut de catre americani , care au plantat bombe pe cele doua zgarie nori , si in acel video se vedeau cand a intrat avionul in ele , niste bombe care erau plasate pe cladiri . Iar asta se putea vedea de la cei 2 zgarie nori care nu s-au prabusit de sus , ci sa prabusit de pe la mijloc sau mai jos unde erau plasate bombele , si nu de unde a intrat avioanele . Iar americanii care erau cu protectia sa aiba grija sa nu se intample vreun atentat in acea zi spuneau niste aberatii , deoarece ei nu au avut grija sa intre avioane neautorizate si sa intre in WORLD TRADE CENTER . Nu mai stiu care era documentarul si cum se numea ... daca cumva il aflu am sa postez aici sa vedeti , e chiar misto .
Zeitgeist se numea, si aduce argumente destul de solide cum ca guvernul US ar fi fost in spatele chestiei... totul pentru a baga spaima terorismului in americani.
Asa e gashu , am uitat , si asa si a fost ;) . SUA a aranjat totul .
*Daca te-am ajutat cu ceva arăta-ţi recunoştinţa prin apăsarea butonului Image
Image
Image
Image
gUn[:x]
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1002
Joined: 11 Jun 2010, 12:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Liceuu <3
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni !
Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 85 times
Been thanked: 36 times

11 Sep 2010, 18:46

De cand tot se chinuie astia sa prinda terroristii seriosi si tot nu reusesc sa puna mana pe ei. Stiu cand dadeam drumul la televizor numai despre asta se vorbea. Oameni desfigurati pe strada, morti sau grav raniti.

ps: ce naiba aveti ma cu aSh? a incercat si el sa isi exprime parerea..
!UL!@N
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4194
Joined: 29 Aug 2008, 21:51
Detinator Steam: Da
CS Status: In Activ
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS
Has thanked: 29 times
Been thanked: 283 times

11 Sep 2010, 19:05

gUn[:x] wrote: ps: ce naiba aveti ma cu aSh? a incercat si el sa isi exprime parerea..
fail man.

ON:

chiar e de speriat , cum ala vorbea la telefon , si deodata ....mort:|
( ´ ▽ ` )ノ


ImageImage
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information