Tataee,de la BUG MAFIA, condamnat la inchisoare!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
fabr1s
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3197
Joined: 19 Jul 2010, 01:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: nu cunosc
Detinator server CS: nu am
SteamID: -
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : Pedro , Danny , daniakis, Dani
Arbitru cupă eXtreamCS 2014 ( Counter Strike 1.6 )
Fost Membru club eXtreamCS
Location: bucharest
Has thanked: 207 times
Been thanked: 222 times

19 Sep 2010, 09:04

SCHNEiDERSS wrote:
DENNY#POWER! wrote:Koola nu îl băga pe ShoTTen în seamă e cocalar rău :-S
Aprob pozitiv.
Şi eu ascult manele dar nu apar toţi maneliştii , nu ma îmbrac de la D&G , nu port ochelari de soara când afara e -10 grade , ShoTTen asta pune la status versuri cu melodii :-j deci n`am zis cocalar degeaba.
"Racing, competing, is in my blood, is part of me, is part of my life." Ayrton Senna
RoyalServer
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

19 Sep 2010, 10:16

DENNY#POWER! wrote:
SCHNEiDERSS wrote:
DENNY#POWER! wrote:Koola nu îl băga pe ShoTTen în seamă e cocalar rău :-S
Aprob pozitiv.
Şi eu ascult manele dar nu apar toţi maneliştii , nu ma îmbrac de la D&G , nu port ochelari de soara când afara e -10 grade , ShoTTen asta pune la status versuri cu melodii :-j deci n`am zis cocalar degeaba.

Fara cocalari, ar fi plictiseala mare. Lasa-l sa se sparga-n figuri si sa abereze in continuare, daca atata stie sa faca. Habar n-are cum sta treaba.
Road to 3k.
ShoTTen
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 80
Joined: 27 Jul 2009, 21:49
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul OprisaniCS!
Detinator server CS: OprisaniCs.Zapto.Org
Location: Pitesti
Contact:

19 Sep 2010, 13:31

DENNY#POWER! wrote:Şi eu ascult manele dar nu apar toţi maneliştii , nu ma îmbrac de la D&G , nu port ochelari de soara când afara e -10 grade , ShoTTen asta pune la status versuri cu melodii :-j deci n`am zis cocalar degeaba.
Si daca ma imbrac D&G, Armani, Versace, Gucci, care ar fi problema ta ma? Daca mie imi place sa ma port frumos, spre deosebire de tine, pot sa zic ca ma imbrac de 15 ori mai bine si mai frumos ;)
Si daca ai vazut tu vreun manelist care se imbraca in roz e treaba ta ma, eu ma imbrac numai la alb si negru nu port altceva.
User avatar
aNNakin
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10464
Joined: 17 Dec 2007, 21:42
Detinator Steam: Da
CS Status: a iubi - necesar si suficient
Detinator server CS: romania.cs16.ro
SteamID: anakin_cstrike16
Reputatie: Membru Club eXtreamCS
Fost Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Lider Echipa eXtreamCS
Fost Administrator
Location: di.fm
Has thanked: 230 times
Been thanked: 787 times
Contact:

19 Sep 2010, 14:12

Mr. Kill3r wrote:Deci cred ca vor scoate cele doua albume anul viitor, nu anul asta, cand era programata initial data lansarii...dar nimeni nu e mai presus de lege(sau nu ar trebui sa fie)!Daca stie ca merita sentinta, nu avea rost sa mai faca si recurs..si nu cred ca a facut doar pentru diminuarea platii celor 15.000 RON;pentru el suma asta sigur e o gluma!
E cu suspendare, nu-l baga dupa gratii.
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

19 Sep 2010, 14:38

ShoTTen wrote:
DENNY#POWER! wrote:Şi eu ascult manele dar nu apar toţi maneliştii , nu ma îmbrac de la D&G , nu port ochelari de soara când afara e -10 grade , ShoTTen asta pune la status versuri cu melodii :-j deci n`am zis cocalar degeaba.
Si daca ma imbrac D&G, Armani, Versace, Gucci, care ar fi problema ta ma? Daca mie imi place sa ma port frumos, spre deosebire de tine, pot sa zic ca ma imbrac de 15 ori mai bine si mai frumos ;)
Si daca ai vazut tu vreun manelist care se imbraca in roz e treaba ta ma, eu ma imbrac numai la alb si negru nu port altceva.


Fiecare se imbraca si isi cumpara ce vrea. Daca iti permiti haine scumpe,foarte bine. Insa ce ma deranjeaza pe mine, este ca, e o "moda" cu roz.. Unii baieti se imbraca in roz. Aiurea,banal,anormal.
Road to 3k.
ShoTTen
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 80
Joined: 27 Jul 2009, 21:49
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul OprisaniCS!
Detinator server CS: OprisaniCs.Zapto.Org
Location: Pitesti
Contact:

19 Sep 2010, 14:45

KoOLa007 wrote:Fiecare se imbraca si isi cumpara ce vrea. Daca iti permiti haine scumpe,foarte bine. Insa ce ma deranjeaza pe mine, este ca, e o "moda" cu roz.. Unii baieti se imbraca in roz. Aiurea,banal,anormal.
Haine scumpe nu imi permit, una e sa te imbraci frumos si alta e sa te imbraci original. In roz nu m-as imbraca niciodata, si e si urat ca un baiat sa se imbrace in roz. Eu m-am referit ca ma imbrac asortat, de exemplu:
Blugi negri
Tricou negru
Adidasi negri
si tot asa... nu trebuie neaparat sa scrie Armani, Versace pe ele, dar sa imi placa cum vin pe mine.
User avatar
SCHNEiDERSS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 92
Joined: 10 Sep 2010, 00:18
Detinator Steam: Da
CS Status: ~SUFAR BINE™
SteamID: RAMBO4YOU
Location: C:/Windows/system32/cwsd/not.
Been thanked: 4 times
Contact:

19 Sep 2010, 23:12

ShoTTen wrote:
KoOLa007 wrote:Fiecare se imbraca si isi cumpara ce vrea. Daca iti permiti haine scumpe,foarte bine. Insa ce ma deranjeaza pe mine, este ca, e o "moda" cu roz.. Unii baieti se imbraca in roz. Aiurea,banal,anormal.
Haine scumpe nu imi permit, una e sa te imbraci frumos si alta e sa te imbraci original. In roz nu m-as imbraca niciodata, si e si urat ca un baiat sa se imbrace in roz. Eu m-am referit ca ma imbrac asortat, de exemplu:
Blugi negri
Tricou negru
Adidasi negri
si tot asa... nu trebuie neaparat sa scrie Armani, Versace pe ele, dar sa imi placa cum vin pe mine.
Faceti un topic despre fashion si gata,deja ati deviat de la subiect in imbracaminte,si altele.
Image
ShoTTen
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 80
Joined: 27 Jul 2009, 21:49
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul OprisaniCS!
Detinator server CS: OprisaniCs.Zapto.Org
Location: Pitesti
Contact:

22 Sep 2010, 00:27

rafaelo wrote:toti taranii romani care il vad pe unu imbracat cu un tricou de la D&G;Armani,etc. zic ca e cocalar.
Credeti ca tricoul ala este doar la noi in tara ? Credeti ca producatorii de la D&G sau Armani cand a conceput tricoul a zis : asta e pentru manelistii/cocalarii din Romania?
Ganditi inainte sa spuneti :)
Altii rad de baietii imbracati in tricouri roz.Aceeasi intrebare: credeti ca noua moda cu tricouri roz la baieti a fost inventata pentru cocalari ?
n-ai ma ce sa le faci... daca asta e conceptia lor nu ai ce sa le zici, la ei e moda sa se incalte cu tenesi la 15 lei din piata =)) si mai zic ca astia care se imbraca frumos sau elegant sunt cocalari, cand ei habar nu au cu ce sa se imbrace... mie imi spui de astia ;) nu m-am referit la toti.
esto slatina
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 25 Jan 2011, 22:36
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Contact:

25 Jan 2011, 22:39

ce prosti sunt unii asculta toate prostiile ca zale dumbale toate curvele ca printesa ardealului din cur ...cum dracu comparati voi bug mafia sau muzica de strada cu manelele...javrelor...tiganii sunt niste nenorociti...nu toti dar 80% da....
User avatar
seNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 661
Joined: 22 Jan 2011, 16:51
Detinator Steam: Nu
CS Status: Copilaria s-a maturizat sever.
Detinator server CS: Nu
SteamID: Nu am
Location: Arad
Has thanked: 60 times
Been thanked: 68 times
Contact:

25 Jan 2011, 22:46

Tu vezi ca topicul e de cateva luni?
Tot ce-a fost cum a fost m-a decis sa uit de toate
Sa pun totul pe foc, sa nu mai privesc in spate
Sa privesc cum arde tot ce ma racea odata
"Gandul din trecut c-am iubit si eu o fata...".
La fel ca altii, si la sfarsit mi-am luat teapa,
Asa se intampla cand esti bun de fiecare data
Sentimente transparente si pui botu' ca prostu',
Iar cand te desparti spune tu care e rostul..


Y!M Adress: senn_cstrike
User avatar
AngryBirds
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 157
Joined: 22 Jan 2011, 08:39
Detinator Steam: Nu
CS Status: Pune`mi o halba ! =D
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 11 times
Been thanked: 4 times

25 Jan 2011, 22:49

esto slatina wrote:ce prosti sunt unii asculta toate prostiile ca zale dumbale toate curvele ca printesa ardealului din *** ...cum dracu comparati voi bug mafia sau muzica de strada cu manelele...javrelor...tiganii sunt niste nenorociti...nu toti dar 80% da....
si ce propui acum ?
Image
Image
Image
Image
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information