Imi lipsesc folderele [REZOLVAT]

Discutii despre problemele aparute in jocul Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
1Word
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 129
Joined: 17 May 2009, 03:33
Detinator Steam: Da
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

26 Sep 2010, 23:55

Am Steam , iar in folderele Steam/steamapps/Numele contului / Cstrike mie nu imi apar Models / Sounds / dar nu am treaba , ma pot juca linistit , merg armele , sunetele numa ca nu apar folderele , si inca o problema , cand cineva imi face SS , nu apar pozele in folder cstrike , si vreau sa imi spuneti de ce ..
RoyalServer 2
User avatar
SCHNEiDERSS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 92
Joined: 10 Sep 2010, 00:18
Detinator Steam: Da
CS Status: ~SUFAR BINE™
SteamID: RAMBO4YOU
Location: C:/Windows/system32/cwsd/not.
Been thanked: 4 times
Contact:

27 Sep 2010, 00:45

1Word wrote:Am Steam , iar in folderele Steam/steamapps/Numele contului / Cstrike mie nu imi apar Models / Sounds / dar nu am treaba , ma pot juca linistit , merg armele , sunetele numa ca nu apar folderele , si inca o problema , cand cineva imi face SS , nu apar pozele in folder cstrike , si vreau sa imi spuneti de ce ..
Ai cumva un cstrike_lv ? Mie asa mi s-a creat singur. Si folderele nici mie nu imi apar,nu pentru ca sunt o problema ci pentru ca,cei de la VALVe ai facut asta,ca sa nu fie cstrike incarcat,dar poti sa iti faci singur folder cu sounds si mai deparde,deoarece ei au eliminat folderele alea pentru ca CS-ul tau foloseste sunetele de baza,si mapele de baza,cand intri pe un sv cu mape diferite,sprites,si sunete si asa mai departe se auto creeaza un folder nou cu mapele/sunetele/sprites-urile noi.
Image
User avatar
Alexandru
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1283
Joined: 09 Sep 2008, 00:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu mă vedeţi, nu sunt aici.
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Al3s5uL
1.3 / 3
Location: Moş Crăciun şi prietenii săi!
Has thanked: 41 times
Been thanked: 89 times

27 Sep 2010, 10:33

Daca ai ales limba romana la Steam, uita-te dupa poze in folder-ul cstrike_romanian.
Va astept personal pe MNX Counter Strike Community, nu veti regreta! Va garantez!

Image
1Word
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 129
Joined: 17 May 2009, 03:33
Detinator Steam: Da
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

27 Sep 2010, 16:04

Multumesc pentru ajutor.
Post Reply

Return to “Probleme in jocul Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 31 guests