Discuti Poker [castiguri/pierderi/trucuri]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
m@n3| num3 d3 c0d
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 106
Joined: 20 May 2009, 23:14
Detinator Steam: Da
CS Status: under construction
Detinator server CS: ...idle
Location: targu-jiu
Has thanked: 13 times
Been thanked: 6 times

05 Oct 2010, 22:28

Topic pentru jucatori de poker, nu pentru copi lesinati dupa 1 $ paypal sau conturi ,etc doar jucatori care joaca poker pe diferite platforme. Laudativa cu castiguri , pierderi , cele mai mare castiguri si pierderi.
Eu joc pe winner poker , imi place foarte mult platforma si tot aici am castigat peste 100 $ pe care i-am pierdut intro zi dintr-o prostie , nu am fost suparat pentru ca am castigat intr-un turneu vreo 3 dolari si apoi am jucat la hands-up , si in bani reali si asa am ajuns la aceasta suma.
Acum joc de placere si scot in jur de +5 dolari ( o suma minima) bani ii retrag pe card, iar pentru a putetea scoate trebuie sa rulati bonusuri de peste 100 de dolari eu avut un bonus de 2000 $ ( bonusu era un ticket la un turneu de 2000 dolari , si nici macar nu am avut timp sa intru ) , am jucat foarte mult ca sa pot scoate 8-| .
Care jucati si vreti sa scoate pe winner poker va pot ajuta, percep un comision de minim 5 $ ( depinde de suma care vreti sa scoateti ) iar bani vii pot da in mooneybookers sau in mana daca locuiti in tg-jiu.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information