jail-break

Discutii legate de instalarea, configurarea si modificarea unui server de Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
gibilan
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 3
Joined: 25 Dec 2010, 16:56
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 2 times
Contact:

29 Dec 2010, 16:53

Salut nu vreau sa faca reclama de nici un fel ma jur .

Am si eu un server mod JB (jailbreak) este functional dar am o problema care daca nu o rezolv nu am scapare de aceea am pus parola la server.

Problema mea este : orice player simplu,admin,slot care intra pe server si se pune CT si scrie /simon sa fie simon sa vorbeasca aici intervine problema , cand vrb cineva chiar dacai de la T ori SIMON ori CT cand vrb la microfon nu se intelege nimic (adica se intelge binisor dar nu in cat sa inteleaga) se aude un sunet metalic pe fundal care se intercepteaza cu ce vrb si oricine intra pe server si vrb nu se intelege nimic .
Am incercat sa scot toate pluginurile si sa le bag pe rand si n-am rezolvat nimic am intrebat alti colegi asa mai priceputi si n-am rezolvat nimic.

Daca se poate sa intrati pe server sa va puneti CT scrieti bind c +simonvoice apoi scrieti /simon tineti apasat c si vrb (este mai bine sa fiti doi pe server sa vedeti unu vrb altu asculta sa vedeti ce fel se aude :( )

ip serverului este 77.36.64.38:27015 parola la server este [pacpac] REPET NU VREAU SA FAC RECLAMA NU ESTE RECLAMA !!

vreau daca se poate sa intrati si sa vedeti care este problema si daca aveti vreo idee despre ce poate fii vrb (plugin , setare orie daca stiti va rog lasati un reply sau add madalyn_cs94 pentru mai multe informatii VA ROG )
RoyalServer 2
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

08 Jan 2011, 07:10

Mutat in Probleme la servere dedicate de Counter-Strike.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
Post Reply

Return to “Probleme la servere dedicate de Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 60 guests