Discutii despre modă.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6283
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 185 times
Been thanked: 792 times
Contact:

13 Apr 2011, 10:52

Eu intentionez sa cumpar de pe siteul JeansShop.com , cel care va tot apare in reclama de pe siteul eXtreamCS.com , in header si footer.

Am gasit acolo o camasa pe care nu o pot lua din Romania. Sper sa nu imi iau vreo teapa totusi....

A mai cumparat cineva de la JeansShop.com ?
RoyalServer
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

15 Apr 2011, 11:32

http://www.davidgerenzo.com.tr/
aici sunt haine misto :d
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
Happiness.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 289
Joined: 13 Feb 2011, 17:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: MXN ~
Detinator server CS: Criza.
SteamID: N-am.
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Contact:

15 Apr 2011, 11:33

Limba asta TAVYcule . :(
~ UtilizatoR eXtreamCS aka. Membru eXtreamCS ~

~ MXN.RO - GAZDUIRE IMAGINI GRATUIT , MAXIM 10 MB / PER IMAGINE ~
SITE : http://mxn.ro

Image
User avatar
Teddy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2162
Joined: 18 Oct 2008, 18:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Ba esti nebun , ba esti nebun ?! :o
Detinator server CS: Nu
SteamID: barky1234
Reputatie: Fost moderator
0.2/3
Location: Milano,Italia
Has thanked: 52 times
Been thanked: 118 times
Contact:

15 Apr 2011, 23:38

Hmm.. moda este un lucru de ****t , sincer.

Acum vreo 2 ani si mie imi place sa fiu un moda , sa fiu in cool si alte porcarii deastea .. dar pe parcurs am ajuns la o alta concluzie : MODA nu ajuta la nimic.
Voi credeti ca daca va luati niste ochelari noi aparuti niste tenesi care mai are doar Justin Timberlake gata fetele vor venii la voi ? .. fetele batute in cap si cu fitse vor venii , dar cine isi doreste o fata cu fitse ? :-s , eu unul nu.

Merg pe strada ma intalnesc cu prietenii / prietene si majoritatea mai imi spun : ( de exemplu astazi ) nu iti sta bine in rosu - frate degeaba imi zici tu ca ar trebui sa port nu stiu ce blugi sau nu stiu ce boxeri de care are doar Botezatu daca eu ma simnt bine si imi place in ce sunt imbracat asta e tot ce conteaza.. Sincer voi ce ati vrea : sa va imbracati cu niste haine ca nu va reprezinta si sa va simtiti neconfortabil sau sa fiti voi insiva cu niste haine preferate si sa va simtiti confortabil. Confortul ajuta foarte mult.

Daca voi va simtiti bine in camasa eleganta cu niste 3sferturi si cu niste opinci in picioare asta e tot ce conteaza ( am cam exagerat ) .. oricum o sa iesi in evidenta si cine nu iubeste atentia ?+o fata iubeste diferenta .
Dupa un timp toti o sa aveti aceleasi haine care se poarta in alte tari , ti-ar placea sa vezi pe unu cu acelasi haine si sa fii un fel de copiator .. faceti-va frate propiul vostru stil.

Bafta. Sper sa fi inteles ceva din ce am scris =D.
Salut,
Vrei sa gasesti o solutie la orice intrebare despre Counter-Strike Global Offensive? Aici este locul potrivit:https://www.youtube.com/channel/UCaCu8j ... BxXBKazNTA
User avatar
Madalin
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3247
Joined: 16 Apr 2007, 14:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Dependent
Fost super moderator
Location: Bucuresti.
Has thanked: 109 times
Been thanked: 368 times

19 Apr 2011, 16:35

SPLAT wrote:Săriţi băieţi , reduceri la Kenvelo 8->

Nu recomand sa va cumparati haine de la Kenvelo, o sa vedeti voi singuri de ce spun asta.
ale, ale, ale!
parazytwoo
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 21
Joined: 15 Apr 2011, 13:59
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

19 Apr 2011, 17:57

Madalin wrote:
SPLAT wrote:Săriţi băieţi , reduceri la Kenvelo 8->

Nu recomand sa va cumparati haine de la Kenvelo, o sa vedeti voi singuri de ce spun asta.
Ia uimeste-ma.
# CONNECT PUB.GAJIK.NET - CLASSIC
Image

www.gajik.net
www.gajik.net
www.gajik.net

Daca nu ai cel putin 10 servere 32/32 si o comunitate cu un design impecabil nici sa nu te gandesti sa-ti faci reclama aici pe forum (d-aia cu 10 euro). De ce?! Pentru ca daca nu ai un cele enumerate de mai sus, vei fi criticat ori ca nu ai destule servere full, dar ai design, ori ca nu ai design si ca ai doar servere full, ori ca esti tepar pentru ca ai o comunitate cat de cat buna, din punct de vedere design/servere. NU cumparati reclama platita pe eXtreamCS, pentru ca mai mult aveti de pierdut, gen reclama proasta , critica de ce nu ai aia si ai aia, injuraturi in topic, offtopic.
Intr-adevar, 2012 se considera sfarsitul lumii pe eXtreamCS
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

19 Apr 2011, 18:07

parazytwoo wrote:
Madalin wrote:
SPLAT wrote:Săriţi băieţi , reduceri la Kenvelo 8->

Nu recomand sa va cumparati haine de la Kenvelo, o sa vedeti voi singuri de ce spun asta.
Ia uimeste-ma.
Reducere da...50% daca cumperi peste 3 mil...si ce poti sa-ti iei asa multe? Un tricou e pe putin 80 de lei.
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
Madalin
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3247
Joined: 16 Apr 2007, 14:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Dependent
Fost super moderator
Location: Bucuresti.
Has thanked: 109 times
Been thanked: 368 times

19 Apr 2011, 18:24

parazytwoo wrote:
Madalin wrote:
SPLAT wrote:Săriţi băieţi , reduceri la Kenvelo 8->

Nu recomand sa va cumparati haine de la Kenvelo, o sa vedeti voi singuri de ce spun asta.
Ia uimeste-ma.

Au un material foarte prost, gecile de primavara sunt de proasta calitate. Acum o luna, mi-am cumparat o geaca de primavara de la Kenvelo, mai exact, aceasta geaca si la prima spalare, aveai impresia ca geaca s-a patat, dar nu era in nici un caz patata. M-am dus cu ea la o curatatorie (eu credeam ca este patata) si cei de acolo mi-au spus ca sub materialul gecii, mai era un material foarte subtire, un fel de panza si acel material la spalat s-a strans, din aceasta cauza aveai impresia ca geaca este patata, oricum, geaca nu o mai pot purta, deoarece se vede urat. Aici, cei de la Kenvelo erau de vina, mi-au spus si cei de la curatatorie ca nu au pus un avertisment pe eticheta sau sa anunte cumparatorii ca mai are un material subtire si la spalat se strange. Greseala mea a fost ca eu nu pastrez bonurile cand imi cumpar haine, incaltaminte, accesorii, dar daca aveam bonul cred ca puteam sa-mi schimb geaca sau sa-mi plateasca valoarea gecii.

A doua faza, s-a intamplat cu o camasa de la Kenvelo, am purtat-o odata, iar dupa aceea am bagat-o la spalat, dar cand am scos camasa de la spalat, a fost tocmai buna de carpa, materialul camasii s-a dus, s-a agatat camasa, adica era numai ate.

De la aceste faze, refuz sa-mi mai cumpar haine de la Kenvelo, poate sa fie si reduceri de 90% ca tot nu intru in magazinele Kenvelo sa-mi cumpar haine.
ale, ale, ale!
danyc
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 34
Joined: 02 Apr 2011, 16:24
Detinator Steam: Da
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

22 Apr 2011, 00:28

De unde pot cumpara un rucsan gen cele de la orange si cosmote ? Am vazut acum aproximativ 2-3 luni unul de la puma dar nu mai stiu exact unde...
OAASiS
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 106
Joined: 18 Apr 2011, 18:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Cont restrictionat (chasee-.- / NEVERSAYNEVER!)
Been thanked: 7 times

22 Apr 2011, 00:29

danyc wrote:De unde pot cumpara un rucsan gen cele de la orange si cosmote ? Am vazut acum aproximativ 2-3 luni unul de la puma dar nu mai stiu exact unde...
Vrei de la o anumită firmă ?
. . .
danyc
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 34
Joined: 02 Apr 2011, 16:24
Detinator Steam: Da
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

22 Apr 2011, 14:47

Nu conteaza firma
User avatar
Stefan
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1868
Joined: 18 Feb 2010, 20:14
Detinator Steam: Da
SteamID: teostefan10
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior: teostefan
0.1/3
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times

22 Apr 2011, 15:10

Imi puteti da si mie niste poze cu sacouri sport care merg la jeansi albastrii?Nu vreau culoarea negru,ceva de genu visina putreda sau mov deschis,etc
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] and 392 guests