fenomene paranormale :-??

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Brifcor
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1072
Joined: 01 Sep 2008, 22:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Ai invins ? Continua! Ai pierdut ? Conti
Detinator server CS: pub.xtremezone.ro
SteamID: digitalbrifcor
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Radauti
Has thanked: 120 times
Been thanked: 100 times

25 Apr 2011, 12:23

Creierul uman este o enigma .. Mie,Voua si la multi alti au impresia ca uneori au mai vazut aia au facut acea scena ..

Mi se intampla tot timpul dar nu am timp sa zic ca asa va face deoarce realizezi cu o secunda inainte cand vezi pozitia corpurilor respective

Da ai capacitatea sa vezi in viitor involuntar ..Stintific nu o poate dovedi nimeni de ce si de aceea nu se aduce vorba de asa ceva :)
RoyalServer
User avatar
ivacast
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 482
Joined: 23 Jan 2010, 11:18
Detinator Steam: Da
Has thanked: 21 times
Been thanked: 20 times

25 Apr 2011, 17:00

markus:eram tare atent la masina =)),am sarit putin :))

on:deja-vu am foarte des sau cum se zice,aproape zilnic mi se pare ca am mai trecut si mi se pare ciudat...
vyctor
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 223
Joined: 10 Aug 2010, 19:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Retired
Detinator server CS: N/A
SteamID: xblock3d
Location: Barlad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

25 Apr 2011, 17:23

m2rkus wrote:Dar ce ziceti de asta?
ba,mio sarit mouse din mana =))
Image
EquiNooX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1303
Joined: 04 Jun 2008, 15:41
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS: 1 luna
Fost Moderator ajutator
0 / 3
Location: Satu Mare
Has thanked: 101 times
Been thanked: 106 times

25 Apr 2011, 18:04

Sau sa va mai spun ceva :
In garajul unei vecine se afla pe perete chipul lui Iisus Hristos de vreo 3 ani!
Femeia aceeia nu a stiut la inceput cew reprezinta a crezut ca sunt doar cateva pete. Ea a renovat iar peste noapte acel chip a reaparut... Ea a vopsit de 3 ori acel garaj si tot peste noapte a reaparut!
Ea de frica a chemat preotul de la noi ca sa sfinteasca garajul si sa ii spuna ce se intampla si preotul i-a zis ca e Chipul lui Iisus!
Si nu este tot!De fiecare data cand te uiti la acel chip iti vine sa cazi pe jos parca nu ai nici o putere sa stai pe picioare ca de exemplu bunica mea cand a vazut asta a cazut jos chiar daca nu se tine pe baston si mie defiecare data cand vad nu mai am putere in picioare deabia cand nu ma mai uit imi revine puterea!AM INTREBAT PE MULTI CARE LO VAZUT DACA SE INTAMPLA SI LOR ASTA SI SI EI AU RASPUNS CA LA FEL E SI AL EI!
User avatar
UnforGiveN
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 601
Joined: 10 May 2008, 14:13
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Utilizator neserios (tepar)
Location: Pitesti
Has thanked: 15 times
Been thanked: 16 times

25 Apr 2011, 18:09

cristi™ wrote:Si eu patesc noaptea cand stau la calculator , pana spre dimineata , am o imaginatie foarte bogata si aud diverse zgomote , ba de sus de la vecini etc , uneori am auzit si din casa de la mine , da prefer sa ascult muzica in continuare chiar daca imi e frica , pana la urma nu imi va mai venii sa ma intorc , trebuie sa dispara teama de fantome si toate prostiile , eu unul nu cred in ele si nici nu vreau sa cred.. prefer sa fiu cu picioarele pe pamant , sa discut cu oameni nu cu fantome. :\

Ai sobolani in casa,si vin la restaurant in mijlocu sufrageriei la tine in casa,nu te speria.


Tin minte ca aveam vreo 4-5 ani si am fost la inviere si vazusem ceva asemanator ca o cruce galbena care lumina pe un bloc,cand le-am spus alor mei sa se uite nu mai era nimic :-??
Narcizovski
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2414
Joined: 18 Mar 2011, 21:25
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Fost Membru Club (7 luni)
Nume anterior: aime, Narcis
Ban pe nedrept (scos)
Restrictie PM (scos-club)
Schimbare nume (-2 luni Club)
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 301 times
Been thanked: 331 times

26 Apr 2011, 03:17

La mine pe scara au murit multe persoane in diverse moduri. Doamne, cand urc pe scara, fug pana la etajul doi unde stau eu. Deci simt o teama. Pe alta scara nu am nimic dar pe scara la mine zici ca e cineva pe scara si mai vad oameni si chestii fara sa fie.
Noaptea mai visez ceva care se intampla peste o zi, o luna sau un an si cand sunt in momentul acela pe care l-am visat, eu nu stiu cum l-am visat dar stiu sigur ca acela e momentul.
User avatar
a`Danutz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 403
Joined: 16 Dec 2010, 21:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: u mad bro?
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

26 Apr 2011, 08:17

aime wrote:La mine pe scara au murit multe persoane in diverse moduri. Doamne, cand urc pe scara, fug pana la etajul doi unde stau eu. Deci simt o teama. Pe alta scara nu am nimic dar pe scara la mine zici ca e cineva pe scara si mai vad oameni si chestii fara sa fie.
Noaptea mai visez ceva care se intampla peste o zi, o luna sau un an si cand sunt in momentul acela pe care l-am visat, eu nu stiu cum l-am visat dar stiu sigur ca acela e momentul.
Mai nasol era daca stateai la 4 ca mine :))
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information