Cum sa te uite o fata mai greu?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
M.Catalin
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 755
Joined: 07 Sep 2010, 21:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Inactiv 2-3 zile.
Detinator server CS: Nu mai am.
SteamID: Nu mai am.
Reputatie: Restrictie moderator (limbaj vulgar si inselaciune)
Membru Club eXtreamCS (9 luni)
Nume anterioare : Catalin,d.wollen
Location: Mordor.
Has thanked: 95 times
Been thanked: 30 times

12 May 2011, 10:55

Mda....s-au terminat femeile/fetele ?Crezi ca nu mai sunt altele?Daca ea nu vrea....asta e!Cauta alta,sunt foarte multe,si mai destepte,frumoase etcaetera etcaetera.Nu mai sta dupa ea,daca vroia intradevar nu iti spunea "stii ? hai sa uitam unu de altu' ".Fi putin indiferent in preajma ei,si daca vine ea la tine fara sa o bagi tu in seama,sau o vezi ca se oftica atunci inseamna ca vrea ea ceva de la tine :) ! Bafta
RoyalServer
User avatar
Lica'
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1443
Joined: 11 May 2011, 13:02
Detinator Steam: Nu
Location: Arad
Has thanked: 78 times
Been thanked: 99 times

12 May 2011, 11:02

Catalin wrote:Mda....s-au terminat femeile/fetele ?Crezi ca nu mai sunt altele?Daca ea nu vrea....asta e!Cauta alta,sunt foarte multe,si mai destepte,frumoase etcaetera etcaetera.Nu mai sta dupa ea,daca vroia intradevar nu iti spunea "stii ? hai sa uitam unu de altu' ".Fi putin indiferent in preajma ei,si daca vine ea la tine fara sa o bagi tu in seama,sau o vezi ca se oftica atunci inseamna ca vrea ea ceva de la tine :) ! Bafta
Bun , tu privesti din punctul asta de vedere .. ca mai sunt altele ..
Or fi altele , or fi mai frumoase.. dar .. stii si tu vorba aia .. "Nu-i frumos ce-i frumos , e frumos ce imi place mie.." :)
Acum , senn .. fa un gest frumos pentru ea .. ajut-o cand are nevoie mai mult .. la un proiect .. ceva .. cand e pe graba.. Si daca ea tine la tine .. inseamna ca si tu tii la ea daca vrei sa o faci sa "te uite mai greu" .. Acum .. ne dam noi baietii mari duri ca uitam o fata in 2 timpi si 3 miscari , si ca la urmatoarea "inca o pid2a , am ce fwt3." .. dar .. eu sincer , fata pe care am iubit-o am uitat-o in 5 luni , si asta fara contact fizic / telefon / mess ..
Acum , marii oameni dp icstrim .. nu vreau bataie de joc la ce am scris eu mai sus .. ca sincer .. la cate specimene sunt pe aici , ma astept la orisice.. si nu prea am chef sa-mi bat capul cu unii de pe aici..
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Semrush [Bot] and 371 guests