Recuperare parola Y!M

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Audi
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2365
Joined: 23 Nov 2009, 22:01
Detinator Steam: Da
Has thanked: 163 times
Been thanked: 240 times

18 May 2011, 00:37

Stiti daca mai pot recupera o parola de la un id care mi-a fost spart ?
Daca da cum..
User avatar
wayn3_008
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 09 Aug 2008, 18:22
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 11 times
Been thanked: 23 times

18 May 2011, 00:48

Iti este greu sa intri pe http://www.mail.yahoo.com si apoi 'clickaind' pe FORGOT PASSWORD ?
User avatar
Catalin.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 28 Apr 2010, 19:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Reteaua eXtreamCS
Detinator server CS: Nu.
SteamID: catalinspinuuu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Bucuresti.
Has thanked: 2 times
Been thanked: 39 times
Contact:

18 May 2011, 09:04

Sau intri pe google scriind 'How can i change my yahoo password?' si poti sa-ti schimbi parola fara probleme , ATENTIE ,daca sti intrebarea + raspunsul de securitate care ti-au fost puse cand ti-ai facut id-ul de messenger. :)
Reteaua eXtream - Totul despre eXtream!
Calitate superioara la preturi avantajoase - eXtream Hosting.
Magazin virtual cu plati prin SMS - eXtream Shop.
eXtream Portal - Portalul eXtream.
eXtream Fun - eXtream Fun.
Narcizovski
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2414
Joined: 18 Mar 2011, 21:25
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Fost Membru Club (7 luni)
Nume anterior: aime, Narcis
Ban pe nedrept (scos)
Restrictie PM (scos-club)
Schimbare nume (-2 luni Club)
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 301 times
Been thanked: 331 times

18 May 2011, 11:11

Simplu. Cand intrii pe Yahoo Messenger, in program, jos iti apare "Forgot your password?" Dai click acolo si mai departe te descurci.
User avatar
Awakening
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 3933
Joined: 06 Apr 2010, 11:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Plictiseala
Detinator server CS: Adio cs
SteamID: eliara
Reputatie: eXtream Mod
Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fost Manager ZM.eXtream.Ro
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: CRISTIAN
Location: Bucuresti
Discord: m_i3
Has thanked: 151 times
Been thanked: 344 times

18 May 2011, 11:15

Si daca cine a intrat pe id lui a schimbat toate datele de pe profil ce mai face? Nimic
User avatar
wayn3_008
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 09 Aug 2008, 18:22
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 11 times
Been thanked: 23 times

18 May 2011, 11:25

Eu inteleg nu cum poate fi asa vulnerabil pc-ul vostru. eu unul nu am patit niciodata asta.. + ca parola trebuie sa fie cat mai complicata.. merita sa inveti o parola mai lunga dar cel putin nu ti-o v-a sparge nimeni niciodata.
User avatar
Robertzt
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1191
Joined: 11 Jan 2011, 23:33
Detinator Steam: Da
CS Status: OLTEANCLAN!
Location: București
Has thanked: 183 times
Been thanked: 92 times

18 May 2011, 15:20

wayn3_008 wrote:Eu inteleg nu cum poate fi asa vulnerabil pc-ul vostru. eu unul nu am patit niciodata asta.. + ca parola trebuie sa fie cat mai complicata.. merita sa inveti o parola mai lunga dar cel putin nu ti-o v-a sparge nimeni niciodata.
Esti destept tare tu. Poti sa ai parola de 151235 de cuvinte crezi ca nu ti-o afla ? Tu daca ai parola lunga si iei dp net un keylogger tie nu iti afla parola ca e lunga nu ? :|

ON. Si mie mi-a spart parola acum cateva saptamani. asta e mi-am facut alt id :p
King of everything! OLTEANCLAN!
User avatar
wayn3_008
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 09 Aug 2008, 18:22
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 11 times
Been thanked: 23 times

18 May 2011, 21:31

Robert951 wrote:
wayn3_008 wrote:Eu inteleg nu cum poate fi asa vulnerabil pc-ul vostru. eu unul nu am patit niciodata asta.. + ca parola trebuie sa fie cat mai complicata.. merita sa inveti o parola mai lunga dar cel putin nu ti-o v-a sparge nimeni niciodata.
Esti destept tare tu. Poti sa ai parola de 151235 de cuvinte crezi ca nu ti-o afla ? Tu daca ai parola lunga si iei dp net un keylogger tie nu iti afla parola ca e lunga nu ? :|

ON. Si mie mi-a spart parola acum cateva saptamani. asta e mi-am facut alt id :p
Daca esti prost , mai pe romaneste ce sa-ti fac ? :)) daca ai un PC trebuie sa stii sa ti-l protejezi si sa nu iei orice c.acat de pe net.. eu stau de 8 luni fara antivirus si totusi nu e nici urma de virusi..eu miros keylogger-ul de la 5 km , nu musc prostii de astea.
Aa si recomandarile de catre cei de la yahoo in privinta parolelor scurte is puse de forma , a ?
Mai Robert mai.. mai bine taceai ;))
User avatar
Robertzt
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1191
Joined: 11 Jan 2011, 23:33
Detinator Steam: Da
CS Status: OLTEANCLAN!
Location: București
Has thanked: 183 times
Been thanked: 92 times

18 May 2011, 22:30

wayn3_008 wrote:
Robert951 wrote:
wayn3_008 wrote:Eu inteleg nu cum poate fi asa vulnerabil pc-ul vostru. eu unul nu am patit niciodata asta.. + ca parola trebuie sa fie cat mai complicata.. merita sa inveti o parola mai lunga dar cel putin nu ti-o v-a sparge nimeni niciodata.
Esti destept tare tu. Poti sa ai parola de 151235 de cuvinte crezi ca nu ti-o afla ? Tu daca ai parola lunga si iei dp net un keylogger tie nu iti afla parola ca e lunga nu ? :|

ON. Si mie mi-a spart parola acum cateva saptamani. asta e mi-am facut alt id :p
Daca esti prost , mai pe romaneste ce sa-ti fac ? :)) daca ai un PC trebuie sa stii sa ti-l protejezi si sa nu iei orice c.acat de pe net.. eu stau de 8 luni fara antivirus si totusi nu e nici urma de virusi..eu miros keylogger-ul de la 5 km , nu musc prostii de astea.
Aa si recomandarile de catre cei de la yahoo in privinta parolelor scurte is puse de forma , a ?
Mai Robert mai.. mai bine taceai ;))
Hai mersi la fel ! :p Oi mirosi tu keyloggeru de la 5km dar altu poate nu-l miroase. Parolele scurte sunt ca sa nu ti-o ghiceasca unu.Degaba ai parola lunga daca ai luat un keylogger ti-o afla imediat :p
King of everything! OLTEANCLAN!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information