Cineva tot imi sparge parola rcon urgent !

Discutii legate de instalarea, configurarea si modificarea unui server de Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Nita
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 45
Joined: 20 Nov 2014, 22:38
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Contact:

20 Jun 2015, 11:28

Hai ca mi-ai ridicat nervii la maxim ce probleme sa am cu saracia aia ? ca iam spart serveru acum 4 zile aici deja ce vorbesc eu e alta problema amice ,alta foarte grea si in acelasi timp aiurea rau de tot fiindca un dproto blocheaza ceva din server.cfg ,daca nu stii de ce te bagi ? nu prea va inteleg in special pe saracia aia de copil de 17 ani cu accent de taran care imi cere pe skype mi-a spus Nita da si mie plugin de baza dela BB ,si iam spus nu si a inceput "amici" lui aia tarani cu ********-scoatemias ,hai frate lasatima impace tu crezi ca totul se invarte la baiatu ala ? ca are si el un sv dela tni :)))))) cu 32 slot si are playeri zilnic 15/32 ,ce sa spun de acum ce-i care au intentie gen ,vai ,prietenii si chestii stati deoparte ca aici deja e vorba de altceva nu de saracu ala infect .ma scuzati de limbaj dar numai am rezistat !
RoyalServer
Ake
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 126
Joined: 19 Dec 2013, 17:30
Detinator Steam: Da
Has thanked: 88 times
Been thanked: 2 times

20 Jun 2015, 18:26

Eu nu am prezicat ca el iti face ceva la server, nu imi pasa ce probleme aveti voi intre voi. Iar faza care o tot repeti tu cu 'i-am spart server-ul', e doar o lauda, pentru ca tu nu ai spart nimic. A fost un admin cu acces, care a inceput sa umble prin cvar-uri( el avand acces ). Acum toti sunteti 'exploit-eri' sau 'hack-ari' ? Daca ai stii ce inseamna 'a sparge un server' de orice tip :-j. Eu nu imi bat capul, nu ma mai implic in topic-ul tau.
Nita
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 45
Joined: 20 Nov 2014, 22:38
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Contact:

21 Jun 2015, 19:30

Amice nu trebuia sa te implici dela inceput stai in banca ta ca stai bine ,sau si tu alt pupincurist la accentu ala de taranoi ? acu sincer si fara suparare eu nu te-am jignit dar na .. nici nu te cunosc vi te bagi pentru ratatu ala e clar ca esti pupin cur nu ?
Post Reply

Return to “Probleme la servere dedicate de Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 118 guests