engine - linux

Discutii legate de instalarea, configurarea si modificarea unui server de Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
User avatar
MHz&3viL
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 184
Joined: 26 Nov 2007, 21:41
Detinator Steam: Da
CS Status: EviL ZonE
Detinator server CS: cs.evilz.ro
SteamID: mhz_evilz
Location: Satu Mare
Has thanked: 1 time
Been thanked: 13 times

06 Jan 2008, 19:56

Buna Ziua All ! De vreo 1 luna tot caut un engine pentru linux dar tot degeaba ! Am auzit multe despre HLDS biuld 3384, .etc si ca patchu nu este bun, deci de toate ! Am gasit un patch cu care server arate la internet si la favorit, dar nu merge adminul, dupa 10 minute nici nu mai arata la internet ! Am gasit patchuri despre care am crezut ca va merge ! Deci totul degeaba, prima oara am incercat pe Ubuntu, dupaia Pe Fedora Core 8 . Fiind am gasit multe forumuri, numai aci am postat pentru ca vad forumu este activ ! Am intrat pe servere mari ca sa vorbesc cu Owneru sa imi deie patchu ! Owneru nu a vrut sa imi deie enginurile, fiindca mult a lucrat la el ! Si l-am intrebat daca el a deschis, si a editat enginurile ! Exista asa ceva? Daca are cineva, daca stie cineva, de unde sa fac sa am si eu un engine pentru server de linux, ca sa arate in lista la cei nonsteam/steam + fav + sa mearga adminu ! Va rog frumos din suflet ajutatima :(( !
Post Reply

Return to “Probleme la servere dedicate de Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Mail.RU [Bot] and 146 guests