mi se schimba ip-ul

Discutii legate de instalarea, configurarea si modificarea unui server de Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
DmG^
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 05 Aug 2008, 21:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

05 Aug 2008, 22:51

cum folosesc no-ip duc v2.2.1 luat de pe www.no-ip.com mi-am facut si cont si toate alea da tot mi se schimba ip si nu merge sa intru cu numele ma poate ajutacineva multumesc anticipat
RoyalServer
DmG^
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 05 Aug 2008, 21:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

05 Aug 2008, 22:54

imi cer scuze pentru greseala gramatucala "ajutecineva" normal e ajute cineva
User avatar
creat1ve
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 627
Joined: 22 Jul 2008, 21:59
Detinator Steam: Da
CS Status: Idle
Detinator server CS: NU
Location: Deva
Has thanked: 11 times
Been thanked: 20 times

06 Aug 2008, 03:51

pai deschizi programul... , te loghezi cu e-mail`ul cu care te`ai inregistrat pe site.. si parola..., dupa care ar trebui sa ati arate toate mastile pe care le poarta ip`ul .. de ex : svmeu.no-ip.com ... , dupa ce ati arata asa... deschizi din nou server.. si scrii in conscola connect svmeu.no-ip.com .. sau svmeu.no-ip.com:27015 .. !

edit: Am uitat sa ati zic.. cand te inregistrezi sa bagi ip`ul pe care netul tau ruleaza in acel moment... .. dupa care downloadezi prg`ul ..si faci restull....
DmG^
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 05 Aug 2008, 21:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

06 Aug 2008, 04:10

creat1ve multumesc dar tot nu mergeam scris in consola si asa si asa si nu mergeam facut pas cu pas si tot nu merge cu numele dar merge cu ip ala care cand deschizi serverul cu ip ala de la ip adress ala nu se mai schimba
da nu stiu daca merge si la altii cu ip ala ca mi-a mai facut odata faza la mine merge iti dai seama
nu stiu la altii ip ala este: 192.168.50.1:27015serverul e deschis acumate rog ajuta-ma ^:)^ [-o< ^:)^ [-o<
Post Reply

Return to “Probleme la servere dedicate de Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 105 guests