O problema dragi mei

Discutii legate de instalarea, configurarea si modificarea unui server de Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Dwq
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 6
Joined: 22 Aug 2007, 15:08

22 Aug 2007, 23:59

Fratilor....se poate sa joc de pe steam cs-eXtreme? cs-ul care il am de la voi sa-l bag pe steam...se poate?

Edit by zRR:ti-am editat greselile
mdea
RoyalServer 2
User avatar
psycho_flash07
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 9
Joined: 17 Aug 2007, 14:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

23 Aug 2007, 00:01

Nu poti baga jocuri pe steam.Ca sa poti juca pe steam un joc trebe sal downloadezi cu steam. :D
Image
Dwq
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 6
Joined: 22 Aug 2007, 15:08

23 Aug 2007, 00:03

deci nu pot sa bag csul asta sa pot juca dp steam cu el?:|
mdea
User avatar
Ombl4don
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 327
Joined: 12 Jun 2007, 11:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Location: BeHiNd YoU
Contact:

23 Aug 2007, 00:49

dar poti sa il faci sa arate ca cs-extreme daca nu ma insel ! daca merge o sa iti zica mutant sigur !
Am Cod
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

23 Aug 2007, 02:48

Nu poti sa schimbi skinurile la steam !!! Sa mai discutat parca
User avatar
Ombl4don
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 327
Joined: 12 Jun 2007, 11:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Location: BeHiNd YoU
Contact:

23 Aug 2007, 03:03

cum sa nu poti ma ?? /:) eu am schimbat skinurile la playeri si la arme cand aveam steamu original
Am Cod
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

23 Aug 2007, 04:23

Ombl4don wrote:cum sa nu poti ma ?? /:) eu am schimbat skinurile la playeri si la arme cand aveam steamu original
zi-mi cum :P
Dwq
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 6
Joined: 22 Aug 2007, 15:08

23 Aug 2007, 10:18

da..si eu am schimbat skinurile p steam original...:D
mdea
zRR
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 376
Joined: 09 Aug 2007, 17:03
Detinator Steam: Da
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

23 Aug 2007, 11:53

Dwq wrote:Fratilor....se poate sa joc de pe steam cs-ctreme? csul care l-am dld de la voi sal bag p steam...se poate?
spune-mi si mie te rog ce limbaj este acesta?nu agreeam astfl de limbaj
Dwq
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 6
Joined: 22 Aug 2007, 15:08

23 Aug 2007, 12:08

@-) @-) @-) Da ce forum e asta frate?...zici ca suntem poeti au ma..nu agreem astefel de limbaj...ce **** aveti net de 1 zi nu stiti ce inseamna cuv alea ma?...vai shamar datzimi ban...vedeti baieti sa scrieti corect si tipic literar!! sper sa ajungeti poeti mari bye
mdea
User avatar
xbitnet
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 40
Joined: 13 Jul 2007, 23:32
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Location: -[ in pat cu o Gagica ]- :P
Contact:

23 Aug 2007, 12:52

:)) cum sa nu puteti fratilor...Skin : http://www.fpsbanana.com/ =))
Image
Image
Image
Image
Image
The_0nly
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 27
Joined: 13 Aug 2007, 11:17
Detinator Steam: Da
CS Status: Idle
SteamID: the_only90
Location: Italy

23 Aug 2007, 15:08

(scuze) Offtopic:
Imi pare rau da nu ma pot abtine :))


Dwn ai spus: "ce **** aveti net de 1 zi nu stiti ce inseamna cuv alea ma?"
Uite iti raspund eu.Crede`ma ca toti cunoastem acel limbaj.
Din experienta mea iti spun ca atunci cand intri pe un forum (ma refer in cazul in care vrei sa`ti "petreci" o perioada mai lunga de timp pe acel forum), primul lucru pe care il faci e sa citesti Regulile Forumului, apoi topicurile marcate cu "Anunt" sau "Important".
De ce ... foarte simplu.E drept ca majoritatea regulilor sunt la fel pe toate forumurile, combinatia e ca se mai intampla sa "dai" peste un forum unde este inclusa/scoasa o regula de care tu (vorbesc la general!) nici nu ai auzit.
Ca exemplu hai sa luam regula Nr1. (e chiar prima:>, lol) care spune asa:

NU FOLOSITI LIMBAJUL DE CHAT (exemplu: Yahoo! Messenger, mIRC, Msn Messenger, etc) si nu faceti OFFTOPIC in nesimtire!

Pun pariu pe o Silva Bruna ca habar nu ai ce inseamna asta.Am sa te lamuresc eu (dulceata de baiat ce sunt:))):
Limbaj de chat inseamna sa folosesti in posturi cuvinte care contin "sh" , "tz" , "k" (exemple: SHtiu K eSHti TZaran).Astfel de cuvinte deranjeaza, hai totusi sa vorbim in limba romana ok ?
Nu vream sa devenim poeti, sau mari intelectuali (ca unii aici de fata :-":D ), dar trebuie sa intelegi ca acest timp de limbaj deranjeaza.
Aici (cel putin) NU este acceptat!Daca nu esti de acord, nu te obliga nimeni sa ramai printre noi:).


By the way ...


REGULI GENERALE:

1. NU FOLOSITI LIMBAJUL DE CHAT (exemplu: Yahoo! Messenger, mIRC, Msn Messenger, etc) si nu faceti OFFTOPIC in nesimtire!
2. Nu raspundeti doar pentru a scrie ceva! Daca nu stiti sau nu aveti ce spune, lasati pe altii sa raspunda.
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Nu abuzati in nici un fel de acest forum. Nu vom ezita sa dam ban pe adresa IP.
5. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
6. Reclama catre alte site-uri este interzisa. Este permisa o singura adresa (de exemplu: daca aveti un site personal sau un server de Counter-Strike, etc.) pe care o puteti adauga la semnatura ! (pentru pareri despre diverse site-uri exista o categorie speciala..).
7. Nu folositi avatare mai mari decat dimensiunile impuse de forum ! (Dimensiunea maxima: 100x100)
8. Aveti voie sa folositi linkuri in topicuri (chiar daca aceste reprezinta reclama), atata timp cat sunt legate de subiectul care se discuta !
9. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
10. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc.


Va rog sa`mi scuzati "papagalul", dar cand ma trezesc din somn sunt ff vorbaret :)) :D!
Live you`re life, each day counts! ;)
Post Reply

Return to “Probleme la servere dedicate de Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 126 guests