Problema cand se schimba mapa

Discutii legate de instalarea, configurarea si modificarea unui server de Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
marcel_alyn
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 30
Joined: 27 Dec 2008, 20:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

25 Jul 2010, 20:35

Salut.

Am si eu un server de zombi.Am probleme cu mapele zm_dattack, zm_deatch_alley , zm_ice_attack , zm_ice_attack3.Cand se schimba intr-una din ele imi zice ca nu te poti conecta pe server deoarece nu ai mapa si nu vrea sa o descarce dupe server.Daca schimb in alta mapa cum ar fi zm_toxic_house2 sau zm_dust2_new merge.Am incercat cu 3 countere diferite sa intru pe server cand sunt acele mape si zice la fel.Daca pun mapa in cs merge sa intru.Mentionez ca imi face treaba asta decand am facut serverul protocol 47+48.
Ce ar trebui sa fac ca sa imi descarca mapele din server?
RoyalServer
marcel_alyn
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 30
Joined: 27 Dec 2008, 20:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

27 Jul 2010, 17:26

marcel_alyn wrote:Salut.

Am si eu un server de zombi.Am probleme cu mapele zm_dattack, zm_deatch_alley , zm_ice_attack , zm_ice_attack3.Cand se schimba intr-una din ele imi zice ca nu te poti conecta pe server deoarece nu ai mapa si nu vrea sa o descarce dupe server.Daca schimb in alta mapa cum ar fi zm_toxic_house2 sau zm_dust2_new merge.Am incercat cu 3 countere diferite sa intru pe server cand sunt acele mape si zice la fel.Daca pun mapa in cs merge sa intru.Mentionez ca imi face treaba asta decand am facut serverul protocol 47+48.
Ce ar trebui sa fac ca sa imi descarca mapele din server?
Am rezolvat problema....Mapele din server nu erau exact la cele de la sv_download..era ceva diferit..le-am descarcat de acolo de la sv_download si acuma merg
Post Reply

Return to “Probleme la servere dedicate de Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 67 guests