Problema server (Superhero) URGENT !

Discutii legate de instalarea, configurarea si modificarea unui server de Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
GaBo
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 60
Joined: 05 Apr 2008, 10:47
Detinator Steam: Da
CS Status: ma dau cu presu' pe scari
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Contact:

28 Jan 2009, 17:00

In primul rand vreau sa spun sa nu imi mai stergeti topicul pentru ca nu am respectat Regula 10. Am dat la search asa ca nu imi mai ziceti ca am incalcat regula. Si acum sa spun ce doresc: La serverul meu daca dau in consola amx_shsetlevel GaBo 10, intra un nou venit si primeste si el lvl 10 :|. M-am uitat la cstrike\addons\amxmodx\configs\shero\shconfig si la la minlevel scrie sh_minlevel 0. Cum pot sa fac sa nu mai fie asa ? Adica, daca dau amx_shsetlevel GaBo 10 si decat eu sa am 10. Si oricum, de ex are cineva lvl 16 si nu a dat cu amx_shsetlevel, cei care intra (si noi si vechi) primesc lvl acela. Stie cineva ce pot face sa nu mai fie asa ? :-/ V-as ramane complet indatorat. ^:)^
EDIT: Sper ca nu devin enervant :D, dar nu stie nimeni :D ? Am nevoie urgent [-o<.
EDIT AGAIN: Pentru cel care ma ajuta primeste admin Moderator pe server ! ^:)^ [-o<
EDIT AGAIN 2: Frate, deci nu stie absolut nimeni ? X-(
EDIT AGAIN 3: Am nevoie urgent ! Stie cineva ? :-/
EDIT AGAIN 4: Deci nu exista niciun membru care are server superhero :| ? Am nevoie URGENT ! 8-|
Post Reply

Return to “Probleme la servere dedicate de Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 71 guests