server hack?

Discutii legate de instalarea, configurarea si modificarea unui server de Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

User avatar
Tax1r_RMA
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 60
Joined: 12 Feb 2016, 13:47
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Kiev
Contact:

26 Oct 2017, 19:11

rehlds nu a fost primul pe aici , ci openhlds scris si decompilat de ratwayer acum mult timp https://github.com/unnamed10/openhlds
Cine dracu a zis ca rehlds a fost primul, copilu vezi ca eu sunt dinaintea si a ta si a lui asmodai in acest domeniu asa cum zici tu daca il stii pe ratwayer poti sa-l intrebi sa-ti confirme ca vad ca tu ai idoli nu eu...

Pustiu asta a venit cu o problema si tu o dai in sf-uri cu el ii explici de parca ai fi spart genomul p..ii e ca si cum te duci la mecanic sa-ti faca o pana si el umbla la motor asa si tu.
Rahaturile astea puneti-le la tine pe server faci teste la tine pentru un ***** de rcon, serios :') daca il intrebi pe Luna24 daca a inteles cu siguranta te va felicita pentru ajutorul acordat.
nu ma intereseaza de comunitatea non-steam/only steam , e un joc ***** si am demonstrat asta de multe ori
Iar la faza asta iesi un p..a noastra din acest topic de ce mai postezi aiurea ce vrei sa arati ca tu esti ala neinteles, suferi de tine, vrei atentie, vrei sa te stie lumea de badboy-ul din porumb...trezestete din vis :')
RoyalServer
Miorlaila
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 30
Joined: 16 Jul 2017, 19:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

26 Oct 2017, 19:31

Hai totusi sa nu zapacim copilul, pune in server.cfg sv_rcon_banpenality 1
sv_rcon_maxfailures 1 sv_rcon_minfailures 1 sv_rcon_minfailuretime 120
si schimba parolele adminilor pe urma pune o parola rcon ca si cand ai fi orb si gata.
User avatar
SkillartzHD
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1096
Joined: 08 Feb 2013, 19:43
Detinator Steam: Da
CS Status: HLDS Vulnerability
Detinator server CS: GoldSrc
SteamID: SkillartzHD_hlds
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Location: Bucuresti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times
Contact:

26 Oct 2017, 22:19

Tax1r_RMA wrote:
rehlds nu a fost primul pe aici , ci openhlds scris si decompilat de ratwayer acum mult timp https://github.com/unnamed10/openhlds
Cine dracu a zis ca rehlds a fost primul, copilu vezi ca eu sunt dinaintea si a ta si a lui asmodai in acest domeniu asa cum zici tu daca il stii pe ratwayer poti sa-l intrebi sa-ti confirme ca vad ca tu ai idoli nu eu...

Pustiu asta a venit cu o problema si tu o dai in sf-uri cu el ii explici de parca ai fi spart genomul p..ii e ca si cum te duci la mecanic sa-ti faca o pana si el umbla la motor asa si tu.
Rahaturile astea puneti-le la tine pe server faci teste la tine pentru un ***** de rcon, serios :') daca il intrebi pe Luna24 daca a inteles cu siguranta te va felicita pentru ajutorul acordat.
nu ma intereseaza de comunitatea non-steam/only steam , e un joc ***** si am demonstrat asta de multe ori
Iar la faza asta iesi un p..a noastra din acest topic de ce mai postezi aiurea ce vrei sa arati ca tu esti ala neinteles, suferi de tine, vrei atentie, vrei sa te stie lumea de badboy-ul din porumb...trezestete din vis :')
Eu ti-am explicat tie , dar mi-am apasat pe tastatura degeaba pentru ca n-ai habar de detalile astea tehnice , teste pe un amarat de rcon ?, eu ti-am dat un exemplu pasarica dar pe tine nu te duce capul decat la "sa faci teste la tine pe server bai nebunule" , eu stiu ce vorbesc aici
si vezi ca ai dat.o cochita prin "si eu am multe proiecte in care unele functii sunt compatibile cu rehlds altele nu"
daca eu o dau in "sf-uri" cand ti-am explicat tie ceva tehnic e clar ca esti batut in cap

ratwayer e inactiv de mult timp , da ai dreptate esti de mult timp pe aici cum de n-am auzit de tine si de proiectele tale
si prin "copilu,pustiu" vrei sa insinuezi ca ai 50 de ani si o arzi cu cs 1.6 ? daca e chiar asa am sa te anunt ca esti un lache
esti foarte agresiv in taste pe aici , lets get pussy in real life?
Project by HLDS-Project 2017
Static Emulator : Native | Random Emulator : SettiEmu/AVSMP1/AVSMP0/SteamEmu/oldRevEmu/RevEmu is done
KickASS-HLDS v2 (hlds)
KickASS-HLDS v1 (fakedetector)
HL-ClientSteam exploit (pure hlds)
PLCore exploit (dproto&hlds)
FakeConnect 2.0(reunion&rehlds)
KickASS-HLDS v3 in amxx(hlds&rehlds)
...... time passes and evidence are many
Special thanks to Spanwer and Magister
Skype : spyware.spyware1
Steam : Click

SV_CheckForDuplicateNames V2 download
User avatar
Tax1r_RMA
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 60
Joined: 12 Feb 2016, 13:47
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Kiev
Contact:

26 Oct 2017, 22:39

SkillartzHD wrote:
Tax1r_RMA wrote:
rehlds nu a fost primul pe aici , ci openhlds scris si decompilat de ratwayer acum mult timp https://github.com/unnamed10/openhlds
Cine dracu a zis ca rehlds a fost primul, copilu vezi ca eu sunt dinaintea si a ta si a lui asmodai in acest domeniu asa cum zici tu daca il stii pe ratwayer poti sa-l intrebi sa-ti confirme ca vad ca tu ai idoli nu eu...

Pustiu asta a venit cu o problema si tu o dai in sf-uri cu el ii explici de parca ai fi spart genomul p..ii e ca si cum te duci la mecanic sa-ti faca o pana si el umbla la motor asa si tu.
Rahaturile astea puneti-le la tine pe server faci teste la tine pentru un ***** de rcon, serios :') daca il intrebi pe Luna24 daca a inteles cu siguranta te va felicita pentru ajutorul acordat.
nu ma intereseaza de comunitatea non-steam/only steam , e un joc ***** si am demonstrat asta de multe ori
Iar la faza asta iesi un p..a noastra din acest topic de ce mai postezi aiurea ce vrei sa arati ca tu esti ala neinteles, suferi de tine, vrei atentie, vrei sa te stie lumea de badboy-ul din porumb...trezestete din vis :')
Eu ti-am explicat tie , dar mi-am apasat pe tastatura degeaba pentru ca n-ai habar de detalile astea tehnice , teste pe un amarat de rcon ?, eu ti-am dat un exemplu pasarica dar pe tine nu te duce capul decat la "sa faci teste la tine pe server bai nebunule" , eu stiu ce vorbesc aici
si vezi ca ai dat.o cochita prin "si eu am multe proiecte in care unele functii sunt compatibile cu rehlds altele nu"
daca eu o dau in "sf-uri" cand ti-am explicat tie ceva tehnic e clar ca esti batut in cap

ratwayer e inactiv de mult timp , da ai dreptate esti de mult timp pe aici cum de n-am auzit de tine si de proiectele tale
si prin "copilu,pustiu" vrei sa insinuezi ca ai 50 de ani si o arzi cu cs 1.6 ? vezi ca esti penibil :kappa:
esti foarte agresiv in taste pe aici , lets get pussy in real life?
Ba prin posturile astea tu esti penibil proiecte n-am pe romania nu-i treaba ta unde am nu ma laud ca tine tu ca asa hai dai drumu la culcare.
Pustiu asta a venit cu o problema si tu o dai in sf-uri cu el
De ce ai scos "sf-uri" din acel context agariciule :')
daca eu o dau in "sf-uri" cand ti-am explicat tie ceva tehnic e clar ca esti batut in cap
Ba butule citeste dracu ce am scris ai luat ca carnatu doar ce vrea muschii tai sa-mi arati ca tu esti inteligent :') suferi prea mult de tine

ratwayer e inactiv de mult timp , da ai dreptate esti de mult timp pe aici cum de n-am auzit de tine si de proiectele tale
si prin "copilu,pustiu" vrei sa insinuezi ca ai 50 de ani si o arzi cu cs 1.6 ? daca e chiar asa am sa te anunt ca esti un lache
esti foarte agresiv in taste pe aici , lets get pussy in real life?
In primul rand da ratwayer nu mai e activ pe nicaieri plus ca am lucrat la multe chestii cu el, nu stau sa aduc dovezi ca n-am cui si n-am nici o treaba cu comunitatile din romania din pura intamplare am dat peste un topic in care era implicat un vechi plugin antisteamidcheanger facut de mine si cam atat si acum am revenit ca ma rugat un prieten sa postez ceva dar vad ca-i jale asa vreti voi sa ajutati lumea? Stii macar ce inseamna lache? a zis cineva ca are 50 ani asa e vorba mea, se vede ca esti butanel o ei prea in serios asa ca tine-o in tine.
nu ma intereseaza de comunitatea non-steam/only steam , e un joc ***** si am demonstrat asta de multe ori
Daca e un joc de rahat besi in p..a noastra din acest topic vezi ca te-ai murdarit de atata engleza pe la gura.
Last edited by Tax1r_RMA on 26 Oct 2017, 23:06, edited 1 time in total.
User avatar
SkillartzHD
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1096
Joined: 08 Feb 2013, 19:43
Detinator Steam: Da
CS Status: HLDS Vulnerability
Detinator server CS: GoldSrc
SteamID: SkillartzHD_hlds
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Location: Bucuresti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times
Contact:

26 Oct 2017, 23:03

;;
;'
Last edited by SkillartzHD on 09 Feb 2022, 11:48, edited 4 times in total.
Project by HLDS-Project 2017
Static Emulator : Native | Random Emulator : SettiEmu/AVSMP1/AVSMP0/SteamEmu/oldRevEmu/RevEmu is done
KickASS-HLDS v2 (hlds)
KickASS-HLDS v1 (fakedetector)
HL-ClientSteam exploit (pure hlds)
PLCore exploit (dproto&hlds)
FakeConnect 2.0(reunion&rehlds)
KickASS-HLDS v3 in amxx(hlds&rehlds)
...... time passes and evidence are many
Special thanks to Spanwer and Magister
Skype : spyware.spyware1
Steam : Click

SV_CheckForDuplicateNames V2 download
User avatar
Tax1r_RMA
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 60
Joined: 12 Feb 2016, 13:47
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Kiev
Contact:

26 Oct 2017, 23:11

Code: Select all

nu ma intereseaza de comunitatea non-steam/only steam , e un joc ***** si am demonstrat asta de multe ori
Cu acest citat eu zic sa te spanzuri, ce tot postezi daca nu te intereseaza comunitatea :') se vede ori esti dependent de ea :') eu zic sa no mai ei la l..a ca te tampeste rau de tot.
eu n-am timp sa ma rup in texte ca tine , daca chiar ai chef sa-ti arati talentul 0736817369
Da ai afaceri cu droguri, femei si n-ai timp :') esti toata ziua on pe comunitati :')

Quote:
In primul rand da ratwayer nu mai e activ pe nicaieri plus ca am lucrat la multe chestii cu el

+
Quote:
nu ma laud ca tine

:)))))))))))))))))))

asta a fost ultimul meu post aici , deja ti-am demonstrat ca te auto contrazici si ca te rupi in texte pe aici fara sa demonstrezi ceva :sunglasses:

Agariciule n-am ce sa-ti demonstrez nici tie si la nici unul de pe acest forum nimic , nu scoate cuvintele aiurea din context , eu am postat o solutie la problema baiatului pe cand tu ai venit cu rahaturile tale ca vrei sa arati ca esti miezul p...i dar esti mai prost ca puiul de magar.
Last edited by Tax1r_RMA on 26 Oct 2017, 23:36, edited 4 times in total.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

26 Oct 2017, 23:14

Tax1r_RMA wrote:

Code: Select all

nu ma intereseaza de comunitatea non-steam/only steam , e un joc ***** si am demonstrat asta de multe ori
Cu acest citat eu zic sa te spanzuri, ce tot postezi daca nu te intereseaza comunitatea :') se vede ori esti dependent de ea :') eu zic sa no mai ei la l..a ca te tampeste rau de tot.
Poti sa incetezi sau te crezi asa de important? Numai vorba de tine, fapte 0!

Eu tot sustin teoria ca ar avea un keylogger ceva in computer!
Image
User avatar
Tax1r_RMA
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 60
Joined: 12 Feb 2016, 13:47
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Kiev
Contact:

26 Oct 2017, 23:20

Lord Kalu wrote:
Tax1r_RMA wrote:

Code: Select all

nu ma intereseaza de comunitatea non-steam/only steam , e un joc ***** si am demonstrat asta de multe ori
Cu acest citat eu zic sa te spanzuri, ce tot postezi daca nu te intereseaza comunitatea :') se vede ori esti dependent de ea :') eu zic sa no mai ei la l..a ca te tampeste rau de tot.
Poti sa incetezi sau te crezi asa de important? Numai vorba de tine, fapte 0!

Eu tot sustin teoria ca ar avea un keylogger ceva in computer!
Ce fapte vrei? i-am explicat cum sa faca pas cu pas daca avea keylogger asa cum zici tu ar avea de suferit tot ce inseamna parole mail, fb, etc :') dar cum se face ca doar parolele de la cs le afla :') esti culmea si tu gandesti inainte sa scrii.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

26 Oct 2017, 23:34

Tax1r_RMA wrote:
Lord Kalu wrote:
Tax1r_RMA wrote:

Code: Select all

nu ma intereseaza de comunitatea non-steam/only steam , e un joc ***** si am demonstrat asta de multe ori
Cu acest citat eu zic sa te spanzuri, ce tot postezi daca nu te intereseaza comunitatea :') se vede ori esti dependent de ea :') eu zic sa no mai ei la l..a ca te tampeste rau de tot.
Poti sa incetezi sau te crezi asa de important? Numai vorba de tine, fapte 0!

Eu tot sustin teoria ca ar avea un keylogger ceva in computer!
Ce fapte vrei? i-am explicat cum sa faca pas cu pas daca avea keylogger asa cum zici tu ar avea de suferit tot ce inseamna parole mail, fb, etc :') dar cum se face ca doar parolele de la cs le afla :') esti culmea si tu gandesti inainte sa scrii.
Exista 2nd step verification la mail, facebook s.a.m.d deci aproape imposibil de preluat controlul unui astfel de cont pe cand un cont de client la cei care ofera servicii precum game/web hosting n-are asemenea protectie decat obisnuita parola.So, who's the one that doesn't think b4 writting?
Image
Post Reply

Return to “Probleme la servere dedicate de Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 111 guests