Straini

Discutii legate de instalarea, configurarea si modificarea unui server de Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
JusTMe
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 02 Oct 2007, 16:22

14 Nov 2007, 13:33

Vreau sa va spun ca ACEST COUnTRY KICKER este de mare folos dar eu folosesc altceva care aduce pe toata lumea si aduce foarte multi straini si , daca folosesc COUNTRY KICKER nu ma lasa sa intru ca zice ca sunt din alta tara ... Va rog spunetimi ... Sau sa folosesc ceva ce pot sa imi afle IP-ul din ce tara este si sa pun sa fie numa din tara aia strainii , ca sa pot intra si eu ...
[ MuLTumesC ]
RoyalServer 2
User avatar
ICo
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 234
Joined: 11 Sep 2007, 20:24
Detinator Steam: Nu

14 Nov 2007, 20:17

PAi am luat si eu country_kicker si nu ma lasa sa intru am pus aoclo in el RO si alea ,si daca am reusit sa intru pe alti nu ii lasa ,cred ca pluginul ar trebui sa recunoasca ipurile din romania dar unele nu le recunoaste ca fiind din romania ar trebui bagate ipurile de la toate firmele de internet... ,acuma sa vamai zic o chestie am luat un plugin care cica trebuia satia rate langa nume cand dadeai TAB din ce tara esti ,si srpriza mie imi arata cas din USA la un prieten care sta la cateva blocuri nu stiu din ce tara si acelasi net folosim .........asa ca nu sunt prea bune pluginurile astea ..
Image
NewSiteSe cauta mdoeratori desingeri etk
Da un click si ajutama sa castig Fati si tu COnt se castiga Premii multeDoar aici click
c4T4
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 194
Joined: 06 Jul 2007, 22:41
Detinator Steam: Da

14 Nov 2007, 21:45

NU ATI SETAT BINE ;)
BoggY: crezi ca i-ai ajutat cu ceva ?
lucyan
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 14
Joined: 10 Nov 2007, 09:17
Detinator Steam: Da
CS Status: Haideti pe eXtreamCS.com!

15 Nov 2007, 16:48

Auzi am bagat cateva nivele la super hero era cu 20 si l-am pus pe 70 da cand il deschid imi mai cere ceva din models dar nu stiu de unde sa il iau @-) @-) :-s :(


w0k3N:Nu mai folosi limbaj de chat ,ti-am editat eu
Nu te baga peste topicul omului!Fa alt topic!
Raspuns: Dupa ce ai downloadat eroul le dezarhivezi pe desktop si intri de ex: in amx(pe desktop)/sounds si iti da de exemplu>bazzookA< si iei acel fiseri si il bag in cstrike/sounds! si celalalte la fel models in models si apoi in amxmodx/configs/shmod/shfile(sau ceve de genu) si dai de scroll(rotita) in jos si adaugi acolo de ex anubis.amxx sper ca m-am facut inteles!Altceva nu o sa-ti ceara doar sa bagi pluginul eroului cel cu numele de ex anubis.amxx in amxmodx/plugins si anubis.sma in scripting ! Sper ca ai inteles!
Post Reply

Return to “Probleme la servere dedicate de Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 94 guests