File read failure !!!

Discutii despre problemele aparute in jocul Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
dark100
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 17 Aug 2007, 10:02

13 Sep 2011, 23:02

Buna seara , am si eu o problema in legatura cu counterul 1.6 v42 . Azi un prost de admin dupa un server mi-a dat cik exterminate , pe motiv ca aveam wall . Eu nu folosesc asa ceva si i-am dat si pozele sa se convinga , deoarece imi facuse si poze . Problema care e , am reinstalat cs din nou , am sters registrul valve din windows din regedit , si imi da eroare la conectare pe orice server ""fatal error - mi se inchide cs-ul - file read failure "" Cum v-am zis , l-am reinstalat , am sters registrul valve din windows , tot nu ma lasa sa ma mai conectez la vreun server . Ce am mai observat dupa ce am sters si am reinstalat cs-ul servarele la fav mi-au ramas , dc ? . Am vazut ca a mai postat cineva la fel , acelasi subiect , dar nu e de la driverul de placa video pentru ca toate driverele mele sunt la zi , placa mea video este intel on board . Mai poate fi afectat vreun director din windows ce nu il lasa sa ruleze aplicatia corect ? Daca cineva e dispus sa ma ajute , va rog frumos . Multumesc .
RoyalServer 2
User avatar
madlen
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 287
Joined: 15 Sep 2008, 21:04
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 9 times
Been thanked: 54 times
Contact:

14 Sep 2011, 15:23

Sterge toate config-urile pe care le ai in cstrike si apoi incearca sa te conectezi.

Daca nu merge, click dreapta pe iconita jocului, General, apoi bifezi Read-only / apply / ok.
User avatar
Alexandru
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1283
Joined: 09 Sep 2008, 00:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu mă vedeţi, nu sunt aici.
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Al3s5uL
1.3 / 3
Location: Moş Crăciun şi prietenii săi!
Has thanked: 41 times
Been thanked: 89 times

17 Sep 2011, 00:17

Ti-a rescris anumite fisiere importante din CS. Trebuie sa-l reinstalezi, nu prea mai ai ce face. Daca aveai Steam, ti-era mai usor.
Va astept personal pe MNX Counter Strike Community, nu veti regreta! Va garantez!

Image
Post Reply

Return to “Probleme in jocul Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 37 guests