/lib/libc.so.6(+0x7998d)[0xf74c298d]

Discutii despre problemele aparute in jocul Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

05 Jul 2019, 00:22

alexnovac18 wrote:
05 Jul 2019, 00:13
The Kalu wrote:
04 Jul 2019, 23:59
alexnovac18 wrote:
04 Jul 2019, 23:44


vezi să nu te stingi tu din viață prietene.

te crezi smecher dar tu ești un păduchios sărăcie.

zi-mi și mie cum să nu aibe addons, ești chior?, bătut în cap?, ai probleme nerezolvate?, intră să vezi 188.212.100.50:27015 , și nu mai comenta aiurea.
Nu amice, esti ceea ce zici pentru ca tu primesti alocatie si eu am salariu deci logic care este paduchele saracacios? Te-ai gandit ca poate este de la addons, incearca sa il pui fara sa vezi daca se inchide din vina addons-ului bai IQ de polonic! :closed_lips:
Vezi că te pedepsește dumnezeu pentru vorbele astea atale, ce mă rog salariu ai tu? Salaru de om bolnav cu handicap, dute să te duci în pușcării, pedepsitear dzo in chinui de om handicapat și impuțit, ardăte dzo așa cum o ars și alți in chinuri, n-ai mai avea zile să n-ai.
Sa duca cineva balena asta inapoi in ocean ca se sufoca! :boundlessly_laughing:
Image
RoyalServer
User avatar
alexnovac18
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 35
Joined: 17 Mar 2018, 15:46
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: ZE.WSTRIKE.RO
SteamID: alexnovac18
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Utilizator vechi: novac-alex
Fond eXtream: 0
Contact:

05 Jul 2019, 01:12

Azi mi-am dat seama cât de bulangii sunteți voi de pe extreamcs, să sugeți toate pulele care intră in mama voastră, și în cur și pe unde beți apă, luavas neamu in pulă de handicapați mintal, voi nu sunteți normali mă, voi sunțeti o jignire pentru țara/lumea asta și meritați sa ajungeți la gunoi voi țoti care aveți temperamentul asta de comportament necivilizat care nu ați beneficiat de o educație de bună comportare din partea familiei si vați apucat de consumat droguri, Aici in comunitatea asta include numa proști, 90% membri din comunitatea astea nu sunt întregi la minte, aici nu mai fac vreun post niciodată, în loc să mă ajute cineva la rezolvarea une-i probleme, pe mine mă corectează la gramatică și la pulă ca șă imi scuzați limbajul dar așa e in ziua de azi. Atat am avut de spus, numa-i bine și salut.
ImageImage
User avatar
Laurentiu P.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2548
Joined: 10 Jul 2013, 21:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fond eXtream: 100
Has thanked: 26 times
Been thanked: 61 times
Contact:

05 Jul 2019, 14:48

Topic inchis. Userul alexnovac18 a fost banat permament pentru injurii grave la adresa staffului eXtreamCS.
no...
Locked

Return to “Probleme in jocul Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 17 guests