Poze ss inexistente [Rezolvat]

Discutii despre problemele aparute in jocul Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
Dynamos
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 19 Nov 2016, 11:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

22 Nov 2016, 20:53

Buna seara, pe cs-ul meu nu apar pozele in cstrike imi puteti da cs-ul vostru, un link de unde sa il pot descarca, multumesc, pana acum am incercat unu ce ii zice LanT si altul si pe niciunul nu imi apar pozele facute de admini asa ca va rog sa ma sfatuiti cu un download eficient.
RoyalServer 2
User avatar
Maokai
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 213
Joined: 11 Nov 2016, 18:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

22 Nov 2016, 20:56

Dynamos wrote:Buna seara, pe cs-ul meu nu apar pozele in cstrike imi puteti da cs-ul vostru, un link de unde sa il pot descarca, multumesc, pana acum am incercat unu ce ii zice LanT si altul si pe niciunul nu imi apar pozele facute de admini asa ca va rog sa ma sfatuiti cu un download eficient.
Ai cumva windows xp?
Image Filelist games feed for download
Maokai feed
etcc
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 52
Joined: 17 Feb 2016, 12:16
Detinator Steam: Da
CS Status: I LOVE MOD ZOMBIE :**
Fond eXtream: 0
Contact:

22 Nov 2016, 22:18

Daca folosesti Windows 7/8/10 sau Vista si nu gasesti pozele in cstrike, uite aiti le gasesti sigur

: MyComputer - Organize - Folder and serch options ->View-> Show hidden files,folders,etc.( bifam optiunea asta )->Apply->Ok.

Urmareste aceasta "ruta": C:\Users\Your Name\AppData\Local\VirtualStore\Program Files.
La Program Files gasesti folderu Counter-Strike/cstrike si acolo trebuie sa gasesti si pozele.
Dynamos
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 19 Nov 2016, 11:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

22 Nov 2016, 22:43

Etc intr-adevar asa este s-a rezolvat, multumesc pentru ajutor, ar trebui sa lasati topic-ul asta in varf-ul topicurilor ca sa vada si altii care au probleme asemanatoare acest ghid dat de etc.
User avatar
SirFulgeruL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 741
Joined: 18 Jun 2014, 22:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: SirFulgeruL
Reputatie: Fost moderator
Fond eXtream: 0
Contact:

23 Nov 2016, 14:43

Dynamos wrote:Etc intr-adevar asa este s-a rezolvat, multumesc pentru ajutor, ar trebui sa lasati topic-ul asta in varf-ul topicurilor ca sa vada si altii care au probleme asemanatoare acest ghid dat de etc.
Rezolvat.
"Ma intreaba toata lumea si nu stiu de ce. Cum de imi permit sa imi fac toate poftele. " - Fratele Salam
Post Reply

Return to “Probleme in jocul Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 23 guests