Problema Plugin [Urgent! Solicit Ajutor Urgent!]

Discutii despre problemele aparute in jocul Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
UnReG|sTr3d
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 6
Joined: 15 Sep 2008, 18:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

18 Jun 2009, 17:59

Pentru inceput vreau sa-mi cer scuze daca nu am postat unde trebuia!
Vreau sa ma ajutati si pe mine cu pluginul xRedirect Menu. L-am instalat functioneaza, dar am niste probleme...
1. Cand scriu /server imi apar serverele dar nu imi apare in dreptul fiecaruia ce harta este pe server si cati oameni sunt, apare doar la serverul pe care sunt eu, la celelalte nu. As vrea sa apara la toate. Uitati cum imi apare: http://img208.imageshack.us/img208/9825/123456l.png
2. Cand dau click pe un server nu imi apare acel meniu cu: 1.Redirect 2.Retry 3.Refresh ci ma redirectioneaza direct, fara sa apara acest meniu.
3. As mai dori daca se poate sa apara in romana...ex: 1.Redirectionare 2.... 3.Reimprospatare... (la 2 am uitat cum era)
4. Cand unele servere sunt offline nu apare ca si cum ar fi offline apar normal ca si celelalte si dand click pe ele ajung la "Enstabeling conection..."-->"Retry enstabelin conection..."-->"Retry(2) enstabeling conection..." si tot asa deoarece serverul respectiv este inchis dar ar fi de preferat sa apara offline daca este oprit si sa nu il mai poti accesa ajungand la cele de mai inainte... Multumesc.Anticipat!
Last edited by UnReG|sTr3d on 20 Jun 2009, 16:25, edited 1 time in total.
GoruneL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 18 Jun 2009, 17:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: VL.CSGAME.RO
Location: Rm.Valcea
Has thanked: 1 time
Contact:

19 Jun 2009, 12:59

Tr sa ai ala pe toate serverele..

Verifica ip`urile ...
UnReG|sTr3d
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 6
Joined: 15 Sep 2008, 18:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

19 Jun 2009, 14:17

Nu ai inteles imi merge pluginul, il am pe toate serverele si sunt bune ip-urile mai citeste odata ceea ce vreau!

Chiar nu ma poate ajuta nimeni??? [-o< [-o<
Post Reply

Return to “Probleme in jocul Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 9 guests