Dezvoltare-online.ro

Diverse softuri/scripturi/etc. lansate de echipa eXtream ! Mici proiecte, mari efecte.
Scurtatura: http://www.eXtreamCS.com/productia
Post Reply
VMG94
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 14
Joined: 31 Oct 2010, 02:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time
Contact:

09 Apr 2012, 01:36

- multe frustrari personale sterse -

Iti urez succes cu toate proiectele tale, sa faci o suma de 5 randuri in euro si sa o pierzi pe drum :P
Last edited by Laur eXtream on 09 Apr 2012, 09:35, edited 2 times in total.
Reason: Ti-am sters toate frustrarile ca erau prea mari si faceai offtopic :)
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

28 Apr 2012, 22:00

Succes mult proiectul.
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
User avatar
dudutzu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 99
Joined: 22 Apr 2012, 12:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Fac bani :>
Detinator server CS: Bucuresti.Indungi.Ro
Reputatie: Ban 2 luni
Location: www.extreamcs.com
Been thanked: 2 times

07 May 2012, 18:55

Foarte tare !
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6269
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

07 May 2012, 22:15

Sunt persoane dispuse sa ma ajute financiar pentru publicarea primei carti? E vorba de cate sute de euro, ca mai pun si eu.
User avatar
paqus4s
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1159
Joined: 03 Jan 2011, 16:58
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost moderator ajutator
Has thanked: 44 times
Been thanked: 82 times

07 May 2012, 22:29

La@ur wrote:Sunt persoane dispuse sa ma ajute financiar pentru publicarea primei carti? E vorba de cate sute de euro, ca mai pun si eu.
Scuza-mi aroganta,dar de ce nu investesti tu daca crezi ca profitul e pe masura?
Daca nu doresti sa scoti profit,investitorii cum ar fi rasplatiti?
Un server care nu stie ce-i ala boost! ONLINE DE 4 ANI!
Image
Image
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6269
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

07 May 2012, 22:47

Sunt pe faliment. Nu am de unde.
Investitorii fie isi vor primi banii inapoi, fie le pot vinde cartea la un pret mai mic decat cel initial.
ciupy23
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 26
Joined: 22 Jan 2011, 17:00
Detinator Steam: Da
CS Status: :*
Detinator server CS: Respawn.xtime-zone.c
Contact:

09 May 2012, 16:57

@La@ur Nu am nimic cu tine ,dar dai faliment pentru-ca pui preturi prea exagerate si nimeni nu cumpara de la tine ,ma refer in general la toate proiectele facute de tine :).


Public.SkillMaster.ro
User avatar
Pavel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3610
Joined: 17 Feb 2011, 22:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Nume anterior: xkeze.
Fond eXtream: 2
Location: Bucuresti
Has thanked: 71 times
Been thanked: 102 times

09 May 2012, 20:38

ciupy23 wrote:@La@ur Nu am nimic cu tine ,dar dai faliment pentru-ca pui preturi prea exagerate si nimeni nu cumpara de la tine ,ma refer in general la toate proiectele facute de tine :).
Nu La@ur pune preturi mari ci voi nu va permiteti.Voi luati de la toti cu "firme".Serviciile oferite de laur sunt bine calculate ,ca pret si calitate.Ganditi-va ca extreamhost tine si extreamcs si site-ul lui m2rkus,sunt doua site-uri mari(exemplu de calitate).
ON:Bafta cu site-ul si sper sa ai cat mai multi clienti
AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

19 May 2012, 10:07

ciupy23 wrote:@La@ur Nu am nimic cu tine ,dar dai faliment pentru-ca pui preturi prea exagerate si nimeni nu cumpara de la tine ,ma refer in general la toate proiectele facute de tine :).
Absolut de acord.Cat despre proiectul acesta nu cred ca esti in masura (cel putin nu acum, cu timpul doar) sa ceri atatia bani pentru o astfel de "munca".
Oricum ideile si ceea ce ai facut este super ok, dar prea multi bani doresti sa faci si eu zic ca nu e bine.Calitatea este una superioara nu zic ca nu, dar mai domol :D !
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6269
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

19 May 2012, 21:08

Investiti in tigari, bautura, anturaj si pierdut timpul aiurea oricand, si investiti mult mai mult decat o sedinta de 10 euro. Nu va dati seama defapt cat de ieftine sunt serviciile oferite de mine, iar asta fiindca preferati viciile mult mai mult decat sa iesiti din zona de confort.
Totul este ok si va respect alegerea si opinia, atat timp cat nu va plangeti de viata pe care o aveti. Si ma deranjeaza cel mai mult faptul ca multi de pe forum au frustrari si vin aici sa si le exprime, injurand, urand pe unul si pe altul si alte forme de manisfestare.
Prima data cand am vrut sa ajut oamenii, m-am gandit ca cel mai bun loc de a incepe ar fi comunitatea mea, fiindca o stiu si am vazut ca oamenii care o alcatuiesc nu sunt chiar cei mai exemplari.
Decizia e a voastra. Sunteti raspunzatori pentru propriile decizii.

In rest, numai bine >:D<
AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

20 May 2012, 10:10

La@ur wrote:Investiti in tigari, bautura, anturaj si pierdut timpul aiurea oricand, si investiti mult mai mult decat o sedinta de 10 euro. Nu va dati seama defapt cat de ieftine sunt serviciile oferite de mine, iar asta fiindca preferati viciile mult mai mult decat sa iesiti din zona de confort.
Totul este ok si va respect alegerea si opinia, atat timp cat nu va plangeti de viata pe care o aveti. Si ma deranjeaza cel mai mult faptul ca multi de pe forum au frustrari si vin aici sa si le exprime, injurand, urand pe unul si pe altul si alte forme de manisfestare.
Prima data cand am vrut sa ajut oamenii, m-am gandit ca cel mai bun loc de a incepe ar fi comunitatea mea, fiindca o stiu si am vazut ca oamenii care o alcatuiesc nu sunt chiar cei mai exemplari.
Decizia e a voastra. Sunteti raspunzatori pentru propriile decizii.

In rest, numai bine >:D<
Uite eu de cand is mic am fost invatat sa nu beau, sa fumez, sa ma droghez si alte prostii pe care orice copil dintr-o familie normala primeste o educatie de acest gen, altii mai primesc si alte sfaturi bune.Ceea ce faci tu sunt pentru cei care sunt sa zicem asa sariti de pe fix, au probleme de comportament si frustrari din viata reala si vin aici si se consuma.Prin simplul fapt ca ai creat acest forum tu deja i-ai ajutat sa se descarce aici si considera ca serviciul este deja a doua cale de a isi remedia comportamentul.

Un exemplu mai concret ar fi urmatorul: Ai o prietena si nu esti multumita de ea te duci la alta si o "aranjezi".Dupa ce am facut eu asta tu vii si imi spui stai ca iti dau alta, dar defapt eu m-a saturasem cu cea de a doua.Prin forumul acesta, ai salvat multi copii :)).Multi isi descarca frustrarile aici si e arhi-suficient.

Bafta.
User avatar
bLeddy.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 41
Joined: 03 May 2010, 21:23
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Contact:

25 May 2012, 00:50

La@ur wrote:Investiti in tigari, bautura, anturaj si pierdut timpul aiurea oricand, si investiti mult mai mult decat o sedinta de 10 euro. Nu va dati seama defapt cat de ieftine sunt serviciile oferite de mine, iar asta fiindca preferati viciile mult mai mult decat sa iesiti din zona de confort.
Totul este ok si va respect alegerea si opinia, atat timp cat nu va plangeti de viata pe care o aveti. Si ma deranjeaza cel mai mult faptul ca multi de pe forum au frustrari si vin aici sa si le exprime, injurand, urand pe unul si pe altul si alte forme de manisfestare.
Prima data cand am vrut sa ajut oamenii, m-am gandit ca cel mai bun loc de a incepe ar fi comunitatea mea, fiindca o stiu si am vazut ca oamenii care o alcatuiesc nu sunt chiar cei mai exemplari.
Decizia e a voastra. Sunteti raspunzatori pentru propriile decizii.

In rest, numai bine >:D<
Ce experienta ai tu ma? ai trecut prin viata destul sa poti da sfaturi utile? "Investiti in tigari, bautura, anturaj si pierdut timpul aiurea oricand, si investiti mult mai mult decat o sedinta de 10 euro."
Fii serios baiete , tu vrei sa consiliezi copii la varsta care o ai?
btw; nu te mai obosi sa imi raspunzi , de la 1 timp te dai mare psiholog si spui la toti ca au frustrari , nu cumva tu esti ala frustratu' care incearca sa faca banii dupa prostia copiilor?
.peace
Last edited by Laur eXtream on 25 May 2012, 09:24, edited 2 times in total.
Reason: "Peace" sa fie :). Nu ma mai obosesc.
y u c: bbc
Post Reply

Return to “Productia eXtream”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 7 guests