CsBlackZone/WEBCS TEPARI : Stefan / Legend

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
lyvyu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 10
Joined: 18 Dec 2012, 13:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

17 Mar 2014, 23:55

Bogdane "Legend" in primul rand esti un raton nu sti nimic in al 2-ilea rand daca nu eram noi te mancau caini si in al treilea rand NU A FOST TRAKER-UI pe nici un server doar pe platforma dar esti prea ***** sa intelegi.

De fapt povestea este alta eu o stiu cel mai bine fiindca el cu mine a discutat si o spun pe scurt sa inteleaga toti.

Noi am facut 1 bucata platforma drop am impelemntat ceea ce am crezut de cuvinta pe 2 ipuri, apoi sa trezit Legend ca vrea si el platforma ok am zis hai sa ii dam cu toate ca el era plecat in alta comunitate si noi i-am lasat dns-urile si tot, dupa o perioada a fost o mica schimbare la platformele noastre am implementat traker-ui boon Bogdan nu sunt ce a facut el pe acolo si a zis "LyVyU pune si mie din nou addonsul ca nu sunt ce drak nu mere" ok am pus addonsul am schimbat toate cele cu ip lui dar am uitat sa sterg fisierul precache din addons/amx/config, acesta era acolo deoarece eu am luat adonsul cu up date de la mine in schimb am scos pluginul. Dupa vreo 2-3 zile a intrat Bogdan a vazut el fisierul acela acolo si a zis cat la tinut gura "BAAA NE FURI PLAYERY?" eu am zis stai calm nu iti ia nimeni nimic si de aici a inceput taraboiul iam zis sa verifice ca nu ii baga nimic in cs dar nu am avut cu cine sa ma inteleg...

Ori cum Bogdane esti si vei fi degeaba FOREVER ai plecat de unde iti era bine acum plangi si te muti din comunitate in comunitate dc nu esti real :))) aa te stie lumea ca esti TEPAR? =)) in locul tau nu mai deschideam gura RULS pentru tine este o icoana la care te-ai inchinat si apoi ai invatat sa manaci... in rest iti urez "NUMAI BINE" si spor la tras tepe ca de asa se poarta.
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
RoyalServer
User avatar
LEGEND_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1151
Joined: 19 Aug 2012, 21:23
Detinator Steam: Da
CS Status: Cap
SteamID: legend_hbi
Reputatie: Fost manager arena.extreamcs.com
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Satu-Mare
Has thanked: 29 times
Been thanked: 23 times
Contact:

18 Mar 2014, 07:44

ce dupe pe voi cand mi-ai pus adonsu de la platfm ta nici nu stiai de trakerUL nici extream nu stia.. si tu vi mie si imi zici ca mi-ai pus cu ubdateu :)) alt ceva ca sa te scoti nu ai gasit. si stai calm ca o sa vina si zile negre si pentru voi !
lyvyu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 10
Joined: 18 Dec 2012, 13:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

18 Mar 2014, 11:21

Da Bogdane asa o vina dar hmm oare chiar tu chiat nu te poti trezi din prostie ?
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
User avatar
LEGEND_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1151
Joined: 19 Aug 2012, 21:23
Detinator Steam: Da
CS Status: Cap
SteamID: legend_hbi
Reputatie: Fost manager arena.extreamcs.com
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Satu-Mare
Has thanked: 29 times
Been thanked: 23 times
Contact:

18 Mar 2014, 12:54

lyvyu wrote:Da Bogdane asa o vina dar hmm oare chiar tu chiat nu te poti trezi din prostie ?
vorbeste te rog limba romana si am sati raspund la intrebare !
User avatar
vAc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3118
Joined: 10 Apr 2011, 20:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 229 times
Been thanked: 227 times

18 Mar 2014, 13:10

LegeNNND wrote:
lyvyu wrote:Da Bogdane asa o vina dar hmm oare chiar tu chiat nu te poti trezi din prostie ?
vorbeste te rog limba romana si am sati raspund la intrebare !
Cine se trezi sa vorbeasca de limba romana.
User avatar
LEGEND_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1151
Joined: 19 Aug 2012, 21:23
Detinator Steam: Da
CS Status: Cap
SteamID: legend_hbi
Reputatie: Fost manager arena.extreamcs.com
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Satu-Mare
Has thanked: 29 times
Been thanked: 23 times
Contact:

18 Mar 2014, 13:57

vAc wrote:
LegeNNND wrote:
lyvyu wrote:Da Bogdane asa o vina dar hmm oare chiar tu chiat nu te poti trezi din prostie ?
vorbeste te rog limba romana si am sati raspund la intrebare !
Cine se trezi sa vorbeasca de limba romana.
Si tu te bagi ca musca-n plate ! ( macar eu scriu ca sa inteleaga lumea. nu ca el nu inteleg nimic din ce ma intrebat ! )
cossymex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 09 Nov 2012, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

18 Mar 2014, 18:28

se intelege mai mult din ce spune liviu :)) , infine , nu ne poti face tepari pentru ca ti-am dovedit realitatea. Nu facea nimic acel trackerui pentru ca aveai redirect setat pe 0. Mai bine taci.
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
User avatar
LEGEND_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1151
Joined: 19 Aug 2012, 21:23
Detinator Steam: Da
CS Status: Cap
SteamID: legend_hbi
Reputatie: Fost manager arena.extreamcs.com
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Satu-Mare
Has thanked: 29 times
Been thanked: 23 times
Contact:

18 Mar 2014, 18:45

cossymex wrote:se intelege mai mult din ce spune liviu :)) , infine , nu ne poti face tepari pentru ca ti-am dovedit realitatea. Nu facea nimic acel trackerui pentru ca aveai redirect setat pe 0. Mai bine taci.
tot tepari sunteti . va zis si hazecs si anaconda si eu asa ca muchles
cossymex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 09 Nov 2012, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

18 Mar 2014, 23:19

hazze? :)) intreba-l pe el de ce am luat serverul , si anaconda la ce teapa? adevarul cat scria pe site-ul 0ping? Cat a luat problema fiecaruia , atat scria.
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
lyvyu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 10
Joined: 18 Dec 2012, 13:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

19 Mar 2014, 00:52

LegeNNND wrote:
cossymex wrote:se intelege mai mult din ce spune liviu :)) , infine , nu ne poti face tepari pentru ca ti-am dovedit realitatea. Nu facea nimic acel trackerui pentru ca aveai redirect setat pe 0. Mai bine taci.
tot tepari sunteti . va zis si hazecs si anaconda si eu asa ca muchles
Au zis ei sau ai zis tu ? iar Hazze ce a facut sti de vorbesti ? nu nu sti iti zic eu fura playery de la noi cu redirect si dadea masuri cu vand dropuri ;) in concluzie tot tu si cu el sunteti tepati dar ma rog nu sunt dc drak va dau eu voua explicatii.
Tu oricum esti degeaba si asa vei ramane aveam 100 de clienti si ei nu se plang ca le furam playery oare dc ? :)) aa nu furam scuze avem master propriu si le dam playery culmea ce tepari buni suntem noi nu ?
Incerci sa fii ceea ce nu poti fi bai "asta" zis Bogdan care a speriat extream-ul, mai taci din gura cu exemple de TEPARI ca tine.
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
User avatar
LEGEND_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1151
Joined: 19 Aug 2012, 21:23
Detinator Steam: Da
CS Status: Cap
SteamID: legend_hbi
Reputatie: Fost manager arena.extreamcs.com
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Satu-Mare
Has thanked: 29 times
Been thanked: 23 times
Contact:

19 Mar 2014, 14:27

lyvyu wrote:
LegeNNND wrote:
cossymex wrote:se intelege mai mult din ce spune liviu :)) , infine , nu ne poti face tepari pentru ca ti-am dovedit realitatea. Nu facea nimic acel trackerui pentru ca aveai redirect setat pe 0. Mai bine taci.
tot tepari sunteti . va zis si hazecs si anaconda si eu asa ca muchles
Au zis ei sau ai zis tu ? iar Hazze ce a facut sti de vorbesti ? nu nu sti iti zic eu fura playery de la noi cu redirect si dadea masuri cu vand dropuri ;) in concluzie tot tu si cu el sunteti tepati dar ma rog nu sunt dc drak va dau eu voua explicatii.
Tu oricum esti degeaba si asa vei ramane aveam 100 de clienti si ei nu se plang ca le furam playery oare dc ? :)) aa nu furam scuze avem master propriu si le dam playery culmea ce tepari buni suntem noi nu ?
Incerci sa fii ceea ce nu poti fi bai "asta" zis Bogdan care a speriat extream-ul, mai taci din gura cu exemple de TEPARI ca tine.
Infine voi nu vreti numa sa va scoateti din rahat.. Vati facut masterserver ca ip-urile voastre is banate in toate sieurile. de bost. exemplu cand eram la voi am vrut sa bostez setmaster si a mers. dupa ce am bostat imi da add radu de le setmaster Refound la bani + ban Motiv: ai host de la ruls ! Clara treaba nu ? si in masteru vostru se afla si playeri mei ce iati furat !

Toti va stiu ca sunteti buni numa de furat :)) in multe topicuri am vazut pe aici !
cossymex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 09 Nov 2012, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

19 Mar 2014, 16:43

normal ca sunt si din playerii tai , doar ti-am luat dnsul cand ai plecat. Macar fur cinstit nu tepar. Acum spui de noi dar tu cand foloseai nu furai nu? :))
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 15 guests