CsBlackZone/WEBCS TEPARI : Stefan / Legend

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Shadow321
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 10
Joined: 25 Dec 2013, 22:25
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Contact:

25 Dec 2013, 23:36

Dupa ce am incheiat colaborarea dropuri +xred si noi am dat inapoi tu ai zis asa : Sv vostru o sa stea maxim 10/22 . Am facut tot posibilul sa te dezamagesc si sta 21/22 + automat neam mutat autoconnectu pe ip deoarece nu mai era sigura "sederea" noastra mai ales flegmatic cum vorbeai si ca ne zbori ;) . Si dupa ce am plecat azi . 1 nu neati dat afara uitate la ce ora am facut cererea dns pe old si cand am schimbat numele noi inca aveam la voi dns :) . Dupa ce am am plecat noi voi ai luat rpd DNS ca doar sunteti FONDATORI si na trebe sa mai luat niste playeri si din asta . Dar nu ii bai viata merge inainte cu bune cu rele !
RoyalServer
User avatar
LEGEND_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1151
Joined: 19 Aug 2012, 21:23
Detinator Steam: Da
CS Status: Cap
SteamID: legend_hbi
Reputatie: Fost manager arena.extreamcs.com
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Satu-Mare
Has thanked: 29 times
Been thanked: 23 times
Contact:

25 Dec 2013, 23:40

Shadow321 wrote:Dupa ce am incheiat colaborarea dropuri +xred si noi am dat inapoi tu ai zis asa : Sv vostru o sa stea maxim 10/22 . Am facut tot posibilul sa te dezamagesc si sta 21/22 + automat neam mutat autoconnectu pe ip deoarece nu mai era sigura "sederea" noastra mai ales flegmatic cum vorbeai si ca ne zbori ;) . Si dupa ce am plecat azi . 1 nu neati dat afara uita-te la ce ora am facut cererea dns pe old si cand am schimbat numele noi inca aveam la voi dns :) . Dupa ce am am plecat noi voi ai luat rpd DNS ca doar sunteti FONDATORI si na trebe sa mai luat niste playeri si din asta . Dar nu ii bai viata merge inainte cu bune cu rele !
viata merge. si voi picat incet incet. daca nu eram eu nu aveat nici autoconnect cu 6 cfg. / nu aveat binduri / nu aveati atati playeri pe sv.

+ daca nu era kidu nu aveati nici adons tiganilor

si stiu ca doare adevartu.. dar asta e nu incerca sa va scoateti in ktt ca nu merge. Tigani !
User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

26 Dec 2013, 18:55

@omugnom: Numai tu nu te bagasei in topic, stupidule! Da-i pe logout si fa-ti alt cont cu un alt nume ca nu ai tu fata sa porti numele ala, pretenas.

@Legend:
1.Ne-ati scos tot si am ramas si fara dropurile lui Alin si serverul sta 22/22 asa ca gura.
2.Autoconnect am facut singur pe 6 cfg-uri si te pot invita pe server sa dai cu ochiul ca e pe 6.
3.Cu kidu a fost o mica neintelegere de care el la 21 ani se leaga peste tot si chiar daca nu ma ajuta kidu imi faceam singur addons tinand cont ca addonsul facut de kidu a fost conceput de mine cu L4D si 40% munca mea, iar tot ceea ce a pus pe server este in lista de pluginuri ZP de pe alliedmods insa apreciez ajutorul lui chiar daca m-a jignit peste tot.
4.Ti-e ciuda ca ne merge bine si ti-e ciuda ca serverul e bun si ti-e ciuda ca n-ai ce sa-mi faci!
User avatar
Ra # k1du
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1246
Joined: 03 Feb 2012, 15:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Best player of the week !
Detinator server CS: furien.cyberz.ro
SteamID: kdzlovefun
Has thanked: 81 times
Been thanked: 42 times
Contact:

26 Dec 2013, 22:10

gloryous wrote:@omugnom: Numai tu nu te bagasei in topic, stupidule! Da-i pe logout si fa-ti alt cont cu un alt nume ca nu ai tu fata sa porti numele ala, pretenas.

@Legend:
1.Ne-ati scos tot si am ramas si fara dropurile lui Alin si serverul sta 22/22 asa ca gura.
2.Autoconnect am facut singur pe 6 cfg-uri si te pot invita pe server sa dai cu ochiul ca e pe 6.
3.Cu kidu a fost o mica neintelegere de care el la 21 ani se leaga peste tot si chiar daca nu ma ajuta kidu imi faceam singur addons tinand cont ca addonsul facut de kidu a fost conceput de mine cu L4D si 40% munca mea, iar tot ceea ce a pus pe server este in lista de pluginuri ZP de pe alliedmods insa apreciez ajutorul lui chiar daca m-a jignit peste tot.
4.Ti-e ciuda ca ne merge bine si ti-e ciuda ca serverul e bun si ti-e ciuda ca n-ai ce sa-mi faci!
A fost conceput de tine ? Eu ti-am zis ti-l fac cum doresti, nu a fost conceput de tine, si da ti-am zis degeaba plugin-urile sunt moca cand tu nu ai habar sa iti faci un addon!
PS : Oricum ai fost nesimtit, daca apreciai ajutorul meu imi dadeai addonul sa-l am in pc, oricum nu am avut timp sa-l public, sa-l fac si sa-l public mai exact dar ti-am promis ca o fac sa se termine revelionul si tot addonul cu tot ce contine ti-l fac public.
http://evict.ro - un forum pentru toti !
User avatar
k i n g
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3092
Joined: 17 Sep 2012, 12:23
Detinator Steam: Da
CS Status: x
Reputatie: Fost moderator ajutator
Restrictie moderator
Nume anterior: k1NNG , TheKing
1.5/3
Utilizator neserios ( tepar )
Location: Pitesti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 101 times

26 Dec 2013, 22:11

E clar ce persoane sunt ca folosesc autoconnect.
_.m!NNimaL.[;x]
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 212
Joined: 28 Jun 2012, 13:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times
Contact:

27 Dec 2013, 11:09

dL.papadiEEE wrote:
S3ekEr^ wrote:gloryous sa-mi bag **** pe unde te duci numai te certi zau =)))
Gajik,csblack,k1du, peste o saptamana faci topic cu csoutstanding

Nu ma bag cine are dreptate dar care da dropuri ? =))
CSBZ a dat dropuri . Si gloryous a furat !
:)))))))) se pare ca si csbz ca si gajik tot tepari :)) dupa opinia lu gloryous, cum a zis seker peste 1 saptamana asteptam topic cu csoutstanding :))) acest topic nu poate decat sa ma incante aveti grija va rog mie mi-a zis ca, gajik si serveru meu sunt pe lista neagra acm e si csbz :)) urmeaza csoutstanding pe "lista morti a lu gloryous" :))) (omu de baza si respectat in extream, si vad ca, in coversatia de pe mes purtata cu legend ai folosit aceleasi expresii cum ai facut cu mine cu morti etc, jalnic , gloryous tu nu ti-ai luat seama inca? tu incerci sa cazi om cinstit da esti doar un copil copac te crezi tu cel mai despet da esti cel mai prost dupa planeta se vede asta in limbaju tau de cioban ca numai sa injuri sti sa vb civilizat nu tea invatat mamica inca asai ? sau ai crescut in padure cu lupii habar n-am in concluzie controleazati limbaju asta de "copil" si nu te mai da tu mare smardoi ca odata si odata ti se infunda si o sa ajungi in pioneze ;) vb aia ciocu mic si joc de glesne aveti si voi sv de 2 saptamani si deja credeti ca le stiti pe toate dar voi saraci sunteti una cu pamantu cred ca in conversatia aia plangeai cand scriai lafel cum ai facut si cu mine te rodea invidia :))

ps: gloryous incet incet esti cu un picior in groapa :)) si am presimntirea co sa fi banat pe unde te duci tu cu shadow furati tot ce va vine in mana :)) in cazu vostru pe sv :D
Image
User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

27 Dec 2013, 17:44

@Minimal: Vorbesc frumos atata timp cat este reciproc, iar voi toti ati folosit un limbaj neadecvat in fata mea.Nu, nu ma dau destept insa stii ca-n sportul asta iti dau sah-mat si nu ma laud.
Problema la voi e ca vreti sa pareti victime aici pe extream venind cu tot felul de argumente nejustificate si pe langa asta sunteti tari in gura sa pareti ca voi sunteti zmeii si cei seriosi din problema asta.
Nu vreau sa fac atac la persoana ca nu sunt genul insa gura mica ca e mai bine.

@Kidu: Poti sa ma faci in cate feluri vrei tu, ti-am dat addonsul si mi-am cerut scuze pentru neintelegere!

Salpa.
User avatar
dL.papadiEEE
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 863
Joined: 29 Oct 2013, 18:02
Detinator Steam: Da
SteamID: Hulllk_GO
Location: Localhost
Has thanked: 66 times
Been thanked: 75 times

27 Dec 2013, 17:47

gloryous wrote:@Minimal: Vorbesc frumos atata timp cat este reciproc, iar voi toti ati folosit un limbaj neadecvat in fata mea.Nu, nu ma dau destept insa stii ca-n sportul asta iti dau sah-mat si nu ma laud.
Problema la voi e ca vreti sa pareti victime aici pe extream venind cu tot felul de argumente nejustificate si pe langa asta sunteti tari in gura sa pareti ca voi sunteti zmeii si cei seriosi din problema asta.
Nu vreau sa fac atac la persoana ca nu sunt genul insa gura mica ca e mai bine.

@Kidu: Poti sa ma faci in cate feluri vrei tu, ti-am dat addonsul si mi-am cerut scuze pentru neintelegere!

Salpa.
In cazut tau tu ai vrut sa pari victima. Daca nu postai tu aici , legend / stefan nu aveau nicio treaba !
MONSTERS.EXTREAMCS.COM - 46.105.53.221:27015
Monster Invasion - CO-OP Mod
User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

27 Dec 2013, 17:53

dL.papadiEEE wrote:
gloryous wrote:@Minimal: Vorbesc frumos atata timp cat este reciproc, iar voi toti ati folosit un limbaj neadecvat in fata mea.Nu, nu ma dau destept insa stii ca-n sportul asta iti dau sah-mat si nu ma laud.
Problema la voi e ca vreti sa pareti victime aici pe extream venind cu tot felul de argumente nejustificate si pe langa asta sunteti tari in gura sa pareti ca voi sunteti zmeii si cei seriosi din problema asta.
Nu vreau sa fac atac la persoana ca nu sunt genul insa gura mica ca e mai bine.

@Kidu: Poti sa ma faci in cate feluri vrei tu, ti-am dat addonsul si mi-am cerut scuze pentru neintelegere!

Salpa.
In cazut tau tu ai vrut sa pari victima. Daca nu postai tu aici , legend / stefan nu aveau nicio treaba !
Stiu ca esti femeia lor si le iei apararea dar mai usor ca ma nenorocesti.Stefan a zis ca ma pune pe extream =)) pentru ce? PENIBIL.
User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

27 Dec 2013, 21:15

Raportati.

Karie: "Ion Creanga, te pun capra iti fac 3 iezi" (Legend,Stefan,Minimal). >:)

Minimal, vreau dovada ca am zis ca sunt om de baza pe extream.Om de baza pe extream cred ca este un scripter care ajuta utilizatorii asa ca stai jos, nota 2 !
Cu totii suntem buni la acuzatii nefondate insa cand e sa aratam dovezi ne dam un pas in spate.
User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

27 Dec 2013, 21:18

_.m!NNimaL.[;x] wrote:
gloryous wrote:Raportati.

Karie: "Ion Creanga, te pun capra iti fac 3 iezi" (Legend,Stefan,Minimal). >:)

Minimal, vreau dovada ca am zis ca sunt om de baza pe extream.Om de baza pe extream cred ca este un scripter care ajuta utilizatorii asa ca stai jos, nota 2 !
Cu totii suntem buni la acuzatii nefondate insa cand e sa aratam dovezi ne dam un pas in spate.
daca iti arat poza cand ai zis ca esti om respectat aici pe extream (de baza) ce faci ?
Nu am zis ca sunt respectat.Am zis ca am o anumita reputatie, prietene! De om care nu a dat tepe si om serios chiar daca are 15 ani si care are ceva in minte nu ca tine :*
Last edited by h4wk on 27 Dec 2013, 22:11, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru offtopic!
User avatar
#Gam3.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 187
Joined: 09 Jul 2013, 12:19
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 37 times
Been thanked: 14 times

28 Dec 2013, 14:33

Zici csblackzone si tragi apa.
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 8 guests