[NESERIOSI] DarkHost.RO - Suspenda TS-uri

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

kaZzy Cs
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 96
Joined: 26 Mar 2017, 11:14
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: CSGO.EVILS.RO
SteamID: PGL kaZzy
Reputatie: Utilizator neserios
Fond eXtream: 0
Location: Italia
Contact:

14 Jul 2018, 11:02

Andrei # QualTech wrote:Salutare, astazi o sa va spun despre "minunata firma DarkHost :') :') " in jurul orei 13:12 minute, eram pe ts-ul meu hostat de cei de la qualtech, si eram cu cativa baieti din staff ( de pe ts ) , reinstalasem TS-ul, pentru al "face mai atractiv" si lucrez eu ce lucrez, vad ca vine domnul "Mirc" pe ts, vorbeste ce vorbeste, dupa incepe sa faca reclama la ts-ul lui "ts.darkelite.ro" , Eu l-am banat, dupa aproximativ 10 minute, ma trezesc cu un telefon din partea lui ->
Mirc -> Salut
Eu -> Salut
Mirc -> Vezi ca ti-am suspendat ts-ul
Eu -> De ce?
Mirc -> lncepuse sa vorbeasca el ceva acolo, ca nu stiu ce , ca nu stiu ce . Avea legatura ca l-am banat pe ts-ul meu de la qualtech.
Eu -> Asculta-ma sa vorbim..
Si imi inchide lepra. Dupa cateva minute ma gandesc sa-l sun. Dar ce sa vezi, omul nu raspunde. Asa ca m-am gandit sa ii dau mesaj. O sa las dovada mai jos cu mesajul.

Dovada SMS -> https://postimg.cc/image/bg1mmuhvb/
Dovada ca M-a sunat -> https://postimg.cc/image/hgzbk0jxz/

-rep DarkHost, firma de *** . Se lauda cu "ts-uri de la ovh" intr-adevar au ts-uri de la ovh, dar nu stie sa activeze protectia lor. Au putine ip-uri asa ca suspenda ts-urile clientilor. Nu ofera gamepanel, decat yatqa. Jeguri DarkHost! Aveti Grija!

Cate un :up: va rog?
Nu te mai caca pe tine,darkhost nu face asa ceva
*******************
TS.EVILS.RO
*******************
RESPAWN.ENJOYGAME.RO
*******************
CSGO.EVILS.RO

*******************
https://evils.ro/forum//
*******************
RoyalServer
User avatar
BdKode
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 56
Joined: 15 May 2016, 20:29
Detinator Steam: Da
SteamID: rbdkode
Fond eXtream: 0
Location: Satu-Mare
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

14 Jul 2018, 11:11

Mr.Dr.Sir.Go wrote:
BdKode wrote:
Zici că avem servici de 2 lei? Te-am inteles așa .
Și să fim sinceri nu cred că toată lumea a inceput cu toate licențele și firma. Macar noi avem firma înregistrată și licență GameCP și WHMCS .
Din cate se vede esti doar un " PAPAGAL " ..nu te duce capul sa scrii corect ..ce sa mai vorbim sa administrezi o firma de ***...faci ce fac alti ..Penibil cu P mare ..si te mai si lauzi ca te-ai luat dupa alti ...

Daca toti inaitea ta au trebuit sa suga " p u l a" ca sa isi deschida firma..tu ce faci PAPAGALE..o sugi si tu ?
Deci , eu nu ma iau dupa alti , eu vreau doar sa fac bani , nu deschizi o firma de hosting ca nu ai ce face sau ca o deschizi sa o ai sa fi cineva , eu am deschis firma ca sa fac bani cu ea . Cat despre alti , eu am dat doar un exemplu ca se zicea ca nu am licenta atph , sunt firme vechi care au ani si nu ai licenta , eu din start am inceput cu licenta WHMCS , GAMECP si Firma deschisa . Deci nu se poate spune ca DarkHost este o firma fantoma .
- wWw.InvisionFiles.CoM -
we offer you the files you need!
Înainte să vorbești la adresa mea, mai gândește-te o dată !

The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

14 Jul 2018, 11:33

Eu tind sa cred ca este vorba de concurenta, pana se trage o concluzie inchid subiectul pentru a evita spamul si certurile sau jig irile.O sa revina un administrator cu un raspuns, numai bine.

Deci primesc mesaj de la domnu cu qualtech, ala mare hacker isi baga shell si cand i se suspenda serviciul cica tepari.Bai nene voi ganditi ca nimeni de pe tot globul nu accepta SHELL, eu v as da una in cap ca poate va reveniti!!!

Amuzant pm ul si postarea lu ala de pe facebook

Image
Image
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Yandex [Bot] and 28 guests