dodysr - Melvin - Tepar

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
Te-am_prins
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1227
Joined: 25 Jan 2014, 16:32
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: 89.40.233.130
SteamID: Fix pe asta il stiu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (7 luni)
1 avertisment scos (-2 luni club)
-1 warn (anti-tepari shop)
Location: Bucuresti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 90 times
Contact:

13 May 2018, 17:02

Salutare
Poate nimeni nu a observat dar acest baiat
| Afiseaza codul
dodysr-u57942.html
este teparul de Melvin (Utilizatori noi pe forum nu au de unde sa il stie)
Nu-mi pasa ca acum nu a mai dat nici o teapa sau ceva si din cate vad de ce sa nu incurajam utilizatorii care au dat tepe in trecut sa ramana pe forum ? Am dat pm unui administrator nici macar raspuns nu am primit inapoi.
Dovezi :
Sa incepem cu inceputul,zilele trecute l-am atentionat pe Vlad ca acest membru este un tepar vechi,i-am lasat un pm si nu am primit nimic inapoi de la el.
In regula,am zis ca sigur ceva nu e in regula aici si am decis sa fac atunci cateva ss-uri.
In primul ss puteti observa steamid-ul utilizatorului,acest steamid era folosit de teparul de melvin prin 2015 sau cand era
https://ibb.co/njb3GJ
Dupa care puteti vedea aici pm-urile catre staff
https://ibb.co/dAZ7bJ
In primul pm am fost ignorat de catre Vlad
Mesajul a fost in felu urmator :
| Afiseaza codul
Quote message Report private message Delete message
Salut,de curand ma uitam pe aici si am dat peste un membru dodysr-u57942.html

Am stat si l-am analizat putin din pura curiozitate si am vazut steamid-ul lui.Tipu in trecut a fost un tepar aici pe forum dupa steamid-ul ala si chiar avea si niste topicuri din ce imi aduc eu aminte,imi aduc aminte ca in trecut am fost tepuit de cineva cu acest nume.
Daca dai o cautare pe google cu steamid-ul si dupa dai la poze o sa gasesti o multime de postari
Poftim
security-zone/melvin-epar-t245369.html
Si mai sunt si multe altele pe google.Inainte avea un alt nume sau ceva si avea reputatie.
Sunt foarte sigur ca este acest tip deoarece nu si-ar pune cineva steamid-ul ala doar ca sa fie
Zic eu un mesaj care putea fii bagat in seama.
Dupa care am zis sa trimit mesaj unui moderator care dupa parerea mea ii cunoaste pe majoritatea teparilor de aici.
Si el crede ca este Melvin.
https://ibb.co/noUZOy
Dupa care am zis sa ma uit putin pe aici sa analizez cum sta treaba dupa cateva zile,ghici ? Utilizatorul de mai sus si-a schimbat dupa atata timp steamid-ul de la profil ca sa nu mai apara melvin acolo,va rog sa faceti comparatia dintre ss-ul pus de mine si steamid-ul lui de acum.Noroc ca am facut ss atunci.
Ok,ne uitam la postarile lui de acum cativa ani si ce observam ?
https://ibb.co/e86yiy
Iar aici s-o dat de gol direct ca este el
https://ibb.co/b1NFVd
Aici aveti topicurile lui de tepar
| Afiseaza codul
security-zone/melvin-epar-t245369.html
Iar daca dati o cautare pe google la poze o sa gasiti o gramada.
Unele topicuri nici nu mai exista vad
Dovada clara ca este el https://ibb.co/j1Sw3y
Face cineva ceva in privinta lui ? Este un tepar cu un alt cont,parca puneati reputatie si chestii.Sa o vad si pe asta

Inca o dovada care atesta ca este el https://ibb.co/fe0G3y
Are adresa de steam id la fel ca pe contul de pe care dadea tepe.
| Afiseaza codul
melvin-u37477.html
P.S am filmare la tot in caz ca se modifica ceva si spune-ti ca este inspect element.
RoyalServer 2
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

13 May 2018, 18:00

anunturi/cumpar-euro-sms-t354835.html#p2708261

Puii mei sufera grasu` asta mai rau decat Iulia Albu cand purta gaina pe post de poseta.
Image
User avatar
Te-am_prins
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1227
Joined: 25 Jan 2014, 16:32
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: 89.40.233.130
SteamID: Fix pe asta il stiu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (7 luni)
1 avertisment scos (-2 luni club)
-1 warn (anti-tepari shop)
Location: Bucuresti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 90 times
Contact:

13 May 2018, 18:02

The Kalu wrote:anunturi/cumpar-euro-sms-t354835.html#p2708261

Puii mei sufera grasu` asta mai rau decat Iulia Albu cand purta gaina pe post de poseta.
:mocanu: :mocanu: :mocanu: :mocanu:

Am ras
Ca sa nu mai dau edit la topic o sa las aici fb-ul lui si puteti compara numele lui din ss-ul pus de mine unde se prezenta pentru moderator ajutator cu numele lui de pe fb
Proflu lui de facebook : https://www.facebook.com/c.nelu123
User avatar
adidass'
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 147
Joined: 27 Dec 2017, 18:02
Detinator Steam: Da
CS Status: nu stiu sa scriu.
SteamID: anxiety-ag
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Utilizator neserios (tepar)
Nume anterior: anxiety.
Fond eXtream: 0
Location: Amparai, Sri Lanka
Contact:

13 May 2018, 22:39

OOOOO, Domnu' Nelu, cum o mai duceti ? ? Am o intrebare, nu v-au dat aia de la "EMAG" salariul sau nu ai castigat nimic cu host-ul tau ?
Ghotic WARE CS:GO CHEAT - NR. 1 ! UPDATE ZILNIC

http://ghotic.ro/forum/index.php?/annou ... sgo-cheat/
User avatar
meLvin
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 820
Joined: 02 Jul 2012, 13:14
Detinator Steam: Da
SteamID: zanacamatar
Reputatie: Ban 2 luni !
Utilizator neserios (tepar)
Location: Rosiori de Vede
Has thanked: 35 times
Been thanked: 28 times

14 May 2018, 12:09

Salutare, bai, stiti ce mi se pare cel mai interesant? Faptul cum acest copilas isi cauta atentie fara sens. Niciodata nu am incercat sa ascund istoricul acelor tranzactii mai putin reusite de cativa euro, precum nici acel cont nu am incercat sa il ingrop, doar ca am avut cateva probleme cu respectivul cont si nu l-am putut accesa o perioada destul de lunga, automat mi-am inregistrat respectivul cont, acesta fiind recuperat in urma unei discutii cu vlad acum ceva timp(Baiatu' a fost ok si m-a ajutat, nu am nicio treaba cu el), iar asta arata ca nu am avut nici cea mai mica intentie de a-mi ascunde identitatea.

Nu voi intra in polemici cu voi in ceea ce priveste castigurile mele sau salariul pe care il am, insa cel mai usor este sa cautati in topicurile din categoria anunturi si veti gasi tranzactii de cateva sute de euro incheiate cu succes in ultimele 2-3 luni ( search.php?keywords=&terms=all&author=dodysr&fid%5B%5D=14&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=topics&st=0&ch=300&t=0&submit=Search ) .
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

14 May 2018, 16:15

meLvin wrote:Salutare, bai, stiti ce mi se pare cel mai interesant? Faptul cum acest copilas isi cauta atentie fara sens. Niciodata nu am incercat sa ascund istoricul acelor tranzactii mai putin reusite de cativa euro, precum nici acel cont nu am incercat sa il ingrop, doar ca am avut cateva probleme cu respectivul cont si nu l-am putut accesa o perioada destul de lunga, automat mi-am inregistrat respectivul cont, acesta fiind recuperat in urma unei discutii cu vlad acum ceva timp(Baiatu' a fost ok si m-a ajutat, nu am nicio treaba cu el), iar asta arata ca nu am avut nici cea mai mica intentie de a-mi ascunde identitatea.

Nu voi intra in polemici cu voi in ceea ce priveste castigurile mele sau salariul pe care il am, insa cel mai usor este sa cautati in topicurile din categoria anunturi si veti gasi tranzactii de cateva sute de euro incheiate cu succes in ultimele 2-3 luni ( search.php?keywords=&terms=all&author=dodysr&fid%5B%5D=14&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=topics&st=0&ch=300&t=0&submit=Search ) .
Era sa imi dea o lacrima si povesteai atat de frumos, ptu ptu sa nu te deochi.??
Image
User avatar
Te-am_prins
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1227
Joined: 25 Jan 2014, 16:32
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: 89.40.233.130
SteamID: Fix pe asta il stiu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (7 luni)
1 avertisment scos (-2 luni club)
-1 warn (anti-tepari shop)
Location: Bucuresti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 90 times
Contact:

14 May 2018, 16:19

meLvin wrote:Salutare, bai, stiti ce mi se pare cel mai interesant? Faptul cum acest copilas isi cauta atentie fara sens. Niciodata nu am incercat sa ascund istoricul acelor tranzactii mai putin reusite de cativa euro, precum nici acel cont nu am incercat sa il ingrop, doar ca am avut cateva probleme cu respectivul cont si nu l-am putut accesa o perioada destul de lunga, automat mi-am inregistrat respectivul cont, acesta fiind recuperat in urma unei discutii cu vlad acum ceva timp(Baiatu' a fost ok si m-a ajutat, nu am nicio treaba cu el), iar asta arata ca nu am avut nici cea mai mica intentie de a-mi ascunde identitatea.

Nu voi intra in polemici cu voi in ceea ce priveste castigurile mele sau salariul pe care il am, insa cel mai usor este sa cautati in topicurile din categoria anunturi si veti gasi tranzactii de cateva sute de euro incheiate cu succes in ultimele 2-3 luni ( search.php?keywords=&terms=all&author=dodysr&fid%5B%5D=14&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=topics&st=0&ch=300&t=0&submit=Search ) .
Pf :sob:
Ai intrat si pe acest cont,caut atentie ? Primesc mai multa atentie in viata reala decat primesti tu,de fapt stai,toata lumea se uita dupa burtoaca aia sa vada daca mai are loc sa treaca pe strada la cat de mare esti

Dupa cum vezi laur te-a zburat de pe forum intr-o perioada dupa care ca prin minune ai revenit.Ok,sa lasam treaba asta,faza e ca administratorii si cei care se ocupau de lucrurile astea ziceau ceva ca orice utilizator care a dat teapa sau ceva o sa primeasca reputatia,corect ? Nu ma intereseaza pe mine unde si cum ai facut tu tranzactii daca pana acum aveai nevoie de bani de paine.
Si ca sa stii si tu,numarul tepelor pe care le-ai dat in trecut,nu se compara cu numarul tranzactiilor pe care zici ca le ai facut cu succes.Ce ar fii sa vina toti care au dat o teapa si sa spuna acum ca nu o sa mai dea in viata lor si ca o sa aiba doar tranzactii reusite ? Nu ar trebuie sa le dam o sansa la toti ? Esti exact ca si restu,asa ca nu vad vreo scuza sa nu primesti reputatia pe forumul asta odata ce esti cunoscut ca tepar.
Ti-ai recuperat contul cand tu ai primit ban
Laur o zis in topicul ala in care ai da teapa
"La cat tupeu ai, ai ban direct. Ciao! Du-te pe alte forumuri."
Vlad nu cred ca ti-a vazut trecutul sau nu stiu,oricum,ori suntem seriosi pana la capat si punem la toata lumea care merita reputatia ori nu.Am toate dovezile necesare ca sa primesti reputatia.Si ca sa stii si tu,pe atunci nu era asta cu reputatie parca si era doar site-ul ala unde vedeai teparii.Cum s-o scos asta,trebuia sa iti fie adaugata si tie reputatia cum a fost si la altii dar se pare ca pe tine te-au uitat deoarece mai nou activezi pe un alt cont,dupa cum se vede ai recunoscut singur ca esti acel tepar.
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 27 guests