enixservers neseriosi

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
CristianG.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 262
Joined: 25 Jun 2013, 16:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: CSA-PanelV3.4 UnderDev
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Contact:

09 Dec 2017, 22:16

@xLd de ce trebuie sa le dovedesti la toti copii fara viitor, chiar nu este necesar sa demonstrezi unui frustrat ce are firma respectiva!

LASA-i IN C*** DE FRUSTRATI nu se merita.
CSAPanel Members 1.0 (Lista utilizatori seriosi/neseriosi) :
[*]Demo Project
[*]GitHub Project

CSA War System Engine Final 2.0.0 :
[*]Buy your own license!
RoyalServer 2
User avatar
Tax1r_RMA
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 60
Joined: 12 Feb 2016, 13:47
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Kiev
Contact:

18 Dec 2017, 22:25

(c) xLd^ wrote:
Tax1r_RMA wrote:
Radu eXtream wrote:
Nu am spus ca serverele de teamspeak3 de la noi sunt licentiate, in momentul de fata doar unele servere detin licenta autorizata pentru ca platesc mai mult decat vezi tu pe site.
Sunt unii care isi permit servere de teamspeak3 cu licenta si unii nu, noi dorim sa ajutam ambele parti.
Asa sunt romanii vor totul ieftin, licentiat si protejat.
Putem oferi si servere de teamspeak3 cu licenta, dar logic ca nu va fi pretul afisat pe site, va fi cam de 3 ori mai mult decat este acum.
Salut chiar ma intereseaza cu licenta daca aveti si care sunt serverele alea ca tot ce aveti voi teamspeak 3 sunt craked.
Din verificarile mele detineti vds tni si impartiti clasa de ip 89.40.105 cu alte asa zise firme care la randul lor au vds-uri de la tni, va las mai jos tot ce am gasit pe gametraker
https://www.gametracker.com/search/?que ... .105#searc
Ia spune de unde ai verificat? Ai vorbit cu Razvan si ti-a zis ca sunt vds-uri? =))
http://prntscr.com/hlb5pz
Cu aia am spus tot, nu stiu cu cine ne compari insa daca unu sau altul au vds in tni nu inseamna ca si noi.
Totusi sunt tare curios tu cine ar trebui sa fi prea informatule :)
Pustiu chiar nu ma intereseaza ca ai vds sau dedicat eu am facut o verificare asa in mare pe mine ma interesa doar un teamspeak 3 cu licenta pentru o comunitate din afara chiar daca era pe dedicat sau vds chiar nu era o problema dar am gasit in alta parte, succes in continuare.

CristianG. wrote:@xLd de ce trebuie sa le dovedesti la toti copii fara viitor, chiar nu este necesar sa demonstrezi unui frustrat ce are firma respectiva!

LASA-i IN C*** DE FRUSTRATI nu se merita.
Ba agariciule tu cine esti si care e problema ta iti place sa te bagi asa aiurea prin topicuri? Dute si canta la alta masa.
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

19 Dec 2017, 07:00

Tax1r_RMA wrote:
(c) xLd^ wrote:
Tax1r_RMA wrote:
Salut chiar ma intereseaza cu licenta daca aveti si care sunt serverele alea ca tot ce aveti voi teamspeak 3 sunt craked.
Din verificarile mele detineti vds tni si impartiti clasa de ip 89.40.105 cu alte asa zise firme care la randul lor au vds-uri de la tni, va las mai jos tot ce am gasit pe gametraker
https://www.gametracker.com/search/?que ... .105#searc
Ia spune de unde ai verificat? Ai vorbit cu Razvan si ti-a zis ca sunt vds-uri? =))
http://prntscr.com/hlb5pz
Cu aia am spus tot, nu stiu cu cine ne compari insa daca unu sau altul au vds in tni nu inseamna ca si noi.
Totusi sunt tare curios tu cine ar trebui sa fi prea informatule :)
Pustiu chiar nu ma intereseaza ca ai vds sau dedicat eu am facut o verificare asa in mare pe mine ma interesa doar un teamspeak 3 cu licenta pentru o comunitate din afara chiar daca era pe dedicat sau vds chiar nu era o problema dar am gasit in alta parte, succes in continuare.

CristianG. wrote:@xLd de ce trebuie sa le dovedesti la toti copii fara viitor, chiar nu este necesar sa demonstrezi unui frustrat ce are firma respectiva!

LASA-i IN C*** DE FRUSTRATI nu se merita.
Ba agariciule tu cine esti si care e problema ta iti place sa te bagi asa aiurea prin topicuri? Dute si canta la alta masa.
singuru agarici care se baga aiurea esti tu
User avatar
laurwtf
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2977
Joined: 04 Jun 2011, 10:17
Detinator Steam: Da
SteamID: Retras de mult
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (3 luni)
-1 warn (2 luni club)
Utilizator neserios (tepar)
Location: toor@nacs
Has thanked: 37 times
Been thanked: 115 times

19 Dec 2017, 14:07

CristianG. wrote:@xLd de ce trebuie sa le dovedesti la toti copii fara viitor, chiar nu este necesar sa demonstrezi unui frustrat ce are firma respectiva!

LASA-i IN C*** DE FRUSTRATI nu se merita.
la toti copii :omfg:
User avatar
Stefan
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1868
Joined: 18 Feb 2010, 20:14
Detinator Steam: Da
SteamID: teostefan10
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior: teostefan
0.1/3
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times

19 Dec 2017, 14:22

CristianG. wrote:@xLd de ce trebuie sa le dovedesti la toti copii fara viitor, chiar nu este necesar sa demonstrezi unui frustrat ce are firma respectiva!

LASA-i IN C*** DE FRUSTRATI nu se merita.
Mereu am avut o parere buna despre tine...pana am citit gunoiul asta
ServerTrack
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 53
Joined: 18 Nov 2017, 20:39
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: furien.ghosts.ro
SteamID: mystweez
Fond eXtream: 0
Contact:

24 Dec 2017, 09:54

Nu recomand enixservers. De ce? Pentru ca, detinatorul acestei "firme", isi trimite sclavii sa faca reclama pe servere, si sa caute fondatorii de servere populate, mituindu-i ca le da boost saptmanal, sa mearga in play.a. Pe langaasta, mai am prieteni ce au comandat de la ei, si serviciile sunt de proasta calitate.
(c) xLd^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1275
Joined: 24 Mar 2013, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: id/xldcs
Reputatie: Utilizator neserios
Membru Club eXtreamCS (8 Iun - 8 Aug)
Location: Brasov
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Contact:

24 Dec 2017, 10:13

ServerTrack wrote:Nu recomand enixservers. De ce? Pentru ca, detinatorul acestei "firme", isi trimite sclavii sa faca reclama pe servere, si sa caute fondatorii de servere populate, mituindu-i ca le da boost saptmanal, sa mearga in play.a. Pe langaasta, mai am prieteni ce au comandat de la ei, si serviciile sunt de proasta calitate.
Sti ca vorbesti prostii? De unde pana unde enixservers este detinut de cineva din play-arena? Ba te contrazic enixservers este detinut de cineva din afara comunitatilor.
Oricum ma bucur ca in capusorul ala al tau de copil nu recomanzi ceva pentru ca se face reclama intre servere etc.
Play-Arena este detinuta de mine si lasata catre altii sa o administreze deoarece eu nu am timp sa ma ocup de ea. Ca sa iti raspund si legat de comunitate.
User avatar
Radu eXtream
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 1780
Joined: 12 Sep 2014, 20:32
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/raducu7
Reputatie: eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (22 luni)
0.7 / 3
Fond eXtream: 0
Location: Iași
Discord: RaduSerifu
Has thanked: 39 times
Been thanked: 11 times
Contact:

24 Dec 2017, 10:16

ServerTrack wrote:Nu recomand enixservers. De ce? Pentru ca, detinatorul acestei "firme", isi trimite sclavii sa faca reclama pe servere, si sa caute fondatorii de servere populate, mituindu-i ca le da boost saptmanal, sa mearga in play.a. Pe langaasta, mai am prieteni ce au comandat de la ei, si serviciile sunt de proasta calitate.
Deținătorul firmei nu are nicio treabă cu forumul.
Cred ca ai stat foarte mult să gandești și să comentezi pe langă subiect, să-mi spui si mie ce prieteni ai tu de au comandat la noi si spui ca serviciile sunt de proastă calitate avand in vedere ca n-ai testat tu personal.
Image
| | | | | |
ServerTrack
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 53
Joined: 18 Nov 2017, 20:39
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: furien.ghosts.ro
SteamID: mystweez
Fond eXtream: 0
Contact:

24 Dec 2017, 11:33

Radu eXtream wrote:
ServerTrack wrote:Nu recomand enixservers. De ce? Pentru ca, detinatorul acestei "firme", isi trimite sclavii sa faca reclama pe servere, si sa caute fondatorii de servere populate, mituindu-i ca le da boost saptmanal, sa mearga in play.a. Pe langaasta, mai am prieteni ce au comandat de la ei, si serviciile sunt de proasta calitate.
Deținătorul firmei nu are nicio treabă cu forumul.
Cred ca ai stat foarte mult să gandești și să comentezi pe langă subiect, să-mi spui si mie ce prieteni ai tu de au comandat la noi si spui ca serviciile sunt de proastă calitate avand in vedere ca n-ai testat tu personal.
Stii vorba aia, "minciuna am auzit, minciuna iti zic". Nu am testat serviciile personal, dar un laudator (cu fata de tigan), are un grup de cs pe fb, si se lauda ca are firma host, si comunitate, ca restul sunt copii pe langa el. apoi a aparut sclavul de podo ala sau cum ii zice, si sa merg cu serverul la el in comunitate. Asa se face, nu?
User avatar
Radu eXtream
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 1780
Joined: 12 Sep 2014, 20:32
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/raducu7
Reputatie: eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (22 luni)
0.7 / 3
Fond eXtream: 0
Location: Iași
Discord: RaduSerifu
Has thanked: 39 times
Been thanked: 11 times
Contact:

24 Dec 2017, 12:36

Aici este vorba strict de enixservers, nu comunitate și ce mai îndrugi tu acolo.
Image
| | | | | |
User avatar
Hallelujah
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 44
Joined: 16 Jan 2017, 15:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Love & Life & Lust
Detinator server CS: GO.DARKNIGHT.RO
SteamID: -
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: Leicester,UK
Contact:

24 Dec 2017, 12:41

ServerTrack wrote:
Radu eXtream wrote:
ServerTrack wrote:Nu recomand enixservers. De ce? Pentru ca, detinatorul acestei "firme", isi trimite sclavii sa faca reclama pe servere, si sa caute fondatorii de servere populate, mituindu-i ca le da boost saptmanal, sa mearga in play.a. Pe langaasta, mai am prieteni ce au comandat de la ei, si serviciile sunt de proasta calitate.
Deținătorul firmei nu are nicio treabă cu forumul.
Cred ca ai stat foarte mult să gandești și să comentezi pe langă subiect, să-mi spui si mie ce prieteni ai tu de au comandat la noi si spui ca serviciile sunt de proastă calitate avand in vedere ca n-ai testat tu personal.
Stii vorba aia, "minciuna am auzit, minciuna iti zic". Nu am testat serviciile personal, dar un laudator (cu fata de tigan), are un grup de cs pe fb, si se lauda ca are firma host, si comunitate, ca restul sunt copii pe langa el. apoi a aparut sclavul de podo ala sau cum ii zice, si sa merg cu serverul la el in comunitate. Asa se face, nu?
Un laudator ( cu fata de tigan ) -> xLd, tu esti? =))
Daca e el, nu are 1, are 2 grupuri. Dar asta nu e important.
''Se lauda ca are firma host'' - E suport la respectiva firma, nu o ''are'' el.

Si asta ti-o spune cineva care a fost in respectiva comunitate care presupui tu ca detine si respectiva firma ( ceea ce e o prostie ambulanta )

Cat despre partea de reclama, ehm, ti se pare ca oamenii din spatele unui pc pot fi tinuti cu o lesa de gat la comanda? E o lume virtuala, nu ai ce sa faci.

http://prntscr.com/hrpg9l

http://prntscr.com/hrpgcc

Si...mai latri de reclama? =)
(c) xLd^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1275
Joined: 24 Mar 2013, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: id/xldcs
Reputatie: Utilizator neserios
Membru Club eXtreamCS (8 Iun - 8 Aug)
Location: Brasov
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Contact:

25 Dec 2017, 03:00

Hallelujah wrote:
ServerTrack wrote:
Radu eXtream wrote:
Deținătorul firmei nu are nicio treabă cu forumul.
Cred ca ai stat foarte mult să gandești și să comentezi pe langă subiect, să-mi spui si mie ce prieteni ai tu de au comandat la noi si spui ca serviciile sunt de proastă calitate avand in vedere ca n-ai testat tu personal.
Stii vorba aia, "minciuna am auzit, minciuna iti zic". Nu am testat serviciile personal, dar un laudator (cu fata de tigan), are un grup de cs pe fb, si se lauda ca are firma host, si comunitate, ca restul sunt copii pe langa el. apoi a aparut sclavul de podo ala sau cum ii zice, si sa merg cu serverul la el in comunitate. Asa se face, nu?
Un laudator ( cu fata de tigan ) -> xLd, tu esti? =))
Daca e el, nu are 1, are 2 grupuri. Dar asta nu e important.
''Se lauda ca are firma host'' - E suport la respectiva firma, nu o ''are'' el.

Si asta ti-o spune cineva care a fost in respectiva comunitate care presupui tu ca detine si respectiva firma ( ceea ce e o prostie ambulanta )

Cat despre partea de reclama, ehm, ti se pare ca oamenii din spatele unui pc pot fi tinuti cu o lesa de gat la comanda? E o lume virtuala, nu ai ce sa faci.

http://prntscr.com/hrpg9l

http://prntscr.com/hrpgcc

Si...mai latri de reclama? =)
Uite unu care gandeste. Eu nu prea raspund pe acele grupuri, am moderatori care se ocupa, respectivele grupui le tin doar ca sa imi fac publicitate in rest nu ma intereseaza. Cat despre tigan etc. astea sunt copilarisme pe care eu unu nu le bag in seama. Nu am ce sa le cer unor persoane, daca ii spui zice ca minti insa am avut destule discutii legate de acest subiect si cum am mai zis nu ma intereseaza, nu ma afecteaza ba chiar totul merge din ce in ce mai bine.
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 32 guests