Fantasy1 tepar - sms

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1901
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 242 times
Contact:

08 Mar 2017, 10:23

Cu ban sau nu, reputatia tot o sa fie pusa :)) nu rezista fantasy fara extreamcs :))))))) saracu copil
RoyalServer
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

08 Mar 2017, 11:16

blackgate wrote:Cu ban sau nu, reputatia tot o sa fie pusa :)) nu rezista fantasy fara extreamcs :))))))) saracu copil
Si tu nu ai un unban achitat, nu? Asteptam dovezile, daca mai dai vreun reply aiurea ai warn. Unde te crezi? Eu zic mai bine sa va uitati in gradina voastra, tot traiti in lumea cu monstrii si cu xp.

Ultimul reply va fi al meu, orice reply care va fi dupa mine si nu contine dovada are warn. In cazul in care ai acuzat aiurea, te voi propune la ban pentru acuzatii false. Cand faci un thread (mai ales la security) trebuie sa te gandesti si la consecinte.
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1901
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 242 times
Contact:

08 Mar 2017, 12:08

Mutex wrote:
blackgate wrote:Cu ban sau nu, reputatia tot o sa fie pusa :)) nu rezista fantasy fara extreamcs :))))))) saracu copil
Si tu nu ai un unban achitat, nu? Asteptam dovezile, daca mai dai vreun reply aiurea ai warn. Unde te crezi? Eu zic mai bine sa va uitati in gradina voastra, tot traiti in lumea cu monstrii si cu xp.

Ultimul reply va fi al meu, orice reply care va fi dupa mine si nu contine dovada are warn. In cazul in care ai acuzat aiurea, te voi propune la ban pentru acuzatii false. Cand faci un thread (mai ales la security) trebuie sa te gandesti si la consecinte.
O sa las asta aici : http://web.archive.org/web/201703032247 ... t-servere/
In loc de *reclama* la linkul dat e numele forumului lui fantasy.
Mutex ma faci sa rad copile. Eu decid daca inchizi topicu sau nu si nu imi dai tu mie warn ca asa vrei tu ca o sa am grija si de tine.
Tu nu ai nici un drept sa te bagi. La noapte vin si dovezile finale ca sa mai taci din gura copilasule. Nu ai un drept sa-mi reprosezi faptul ca am achitat unban daca habar nu ai motivul banarii.
Last edited by Mutex on 08 Mar 2017, 12:55, edited 1 time in total.
Reason: Ai scapat de warn datorita acelui link cu furtul de server, poti posta atata timp cat vii cu dovezi concrete, nu un text aiurea pentru +1.
iSpite
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 08 Mar 2017, 12:50
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

08 Mar 2017, 13:08

salut
acel topic pe care la postat blackgate a fost facut de mine, vina este a mea pentru ca am incalcat termenii si conditiile de la host si drept urmare fantasy a avut tot dreptul sa-mi ia serverul.
am revenit pe dust2 si cine nu crede ca nu sunt aceea persoana astept cu un add pe steam sau facebook ->
fantasy este un om de nota 10 dar am postat la nervi acolo

https://www.facebook.com/tocandrei
http://prntscr.com/ehflpg
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1901
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 242 times
Contact:

08 Mar 2017, 14:01

=)) asa se trezesc acuma ,,prietenii lui fantasy" sa raspunda :)) da tot nu scapi ba fantasy, oricat ai incerca sa le spui direct sa te recomande
la noapte o sa vezi ca nu scapi. chiar daca ai cerut sa iei ban pe cont, tot mai misuni pe aici
edit: ultimul print postat de tine 100% e mesaj trimis acuma dupa ce a vazut fantasy :))
de ce nu faci print si la data trimiterii ?
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

08 Mar 2017, 17:35

Andrey.Cool wrote:
iSpite wrote:salut
acel topic pe care la postat blackgate a fost facut de mine, vina este a mea pentru ca am incalcat termenii si conditiile de la host si drept urmare fantasy a avut tot dreptul sa-mi ia serverul.
am revenit pe dust2 si cine nu crede ca nu sunt aceea persoana astept cu un add pe steam sau facebook ->
fantasy este un om de nota 10 dar am postat la nervi acolo

https://www.facebook.com/tocandrei
http://prntscr.com/ehflpg
Asa de rau au ajuns forumurile in ziua de azi? Cu copii de 12 - 13 ani cu servere? Comunitatea de cs 1.6 (daca se mai poate numii comunitate) a ajuns jalnic. Sincer nu am avut azi ce face si am zis sa intru sa vad ce mai e nou, si am ajuns in prezentul topic. Se observa ca ai repetat fraza cu iertatu de 2 ori, presupun ca ti-a zis fantasy sa iti ceri scuze de 2x sa faci screen si sa postezi (strict parerea mea).

Sper sa o rezolvati cumva !
Tu ai 14 , nu ?
E frumos cand vezi copii facand pe alti copii , copii :))))
Last edited by Mutex on 08 Mar 2017, 17:55, edited 1 time in total.
Reason: Warn pentru off-topic.
empty
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1901
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 242 times
Contact:

08 Mar 2017, 21:00

Te-am_prins wrote:N-am crezut in viata mea ca o sa se intamaple ca fantasy sa primeasca din nou ban :kappa:
Ma rog,se poate inchide daca utilizatorul a primit ban la cerere.No ?
Ii puteti pune si reputatie ? Am chef sa il necajesc putin cand intra pe ts :kappa:
unde e satisfactia daca inchidem topicu ca are ban la cerere? :kappa: asteptam pe cineva sa puna inca o dovada, altfel pun eu si gata.
:triggered: :doge:
User avatar
blkaro
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 458
Joined: 19 Aug 2015, 09:24
Detinator Steam: Da
SteamID: self-hate
Fond eXtream: 0
Location: /etc/shadow

01 Apr 2017, 20:13

FREAK wrote:Ba ce terminat e copilasu' asta . Tovarase acum o luam prieteneste daca eu intru cu tine acum pe TS si fac la misto sa ma laud ca am luat acum 100 euro acum sms iti cumpar si tie o licenta de csgo , o simpla gluma , tu imi faci topic pe extreamcs . Sunteti chiar terminati frate ... am incheiat si cu Laurwtf altu pe care il numiti tepar si pe Fantasy1 o gramada de tranzactii si nu am fost cel care a dat primul niciodata. Daca omu face o gluma si tu ai 12 ani si pui botu la ea asta e partea a doua. Si la mine intra pe ts si imi zice "Am mai facut 20 de euro FREAK tu tot mananci pateu cu lingurita ?" .. asta inseamna ca e tepar.. calmati-va si nu mai va dati cu pumnu in piept sa faceti un topic si voi pe extreamcs.

Va pupa tata FREAK
acum ca s-au rupt relatiile:
Image
cand nu mai pupati in cur va reclamati unu pe altu :))
User avatar
blkaro
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 458
Joined: 19 Aug 2015, 09:24
Detinator Steam: Da
SteamID: self-hate
Fond eXtream: 0
Location: /etc/shadow

02 Apr 2017, 10:42

Image
User avatar
FREAK
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1844
Joined: 13 Aug 2016, 20:46
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma joc CS:GO
Detinator server CS: ARENA.1TAP.RO
SteamID: freakav
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: FREAK OFFICIAL TV
Fond eXtream: 0
Location: England
Contact:

02 Apr 2017, 11:08

Imi retrag reply-ul de mai demult , da recunosc este un mare TEPAR care dadea tepe pe fostele servere CS.DUST2.RO si CSGO.DUST2.RO cu tepe SMS si ii mintea ca isi face cont pe OLX ... A avut ceva bani frumosi din tepe incat si-a cumparat si calculator baiatu'
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13712
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

02 Apr 2017, 11:12

FREAK wrote:Imi retrag reply-ul de mai demult , da recunosc este un mare TEPAR care dadea tepe pe fostele servere CS.DUST2.RO si CSGO.DUST2.RO cu tepe SMS si ii mintea ca isi face cont pe OLX ... A avut ceva bani frumosi din tepe incat si-a cumparat si calculator baiatu'
Si-a cumparat o bestie precum este si el.AMIN! :') :')
Image
Image
User avatar
FREAK
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1844
Joined: 13 Aug 2016, 20:46
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma joc CS:GO
Detinator server CS: ARENA.1TAP.RO
SteamID: freakav
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: FREAK OFFICIAL TV
Fond eXtream: 0
Location: England
Contact:

02 Apr 2017, 11:14

Omu e afacerist mare , nu stii tu , dar si-a mai luat si casti Razer 7.1 si o narghilea tot din tepe :)) trebuie sa fii mai actualizat :))
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 13 guests