FastDrop Detalii

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

SoLoz0rNNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 738
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

16 Apr 2020, 11:04

Salut, are cineva sau a testat cineva boost de la fastdrop ??
Mi se pare ciudat sa spui

-> Nu oferim drop-uri serverelor slab populate, cei care nu se ocupa de server. Daca totusi vreti, va asumati riscul de a cumpara, banii nu se restituie sub niciun fel de forma.


Si sa ceri 30 de euro pe saptamana ( pentru mine ar fi clar ca la 30 de euro pe saptamana poate sa fie sv cat de gol posibil el il face full ) si de ce doar la servere de top ? care deja au 3,4 boost-uri on si nu se vede diferenta prea mare

Multumesc
RoyalServer 2
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

16 Apr 2020, 11:19

In primul rand, ai putea sa te uiti la serverul tau pentru ca a fost tinut ceva timp, din ce am vazut. Ma gandesc ca poti sa negociezi destul de bine cu blackgate, mai ales ca esti din extreamcs (stiu ca mai face si el fapte bune). E bine ce a zis el, este clar ca nu poate sa populeze un server care nu are o baza de jucatori, admini si ceva diferit fata de celelalte servere (cu toate ca am vazut ca serverul tau a fost si full). Poti sa-i dai un mesaj privat, nu costa nimic.
SoLoz0rNNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 738
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

16 Apr 2020, 11:23

Este full , nu a fost lume pe el pentru ca am lucrat la server, pai scrie acolo sa nu deranjezi aiurea... ma gandeam ca este cineva client la el
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

16 Apr 2020, 11:30

SoLoz0rNNN wrote:
16 Apr 2020, 11:23
Este full , nu a fost lume pe el pentru ca am lucrat la server, pai scrie acolo sa nu deranjezi aiurea... ma gandeam ca este cineva client la el
Esti din 2009, cred ca intelegea blackgate mai ales ca ai server in extream. Incearca doar. :)
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

16 Apr 2020, 12:25

salut, nu mai ofer momentan slot-uri :) s-au ocupat toate de 4 clienti, unii luand si x2
este strict pentru cei care vor sa-si mentinta o grafica buna pe gt in continuare; o sa maresc slot-urile saptamana viitoare fiindca urmeaza sa mai fie inca o cantitate mare de jucatori - > https://www.gametracker.com/server_info ... 3.64:27015 inclus serverul de cs extream a beneficiat aseara de drop-uri si l-am scos fiindca a venit un client care a cumparat slot, doar aveam nevoie de un server mai gol ca sa nu pierdem cantitati de jucatori aiurea
SoLoz0rNNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 738
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

16 Apr 2020, 12:28

am inteles, mersi :D
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

16 Apr 2020, 14:20

SoLoz0rNNN wrote:
16 Apr 2020, 11:04
Salut, are cineva sau a testat cineva boost de la fastdrop ??
Mi se pare ciudat sa spui

-> Nu oferim drop-uri serverelor slab populate, cei care nu se ocupa de server. Daca totusi vreti, va asumati riscul de a cumpara, banii nu se restituie sub niciun fel de forma.


Si sa ceri 30 de euro pe saptamana ( pentru mine ar fi clar ca la 30 de euro pe saptamana poate sa fie sv cat de gol posibil el il face full ) si de ce doar la servere de top ? care deja au 3,4 boost-uri on si nu se vede diferenta prea mare

Multumesc
Logic la cei 15k playeri ce zice el ca baga pe zi cred ca iti dai seama singur cum trebuie bage .......

Image - o mare minciuna , pai daca boostezi la set sau la gtrs si ai 0 playeri pe sv aia nu iti face 10vs10 , asta-i abureala de 2 lei ,totul depinde cat de mult atrage server-ul pe player-ul xyz si ramane fidel
Numa 15k nu baga o mare abureala , bine ca aici ii ca la "alba-neagra" isi aduce cativa catei sa zica ca are boost la el si baga super , dar defapt ii fake si poza de mai jos arata la ora 23 cat de bine a bagat intr-o zi :))

Image
Nu recomand acest boost , ne asteptam sa vina xyz trimisi de x sa zica baga super am sv la ei :boundlessly_laughing:
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

16 Apr 2020, 15:02

sancez wrote:
16 Apr 2020, 14:20
SoLoz0rNNN wrote:
16 Apr 2020, 11:04
Salut, are cineva sau a testat cineva boost de la fastdrop ??
Mi se pare ciudat sa spui

-> Nu oferim drop-uri serverelor slab populate, cei care nu se ocupa de server. Daca totusi vreti, va asumati riscul de a cumpara, banii nu se restituie sub niciun fel de forma.


Si sa ceri 30 de euro pe saptamana ( pentru mine ar fi clar ca la 30 de euro pe saptamana poate sa fie sv cat de gol posibil el il face full ) si de ce doar la servere de top ? care deja au 3,4 boost-uri on si nu se vede diferenta prea mare

Multumesc
Logic la cei 15k playeri ce zice el ca baga pe zi cred ca iti dai seama singur cum trebuie bage .......

Image - o mare minciuna , pai daca boostezi la set sau la gtrs si ai 0 playeri pe sv aia nu iti face 10vs10 , asta-i abureala de 2 lei ,totul depinde cat de mult atrage server-ul pe player-ul xyz si ramane fidel
Numa 15k nu baga o mare abureala , bine ca aici ii ca la "alba-neagra" isi aduce cativa catei sa zica ca are boost la el si baga super , dar defapt ii fake si poza de mai jos arata la ora 23 cat de bine a bagat intr-o zi :))

Image
Nu recomand acest boost , ne asteptam sa vina xyz trimisi de x sa zica baga super am sv la ei :boundlessly_laughing:
ai luat de la mine ca sa zici ca nu recomanzi ? nu ai bani nici ca sa-mi vorbesti macar
poza aia pe care ai facut-o e de pe data de 12 aprilie :)))) iti place sa tai din cuprins + interval, hai nu incerca sa ma pui in lumina proasta ca nu iti iese
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

16 Apr 2020, 15:10

blackgate wrote:
16 Apr 2020, 15:02
sancez wrote:
16 Apr 2020, 14:20
SoLoz0rNNN wrote:
16 Apr 2020, 11:04
Salut, are cineva sau a testat cineva boost de la fastdrop ??
Mi se pare ciudat sa spui

-> Nu oferim drop-uri serverelor slab populate, cei care nu se ocupa de server. Daca totusi vreti, va asumati riscul de a cumpara, banii nu se restituie sub niciun fel de forma.


Si sa ceri 30 de euro pe saptamana ( pentru mine ar fi clar ca la 30 de euro pe saptamana poate sa fie sv cat de gol posibil el il face full ) si de ce doar la servere de top ? care deja au 3,4 boost-uri on si nu se vede diferenta prea mare

Multumesc
Logic la cei 15k playeri ce zice el ca baga pe zi cred ca iti dai seama singur cum trebuie bage .......

Image - o mare minciuna , pai daca boostezi la set sau la gtrs si ai 0 playeri pe sv aia nu iti face 10vs10 , asta-i abureala de 2 lei ,totul depinde cat de mult atrage server-ul pe player-ul xyz si ramane fidel
Numa 15k nu baga o mare abureala , bine ca aici ii ca la "alba-neagra" isi aduce cativa catei sa zica ca are boost la el si baga super , dar defapt ii fake si poza de mai jos arata la ora 23 cat de bine a bagat intr-o zi :))

Image
Nu recomand acest boost , ne asteptam sa vina xyz trimisi de x sa zica baga super am sv la ei :boundlessly_laughing:
ai luat de la mine ca sa zici ca nu recomanzi ? nu ai bani nici ca sa-mi vorbesti macar
poza aia pe care ai facut-o e de pe data de 12 aprilie :)))) iti place sa tai din cuprins + interval, hai nu incerca sa ma pui in lumina proasta ca nu iti iese
Nu am bani :hand_over_mouth: stai tu linistit cat am mis deajuns , trebuie sa fi prea prost sa pui bani pe primul loc .
Nu tati poza ii facuta pe minunatul tau site sa vada lumea aia 15k ce ii bagi zilnic

Interesanta ii faza ca SoLoz0rNNN detine sv cs.extreamcs.com(asa vad pe gt ca ii sv lui) dar el vine si intreaba cum baga fastdrop? si tu zici ca a avut boost o seara , inseamna ca nici el nu si-a dat seama cat de bine bagi :hand_over_mouth: asta chiar ii tare
User avatar
AK47s
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 544
Joined: 05 Jan 2015, 00:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Adrenalină fără număr.
Fond eXtream: 0
Location: Palo alto
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times
Contact:

16 Apr 2020, 17:29

Asta e ceva de genul, iti fac server 32/32 daca ai deja 28/32 :))
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

16 Apr 2020, 18:09

Eu daca am bani si vreau sa cumpar un boost sau ceva, ma duc la omul respectiv si ii zic exact ce vreau. Daca nu-mi convine, nu iau. Cred ca nu moare nimeni daca arati ca esti interesat si vrei sa-ti ofere un demo. Nimeni nu a precizat sa fie aproape full serverul, dar sa aiba si el o baza de macar 12-13 jucatori cosntant.
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

16 Apr 2020, 19:18

nu ma complic mutex cu ei... i-am oferit unui user de pe forum 3 zile gratuit ca trebuia sa bag undeva jucatori, serverul fiind gol mai mereu si se jucau fy_snow 24/24 la 2 dimineata fara admini
evident ca i-a scazut serverul dupa ce i l-am scos, nu mai avea decat 4 player (adica 3 boti si 1 jucator) -> serverul a fost cumparat de GENERALU, un server pe care l-am tinut la mine pana am dat drumu oficial
cand vine vorba de cat bagam, ce bagam si de ce ne alegem clientii, sunt n site-uri de unde va puteti lua daca nu va convine: gtrs, setmaster,turbo boost,gold boost, niciunu nu o sa vi-l tina full :) daca va duceti cu sv 0/32 la turbo boost, o sa vi-l tina maxim 10/32 si tot asa fiindca voi nu aveti absolut nimic pe server
nu mai comentati aiurea daca nu va intereseaza... multi doar comentati sa faceti postari :) dati-mi fratilor iban vostru va rog frumos sa va transfer cate 10 euro de caciula 100 insi cati sunteti de tot comentati ... macar va mai potoliti pe virusu asta ca va cred ca va e foame :) nu criticati daca in trecut nu v-am ajutat (aici fac referire la sancez) si tot asa ; conform regulamentului impus de laur cu modificari -> nu aveti dovezi, luati warn si tot asa dar consider ca nu ar fi cazul sa aplicam aceeasi regula si aici :) mie imi place reclama pozitiva si negativa, cea negativa mai mult :)))) multi stiu cate am facut, cat am furat si tot asa; asta nu va prieste pe voi ce am facut si ce voi face pe viitor.... e simplu, cine vrea, ia, cine nu, sa taca :) cine ia si nu ii convine, sa-mi faca dupa reclamatie cat vrea el :) dar cine ia si se asteapta ca dintr-un server 5/32 sa stea 32/32 se insala
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 32 guests