Discord: florinxtream#7650 - tepar

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

26 Apr 2020, 10:39

Raul-FaNnN wrote:
26 Apr 2020, 09:38
The Kalu wrote:
25 Apr 2020, 21:33
Ai folosit intermediar?
Nu, si iti zic si de ce , deoarece am crezut ca este Florin acesta si mna am vazut ca are Moderator pe forum , si am zis sa-i dau primul... Dar era un impostor, se mai intampla. Data viitoare voi fi mai atent.
Sincer nu stiu cum puteti fi unii asa, daca vedeti ca e un om care apartine staff-ului, voi dati primii si asa.. Si dupa aia tot voi va ofticati daca luati teapa. Daca tot este intermediar pe forum, invatati sa ii contactati pentru tranzactii, nu sunt degeaba aici. Sunt si oameni din staff, cel putin in trecut, care rupeau tepele pe aici si multi aveau incredere si dadeau primii ca vezi doamne sunt oameni din staff.
Inainte de a va arunca de acum inainte pentru anumite tranzactii, luati legatura cu persoana respectiva si asteptati pana va raspunde, nu va fie greu. Ca asa o tot muscati non-stop si na, e pacat parerea mea. Nu sunt sume colosale.
RoyalServer 2
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

26 Apr 2020, 13:25

Raul-FaNnN wrote:
26 Apr 2020, 09:38
The Kalu wrote:
25 Apr 2020, 21:33
Ai folosit intermediar?
Nu, si iti zic si de ce , deoarece am crezut ca este Florin acesta si mna am vazut ca are Moderator pe forum , si am zis sa-i dau primul... Dar era un impostor, se mai intampla. Data viitoare voi fi mai atent.
anunturi/pentru-utilizatorii-care-folos ... 67158.html

CITITI *** REGULAMENTUL DIN FIECARE SECTIE, data viitoare nu va mai iert! De acum inainte va dau pauza 14 zile calendaristice pentru treaba asta, nu am facut subiectul ala asa ca mi-a venit mie stand pe wc si dand like pe facebook la bunaciuni.TREZITI-VA BA!!!


CITITI REGULAMENTELE CITITI REGULAMENTELE CITITI REGULAMENTELE!!!!!
Image
User avatar
micleanu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 493
Joined: 30 Jun 2015, 13:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Nume anterior: notorietate
Fost moderator
Fond eXtream: 0
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times
Contact:

02 May 2020, 11:47

The Kalu wrote:
26 Apr 2020, 13:25
Raul-FaNnN wrote:
26 Apr 2020, 09:38
The Kalu wrote:
25 Apr 2020, 21:33
Ai folosit intermediar?
Nu, si iti zic si de ce , deoarece am crezut ca este Florin acesta si mna am vazut ca are Moderator pe forum , si am zis sa-i dau primul... Dar era un impostor, se mai intampla. Data viitoare voi fi mai atent.
anunturi/pentru-utilizatorii-care-folos ... 67158.html

CITITI *** REGULAMENTUL DIN FIECARE SECTIE, data viitoare nu va mai iert! De acum inainte va dau pauza 14 zile calendaristice pentru treaba asta, nu am facut subiectul ala asa ca mi-a venit mie stand pe wc si dand like pe facebook la bunaciuni.TREZITI-VA BA!!!


CITITI REGULAMENTELE CITITI REGULAMENTELE CITITI REGULAMENTELE!!!!!
+, Kalu are dreptate aici. Folositi intermediari pentru orice fel de tranzactie.

Prin urmare, nu cred ca mai sunt chestii de discutat, te-a lamurit @Mutex si alt membrii ca utilizatorul cu care ai facut "combinatia" este de fapt un impostor.
Consider subiectul inchis, cand o sa gasesti adevaratul tepar atunci poti sa ii faci un subiect cu numele lui de pe extreamcs ( cel adevarat ) si cu datele lui de contact.
https://neoserver.ro/ - hosting CS:GO / 1.6
Locked

Return to “Security zone”

  • Information