FREAKHOSTING - FIRMA CARE PACALESTE COPII

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
RealAlexanderTr
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 26
Joined: 11 Aug 2018, 15:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

09 Sep 2018, 11:44

Toti va datii cu parerea,cum ca e firma fantoma si etc.
Eu va pun o intrebare sa reflectati asupra ei.
De ce nu va luati voi vps,si ce mai trebuie ,addonosuri sa rezolvati singuri bug-urile,ca sa nu va mai credeti superiori in fata vanzatorului.
RoyalServer 2
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

09 Sep 2018, 12:46

Daca nici in seara asta nu va raspunde Freak, reputatia lui de pe extream se va modifica doar in neserios. Mesaje pe steam si facebook poate sa dea, in topic nu.
User avatar
Mr.Dr.Sir.Go
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 351
Joined: 20 Dec 2015, 14:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: http://VandConturiNetflix.store/
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Membru Club eXtreamCS (21 Feb - 21 Iun)
Schimbare nume (-4 luni)
Nick anterior: Paul112
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

09 Sep 2018, 13:04

Mutex wrote:Daca nici in seara asta nu va raspunde Freak, reputatia lui de pe extream se va modifica doar in neserios. Mesaje pe steam si facebook poate sa dea, in topic nu.
Cred ca e dreptul lui sa raspunda cand vrea si cui vrea...Nu vad de ce ar raspunde la copilul plangacios care pana azi era bota la navigare si cautare pe internet.
Un plangacios de copil care cauta atentie mai ceva ca Bianca Draguseanu. Un plangacios de copil pe care il prosteste toata lume cum vrea ...Cat de prost sa fi sa cumperi ceva free...si sa afli dupa un an ca platesti ca bou... :omfg: :omfg: :omfg:
Topicul asta nu arata alceva decat simplul fapt ca esti copil prost..plangacios..vorbesti ca tigani cu doua clase... si ca habar nu ai sa iti rezolvi probleme create de tine.

PS: Vezi ca daca mai plangi mult..nu mai vine Mos Craciun la tine. :brofist: :brofist: :brofist:
PSS: Am un addon CS:GO care iti face jucatori sa planga cand nu mai au gloante. Ti-l dau gratis , bine iteles ...emit factura. :) :) :)
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

09 Sep 2018, 13:07

Cam asta e problema. Mesajele au fost cu un scop, de a rezolva ceva. Noutati de la el nu exista si trebuie sa raspunda pentru ca asa este forumul security zone, cu un regulament. Gresesti un lucru, el a spus ca are firma si in factura lui virusez exista un addon whmcs la serviciul de host csgo. Aici trebuie sa raspunda care sunt termenii si conditiile acelui addon, nu doar pe facebook. Odata cu crearea unei facturi, anumite lucruri trebuiesc respectate.
User avatar
ViruseZ
Moderator ajutator
Moderator ajutator
Posts: 1191
Joined: 29 Mar 2014, 23:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Retras
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Moderatori ajutator
Has thanked: 12 times
Been thanked: 10 times

09 Sep 2018, 13:24

Mr.Dr.Sir.Go wrote:
Mutex wrote:Daca nici in seara asta nu va raspunde Freak, reputatia lui de pe extream se va modifica doar in neserios. Mesaje pe steam si facebook poate sa dea, in topic nu.
Cred ca e dreptul lui sa raspunda cand vrea si cui vrea...Nu vad de ce ar raspunde la copilul plangacios care pana azi era bota la navigare si cautare pe internet.
Un plangacios de copil care cauta atentie mai ceva ca Bianca Draguseanu. Un plangacios de copil pe care il prosteste toata lume cum vrea ...Cat de prost sa fi sa cumperi ceva free...si sa afli dupa un an ca platesti ca bou... :omfg: :omfg: :omfg:
Topicul asta nu arata alceva decat simplul fapt ca esti copil prost..plangacios..vorbesti ca tigani cu doua clase... si ca habar nu ai sa iti rezolvi probleme create de tine.

PS: Vezi ca daca mai plangi mult..nu mai vine Mos Craciun la tine. :brofist: :brofist: :brofist:
PSS: Am un addon CS:GO care iti face jucatori sa planga cand nu mai au gloante. Ti-l dau gratis , bine iteles ...emit factura. :) :) :)

Ai gresit topicul "tataie". Dute si obosesteti degetele in alta parte...

PS : Ramai la CS.1.6 ca la tine in sat inca nu sa auzit de CSGO :>. Copilule...
https://prnt.sc/rdgkmb -
Chiar dacă ar durea prostia,
Nu cred c-o să-i venim de hac,
Că-s mulţi deştepţi în România,
Ce suferă-n ascuns şi tac.

Tranzactii incheiate cu succes :
Tranzactii incheiate | Afiseaza codul
anunturi/vand-canal-youtube-t361355.html
anunturi/lei-paysafecard-paypal-t361716.html
anunturi/lei-paysafecard-paypal-sms-t360669.html
anunturi/dau-schimb-skinuri-csgo-t347345.html
anunturi/comunitate-licenta-ipb-t315313.html
anunturi/vand-m4a1-hyper-beast-t337534.html
post2602449.html#p2602449
post2617882.html#p2617882
post2653692.html#p2653692
anunturi/dau-cod-telekom-euro-t347734.html
anunturi/paysafe-paypal-t347760.html
anunturi/vand-awp-redline-field-tested-t347847.html
anunturi/cumpar-key-csgo-t348831.html
anunturi/vand-key-csgo-case-t349483.html
cos-reciclare/vand-key-csgo-case-t349483.html
MY PC : Intel i7 7700K 4.2GHz Kaby Lake, 16GB DDR4, 1TB HDD + 240GB SSD, GTX 1080 Ti Founders Edition 11GB GDDR5X
https://imgur.com/a/jAWoe

Nu mai ofer primul nimanui
TEPAR | Afiseaza codul
security-zone/teapa-florinn-t344287.html
User avatar
NIGHTHAWK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 475
Joined: 10 Jul 2017, 21:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Full stack dev
SteamID: nighthawkk
Fond eXtream: 0
Location: Iasi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

09 Sep 2018, 14:17

Mutex wrote:Raspunzi freak aici sau sal (cum se spune)? :))
sal :))))
User avatar
- SiMPLE
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 814
Joined: 13 Mar 2016, 11:19
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/ionel1
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 9 times
Contact:

09 Sep 2018, 15:24

ViruseZ wrote:
Mr.Dr.Sir.Go wrote:
Mutex wrote:Daca nici in seara asta nu va raspunde Freak, reputatia lui de pe extream se va modifica doar in neserios. Mesaje pe steam si facebook poate sa dea, in topic nu.
Cred ca e dreptul lui sa raspunda cand vrea si cui vrea...Nu vad de ce ar raspunde la copilul plangacios care pana azi era bota la navigare si cautare pe internet.
Un plangacios de copil care cauta atentie mai ceva ca Bianca Draguseanu. Un plangacios de copil pe care il prosteste toata lume cum vrea ...Cat de prost sa fi sa cumperi ceva free...si sa afli dupa un an ca platesti ca bou... :omfg: :omfg: :omfg:
Topicul asta nu arata alceva decat simplul fapt ca esti copil prost..plangacios..vorbesti ca tigani cu doua clase... si ca habar nu ai sa iti rezolvi probleme create de tine.

PS: Vezi ca daca mai plangi mult..nu mai vine Mos Craciun la tine. :brofist: :brofist: :brofist:
PSS: Am un addon CS:GO care iti face jucatori sa planga cand nu mai au gloante. Ti-l dau gratis , bine iteles ...emit factura. :) :) :)

Ai gresit topicul "tataie". Dute si obosesteti degetele in alta parte...

PS : Ramai la CS.1.6 ca la tine in sat inca nu sa auzit de CSGO :>. Copilule...
La cat esti de pro.st nu ti-as mai da nimic, niciun addons nimic. Vorbesti de altii ca sunt copii, dar vad ca ai 2 clase, nici cratima, nici virgula, nici romana. FREAK, asteapta reputatia:(
Last edited by Yeezus on 11 Sep 2018, 00:21, edited 1 time in total.
Reason: Warn pentru limbaj.
https://prnt.sc/r96bbt https://prnt.sc/retlsb https://prnt.sc/retn0y - ofer atentie si lectii de romana
Sunt smecher, am bani, vreti si voi? 8)
User avatar
FREAK
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1844
Joined: 13 Aug 2016, 20:46
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma joc CS:GO
Detinator server CS: ARENA.1TAP.RO
SteamID: freakav
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: FREAK OFFICIAL TV
Fond eXtream: 0
Location: England
Contact:

09 Sep 2018, 16:36

Deci s-a ajuns sa fiu obligat sa raspund la cel mai inutil topic de pe extreamcs care are 5 pagini. Este frumos. Eu am stat , am citit si am ras in tot acest timp, dar trebuie sa raspund ca ma obliga domnul @Mutex.

1. FIRMA

Romanasii tot romanasi raman si sunt carcotasi, nu ai ce sa le ceri. Este firma inregistrata pe teritoriul Angliei, unde am si domiciliul acum. Este o firma inregistrata ca si sole trader ( self-employed ). Este ceva privat, nu este o firma LTD ca sa apara detalii despre firma pe internet, daca chiar te intereseaza si te macina acest lucru trebuie sa iei legatura cu cei de la guvern. @alynut sau cine mai e din anglia si are cunostinta de cauza poate sa afirme.

2. ADDONS si PLUGIN-URI

De la 4 pluginuri care eu le-am luat la randul meu de la altcineva , nu de pe site-urile alea de rusi de unde ati zis voi ca nu am cont si nu imi bag cardul sa platesc pe un site de rusi sincer. In primul rand ca eram ironic ca 20 euro , acelea le vand la 10 euro , s-a creat tot acest scandal. Nu inteleg de ce a mai venit la mine sa mi le cerseasca daca tot le-a gasit pe internet sau unde a zis el ?

Daca eu gasesc o piatra pe jos si eu vreau sa vand acea piatra care este problema ? Problema cu tokenurile ca eu le vand la 5 euro lunar si la csgotokens sunt 2 euro, la fel, si aici care este problema ? Te duci la magazinul X si vezi o sticla de cola la 5 lei , o cumperi si dupa iesi din magazin sa te duci sa iei paine din magazinul Y si vezi ca acolo aceeasi sticla e 2 lei. Fiecare cumpara de unde vrea.

Normal si firesc garantia de support a addons-ului este valabila atata timp cat clientul nu urca alte plugin-uri sau config-uri din surse externe. Tu ai facut asta si am decis sa iti ofer support in continuare.
Timp de un an ti-am oferit support-ul pe care nu o sa stea nimeni sa ti-l ofere niciodata. In ultimele luni imi dadea ticket in fiecare zi si iti rezolvam problemele.

Da, intr-adevar, nu stiu daca mai e sau a disparut, este un bug la plantarea bombei pe care doar el pe serverul respectiv il are. Pot sa dau inca 2-3 servere cel putin cu acelasi addons care nu au acel bug. Sincer nu stiu de la ce provine si cum se poate rezolva momentan, ti-am explicat si tie asta.

Respectivul a decis apoi sa schimbe providerul de hosting si a solicitat mutarea addons-ului pe noul host. Am fost de acord fara nicio obligatie de a muta. In cateva ore s-a facut mutarea pe noul host cu totul licentiat, non-steam adaugat, modificarea raterol de tickrate la 64 , exact cum a cerut in topic. I am trimis si un printscreen la acel moment ca nu existau erori generate in sourcemod.

3. MI-A FURAT DNS

Atata tam-tam pentru un amarat de DNS. In primul rand ca am orice drept la orice ora sa scot ce DNS doresc eu din comunitate. L-am anunat pe respectivul cu 1 zi inainte ca sa aibe timp sa se pregateasca si sa isi aleaga alta comunitate pentru ca in 1TAP nu mai poate sta. Omu si-a gasit alta comunitate, i-am schimbat reclamele din addons cu cele aferente, totul fain si frumos acum.


4. SUPPORT

Eu cred ca am incercat sa ofer cel mai bun support pe care l-am putut. Ti-am raspuns la absolut toate ticket-ele trimise din partea ta, niciunul nu a fost *****. Bineinteles ca uneori daca nu raspundeam in maxim 5 minute la ticket apareau zeci de mesaje pe steam , facebook persoanal peste tot , dar am trecut peste si am fost calm si tot am rezolvat. Sa nu uitam ca atunci cand ti-ai facut server ti-am dat tutoriale cum sa bagi admini si vip. Am incercat in decursul acestui an sa iti rezolv toate problemele pe care le-ai avut si cam 98% au fost rezolvate. Acum nu pot oferi anumite plugin-uri gratis, bine ca am facut asta, pana sa ajungem la acest tam-tam, sa cersim cu pretextul ca "ne cunoastem de atatia ani" sau "sunt client fidel de 1 an" ca nu merge de fiecare data.

Va rog, oricum am dat prea multe explicatii pentru nimic. @Mutex nu ma mai face sa raspund la asa ce te rog. Oricum s-a vazut ce moderatori sunt pe aici, ati lasat sa se faca atata off topic cat nu e nici la discutii generale + jigniri s.a.m.d

Asta a fost ultimul meu post in acest topic si sper ca am lamurit totul in care eu nu sunt neserios sau tepar ( cum zic unii :))) ) .

Zi buna in continuare
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

09 Sep 2018, 16:52

Daca acela a fost ultimul post, reputatia o sa fie pusa mai rapid. Am inteles partea cu sole trader, insa ai nevoie de acele facturi whmcs. Cum le printezi, asa cum sunt ele? Daca totusi esti ce spui, pe ce iban se fac tranzactiile? Vad ca ai plata si prin transfer, chiar sunt curios.

Spune-mi freak, ce scrii tu aici scrie si pe site-ul freakhosting.ro?
CLIENTUL accepta să achite contravaloarea Serviciilor Hosting comandate în avans față de perioada furnizării acestora. Ulterior achitării Serviciilor Hosting de către CLIENT, acestuia îi va fi transmisă factura fiscală (mai puțin pentru serviciul de microplăți) în format electronic (PDF), la adresa de e-mail furnizată prin completarea Formularului. La cerere, factura va fi trimisă CLIENTULUI și în format material;
Testam aceasta treaba?
User avatar
ViruseZ
Moderator ajutator
Moderator ajutator
Posts: 1191
Joined: 29 Mar 2014, 23:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Retras
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Moderatori ajutator
Has thanked: 12 times
Been thanked: 10 times

09 Sep 2018, 16:53

FREAK wrote:Deci s-a ajuns sa fiu obligat sa raspund la cel mai inutil topic de pe extreamcs care are 5 pagini. Este frumos. Eu am stat , am citit si am ras in tot acest timp, dar trebuie sa raspund ca ma obliga domnul @Mutex.

1. FIRMA

Romanasii tot romanasi raman si sunt carcotasi, nu ai ce sa le ceri. Este firma inregistrata pe teritoriul Angliei, unde am si domiciliul acum. Este o firma inregistrata ca si sole trader ( self-employed ). Este ceva privat, nu este o firma LTD ca sa apara detalii despre firma pe internet, daca chiar te intereseaza si te macina acest lucru trebuie sa iei legatura cu cei de la guvern. @alynut sau cine mai e din anglia si are cunostinta de cauza poate sa afirme.

2. ADDONS si PLUGIN-URI

De la 4 pluginuri care eu le-am luat la randul meu de la altcineva , nu de pe site-urile alea de rusi de unde ati zis voi ca nu am cont si nu imi bag cardul sa platesc pe un site de rusi sincer. In primul rand ca eram ironic ca 20 euro , acelea le vand la 10 euro , s-a creat tot acest scandal. Nu inteleg de ce a mai venit la mine sa mi le cerseasca daca tot le-a gasit pe internet sau unde a zis el ? Nu erai ironic prietenul meu, tu crezi ca eu sunt toti copii care vin la tine si cer pluginurile - mi-ai cerut 20 de euro sa vezi merge sau nu merge. Daca merge bine daca nu tot bine !

Daca eu gasesc o piatra pe jos si eu vreau sa vand acea piatra care este problema ? Problema cu tokenurile ca eu le vand la 5 euro lunar si la csgotokens sunt 2 euro, la fel, si aici care este problema ? Te duci la magazinul X si vezi o sticla de cola la 5 lei , o cumperi si dupa iesi din magazin sa te duci sa iei paine din magazinul Y si vezi ca acolo aceeasi sticla e 2 lei. Fiecare cumpara de unde vrea.

Normal si firesc garantia de support a addons-ului este valabila atata timp cat clientul nu urca alte plugin-uri sau config-uri din surse externe. Tu ai facut asta si am decis sa iti ofer support in continuare.
Timp de un an ti-am oferit support-ul pe care nu o sa stea nimeni sa ti-l ofere niciodata. In ultimele luni imi dadea ticket in fiecare zi si iti rezolvam problemele.

Da, intr-adevar, nu stiu daca mai e sau a disparut, este un bug la plantarea bombei pe care doar el pe serverul respectiv il are. Pot sa dau inca 2-3 servere cel putin cu acelasi addons care nu au acel bug. Sincer nu stiu de la ce provine si cum se poate rezolva momentan, ti-am explicat si tie asta. - De cand am addons-ul iti tot spun de buguri ( spui ca tot iti dadeam tikete? oare de ce? Daca esti asa mare scripter cum spui tu le rezolvi nu le cauti pe internet sa vezi ce mai spune HLMODRU )

Respectivul a decis apoi sa schimbe providerul de hosting si a solicitat mutarea addons-ului pe noul host. Am fost de acord fara nicio obligatie de a muta. In cateva ore s-a facut mutarea pe noul host cu totul licentiat, non-steam adaugat, modificarea raterol de tickrate la 64 , exact cum a cerut in topic. I am trimis si un printscreen la acel moment ca nu existau erori generate in sourcemod. - Am decis sa schimb provider-ul dupa ce m-ai pacalit iar cu un CRON aratat pe gamecp care "cica" isi face update la ora programata. Ti-am zis ca acel CRON nu merge si mi-ai zis ca nu ai ce face asta este !

3. MI-A FURAT DNS

Atata tam-tam pentru un amarat de DNS. In primul rand ca am orice drept la orice ora sa scot ce DNS doresc eu din comunitate. L-am anunat pe respectivul cu 1 zi inainte ca sa aibe timp sa se pregateasca si sa isi aleaga alta comunitate pentru ca in 1TAP nu mai poate sta. Omu si-a gasit alta comunitate, i-am schimbat reclamele din addons cu cele aferente, totul fain si frumos acum.

Amarat de DNS ? Eu am luat promovari pe acel DNS. Las detinatorii de servere care investesc in promovari pe DNS-uri sa citeasca ce a scris respectivul mai sus ! Mergeti la 1tap sa va scoata domnu' cand doreste DNS !
Cand CTM ti-a scos DNS-ul sau ti la luat dc plangeai pe aici pe forum ?


4. SUPPORT

Eu cred ca am incercat sa ofer cel mai bun support pe care l-am putut. Ti-am raspuns la absolut toate ticket-ele trimise din partea ta, niciunul nu a fost *****. Bineinteles ca uneori daca nu raspundeam in maxim 5 minute la ticket apareau zeci de mesaje pe steam , facebook persoanal peste tot , dar am trecut peste si am fost calm si tot am rezolvat. Sa nu uitam ca atunci cand ti-ai facut server ti-am dat tutoriale cum sa bagi admini si vip. Am incercat in decursul acestui an sa iti rezolv toate problemele pe care le-ai avut si cam 98% au fost rezolvate. Acum nu pot oferi anumite plugin-uri gratis, bine ca am facut asta, pana sa ajungem la acest tam-tam, sa cersim cu pretextul ca "ne cunoastem de atatia ani" sau "sunt client fidel de 1 an" ca nu merge de fiecare data.

Va rog, oricum am dat prea multe explicatii pentru nimic. @Mutex nu ma mai face sa raspund la asa ce te rog. Oricum s-a vazut ce moderatori sunt pe aici, ati lasat sa se faca atata off topic cat nu e nici la discutii generale + jigniri s.a.m.d

Sa iti mai aduc aminte cand am venit prima data la tine sa imi fac server mi-ai pus un addons pe el fara sourcebans, nu puteam sa dau ban, aveam lag ( ca aveai dedicate de la BTS ). + mi-ai dat un fisier ca asa se pune admin si VIP atat.

Asta a fost ultimul meu post in acest topic si sper ca am lamurit totul in care eu nu sunt neserios sau tepar ( cum zic unii :))) ) .

Zi buna in continuare
https://prnt.sc/rdgkmb -
Chiar dacă ar durea prostia,
Nu cred c-o să-i venim de hac,
Că-s mulţi deştepţi în România,
Ce suferă-n ascuns şi tac.

Tranzactii incheiate cu succes :
Tranzactii incheiate | Afiseaza codul
anunturi/vand-canal-youtube-t361355.html
anunturi/lei-paysafecard-paypal-t361716.html
anunturi/lei-paysafecard-paypal-sms-t360669.html
anunturi/dau-schimb-skinuri-csgo-t347345.html
anunturi/comunitate-licenta-ipb-t315313.html
anunturi/vand-m4a1-hyper-beast-t337534.html
post2602449.html#p2602449
post2617882.html#p2617882
post2653692.html#p2653692
anunturi/dau-cod-telekom-euro-t347734.html
anunturi/paysafe-paypal-t347760.html
anunturi/vand-awp-redline-field-tested-t347847.html
anunturi/cumpar-key-csgo-t348831.html
anunturi/vand-key-csgo-case-t349483.html
cos-reciclare/vand-key-csgo-case-t349483.html
MY PC : Intel i7 7700K 4.2GHz Kaby Lake, 16GB DDR4, 1TB HDD + 240GB SSD, GTX 1080 Ti Founders Edition 11GB GDDR5X
https://imgur.com/a/jAWoe

Nu mai ofer primul nimanui
TEPAR | Afiseaza codul
security-zone/teapa-florinn-t344287.html
User avatar
FREAK
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1844
Joined: 13 Aug 2016, 20:46
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma joc CS:GO
Detinator server CS: ARENA.1TAP.RO
SteamID: freakav
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: FREAK OFFICIAL TV
Fond eXtream: 0
Location: England
Contact:

09 Sep 2018, 17:17

Bun, ok poate ca nu am eu dreptate si imi cer scuze daca ti-am gresit cu ceva.

La momentul actual mai exista buguri pe server sau vreo problema ?
User avatar
ViruseZ
Moderator ajutator
Moderator ajutator
Posts: 1191
Joined: 29 Mar 2014, 23:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Retras
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Moderatori ajutator
Has thanked: 12 times
Been thanked: 10 times

09 Sep 2018, 17:23

FREAK wrote:Bun, ok poate ca nu am eu dreptate si imi cer scuze daca ti-am gresit cu ceva.

La momentul actual mai exista buguri pe server sau vreo problema ?
Cele pe care le stii :
BUG pe bomba
BUG la modele ( alungirea acelor maini )
BUG la VIP * stii prea bine ca le da crash la un timp...
BUG la pluginul de !ac - stii foarte bine ala care intra pe camera si cand iesi ii auzi pe toti de pe server inclusiv CT - TERO si invers
BUG la pluginul voicerooms - la mine la fel CT se aude cu TERO si invers cand iesi de pe o camera ( mi-ai zis ca asa e pluginu si nu ai ce sa ii faci . Am intrat pe arena si la tine mergea fara problema... ( adica pentru tine optimizezi pluginurile dar la altii nu )
Pluginul de restrict map ( acela cu garduri ) ai dat un exemplu ca pe d2 se pun garduri la 5 vs 5, 3 vs 3 si ca mama ce plugin am , si era deja facuta mapa d2 . Cand ai vazut ca doar d2 e pus si nu stii sa faci si pentru restul mapelor mi-ai zis asta e pluginu , aia e !
Toate aceste pluginuri fac parte din minunatul tau addons 2018 care trebuiau sa fie functionale
Nu am stat sa ma mai uit daca mai sunt si altele...

PS : Cand esti constrans de situatie devii alt om...fi barbat !
Last edited by ViruseZ on 09 Sep 2018, 17:39, edited 1 time in total.
https://prnt.sc/rdgkmb -
Chiar dacă ar durea prostia,
Nu cred c-o să-i venim de hac,
Că-s mulţi deştepţi în România,
Ce suferă-n ascuns şi tac.

Tranzactii incheiate cu succes :
Tranzactii incheiate | Afiseaza codul
anunturi/vand-canal-youtube-t361355.html
anunturi/lei-paysafecard-paypal-t361716.html
anunturi/lei-paysafecard-paypal-sms-t360669.html
anunturi/dau-schimb-skinuri-csgo-t347345.html
anunturi/comunitate-licenta-ipb-t315313.html
anunturi/vand-m4a1-hyper-beast-t337534.html
post2602449.html#p2602449
post2617882.html#p2617882
post2653692.html#p2653692
anunturi/dau-cod-telekom-euro-t347734.html
anunturi/paysafe-paypal-t347760.html
anunturi/vand-awp-redline-field-tested-t347847.html
anunturi/cumpar-key-csgo-t348831.html
anunturi/vand-key-csgo-case-t349483.html
cos-reciclare/vand-key-csgo-case-t349483.html
MY PC : Intel i7 7700K 4.2GHz Kaby Lake, 16GB DDR4, 1TB HDD + 240GB SSD, GTX 1080 Ti Founders Edition 11GB GDDR5X
https://imgur.com/a/jAWoe

Nu mai ofer primul nimanui
TEPAR | Afiseaza codul
security-zone/teapa-florinn-t344287.html
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 39 guests